Stelute de iulie-august 2013(77)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns delia_timpau spune:

Joy, si eu cred ca esti foarte puternica si ai toata admiratia din partea mea!!

Ama, ce draguuta e camera!! Parca e din catalog!

Ele, pai ce facem?? Gandeste-te mai mult la tine si la durerile pe care le induri si pune-le inainte de tot ce inseamna serviciu!! Vb si eu teoretic

22+ , mami de Mircea Andrei

bebitza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bobitza_85 spune:

Oana, multumesc draga mea Cam 80% din timp sunt happy si zburdalnica dar mai am si eu momente de ratacire pt mine cel mai important e sa fiu bine eu, bebe,sotul si apropiatii sufletului meu ca pe restul le rezolvam.
Nu stiam ca pictezi. Ce frumoooos, felicitari! Tare mi-ar placea sa pot admira iconita pictata de tine.

Bobitza 21+ Rebeca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happy_ama spune:

Oana, ma bucur ca ti-ai iesit bine analizele! Daca ai chef de vorbareala poti apela la mine. Si eu sunt f vorbareata de fel. Am norocul de a avea multe prietene pe care sa le bat la cap desi majoritatea nu au copii Asa ca aici descarc mai putin decat am de descarcat

Delia, am studiat multe poze pana mi-am dat seama ce vreau. Pe cele mai reprezentative vi le-am pus si voua in albumul cu camera. Acum depinde de gusturi...eu am vrut ceva dulce-elegant Oricum, traiasca Ikea!!

Happy Ama 26+ si Eva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bobitza_85 spune:

Fetele cu suflet bun

Cine ma ajuta si pe mine sa-mi fac baby-ticker? Vad ca toate aveti si mi-ar placea si mie dar nu stiu cum sa-l fac

Bobitza 21+ Rebeca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happy_ama spune:

Bobitza, intra aici, introdu-ti datele si da ok. o sa-ti apara un bebelus. iei link-ul de sus din bara si il pui la semnatura (in setari profil) cu codul acela pentru pitit link-uri (il gasesti la noi pe prima pagina). Si in codul ala de ascuns pui sa se vada in locul lui numele Rebeca. Si gata!


Happy Ama 26+ si Eva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanka80 spune:

am un baiat in curte, ma ajuta sa fac putina ordine, pun flori, ceapa si alte verdeturi, cate putin din fiecare. si ma vede cu burtica, ma felicita, si zice ca si nevasta lui descarca unul intr-o zi sau doua. am facut ochii cat cepele, ce descarca omule, ca nici nu mi-am dat seama ca e insarcinata, e micuta si firava. e la al doilea bebe acum, nu a vazut-o nici un dr 9 luni, nu stie ce are in burtica, nu se streseaza, cica daca misca e bine . si eu m-am cautat si sub coada sa vad ce am si daca e bine. mi-a zis bine bunica odata, sa o las mai moale cu doctorii caci ii imbogatesc cat de des ii vizitez niciodata nu mi-au gasit chestii de ingrijorat, dar nu ma pot abtine sa nu incerc si analiza aia noua si ceallata de care am auzit sunt intr-un cerc vicios, recunosc!
fug sa arunc niste dovleac ras pe o foaie de placinta, pupaceli maxime!

Oana, mamica fericita de Maria-Emilia (28.02.2010)
26+
minune mica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

bobita vad ca ti-a spus happy cum se face ...bafta o asteptam pe Rebecuta....in baby ticker




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

27 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty200 spune:

Oana, parca ma caracterizezi pe mine cand povestesti despre cautarea si sub coada , deja am ajuns la 100 mil lei vechi cheltuiti in sarcina asta, am ce am cu numarul 100, 100 kile, 100 mil cheltuite etc ... acum ma bate un gand ca ar trebui sa-mi fac si o analiza a secretiei vaginale sa nu cumva sa am ceva acolo ... desi simptome n-am ...da ce la celelalte analize am avut?

Bobitza ma simt cenzurata de comentariul tau
Ce eu n-am dreptul sa-mi exprim "organizarea" numai celelalte "libertatea"?

25+

bebitza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

oanka " descarca unul "




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

27 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoyJoy spune:

Citat:
citat din mesajul lui betty200

Oana, parca ma caracterizezi pe mine cand povestesti despre cautarea si sub coada , deja am ajuns la 100 mil lei vechi cheltuiti in sarcina asta, am ce am cu numarul 100, 100 kile, 100 mil cheltuite etc ... acum ma bate un gand ca ar trebui sa-mi fac si o analiza a secretiei vaginale sa nu cumva sa am ceva acolo ... desi simptome n-am ...da ce la celelalte analize am avut?
25+

bebitza


pe ce ai cheltuit 100??? ca eu am facut si mama analizelor si amnio (la mine e totul mai scump ca e sarcina gemelara) si sunt la 75 de milioane.

Jo 18+

Gugulushele

Never give up on a dream just because of the time it will take to accomplish it.
The time will pass anyway.

Mergi la inceput