Stelute de iulie-august 2013 (76)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Delia_Rodica spune:

nici eu nu cred ca e diabet, sa vezi cata ciocolata mananc eu, de cand cu bebe si sigur nu am diabet, stai linistita


viitoare mamica de hocheist 23+ Lóránd

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana_popa27 spune:

delia Acum inteleg de ce ti se pare ca nu ar trebui sa ne ne plangem ... pai daca asa arati tu ingrasata chiar trebuie sa imi fac poze la fund si la pulpe sa intelegi ce inseamna FUND si PULPE!

27+
viitoare mamica de Medeea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia_Rodica spune:

Citat:
citat din mesajul lui diana_popa27

delia Acum inteleg de ce ti se pare ca nu ar trebui sa ne ne plangem ... pai daca asa arati tu ingrasata chiar trebuie sa imi fac poze la fund si la pulpe sa intelegi ce inseamna FUND si PULPE!

27+
viitoare mamica de Medeea


Cand m-am intors si cu spatele pt o poza in toata splendoarea, s-a terminat bateria aparatului, stie si el cand sa faca poze si cand nu


viitoare mamica de hocheist 23+ Lóránd

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teodora86 spune:

multumesc pentru raspunsuri fetelor sper sa fie totu bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bobitza_85 spune:

Hey,am revenit si eu

Olimp
, chiar ca pasare de noapte, eu functionez pe alt fus orar
Sa stii ca am vazut pozele.Arati splendid! Burtica e de vis iar tu la fel!

Bobitza 20+ Rebeca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teodora86 spune:

Dana nici eu nu as avea chef de musafiri la ora asta eu deabia astept sa vina seara sa ma intind in pattttttttttttttt dupa o zi grea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bobitza_85 spune:

Acum, pe masura ce recuperez capitolul pierdut, o sa va iau pe rand

Dar pana atunci va anunt ca azi am bantuit pana mi-am rupt picioarele si la propriu si la figurat, caci am niste bataturi...

Am ajuns, printre altele si la Baby Boom, unde evident ca nu m-am abtinut si am facut ravagii , dar sper ca sesiunea de shopping s-a cam incheiat Partea proasta e ca sotul, care de obicei era mai cumpatat, parca e mai entuziastdecat mine in a "risipi" banii..."ce nu face el pt fata lu' tata" asa zice...

Am vazut o multime de lucrusoare frumoase, e f greu sa le rezisti, sau poate suntem noi prea vulnerabili

Apoi ne-am dus in IKEA...am bantuit si acolo 2 ore si m-am mai agatat de niste lucruri
Numai bine ca ne suna niste prieteni f buni sa mergem la ei la Branesti la gratar.
Am ajuns ca o lady in rochita si pe tocuri , insa nu a fost bai pt ca masa era gata, decat ne-am asezat.
Am papat ca purcelusii si apoi am tras un puiut de somn ...eram franta si am adormit pe canapea . Baietii s-au plimbat prin padurea din apropiere si eu am sforait
Am aj acasa la 21, plecati de la 10
Dar ma simt ok si stiu ca nu imi voi mai permite astfel de escapade cand va veni Rebecuta.

Bobitza 20+ Rebeca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bobitza_85 spune:

bubulina2401 si eu am avut un carcel la gamba noaptea trecuta de am crezut ca mi se rupe muschiul, pe cuvant ...eram si singura, sotul era la munca si am tipat de a sarit Rebecuta saraca
ma apuc sa iau magneziu ca e imperios necesar dupa cum vad

Bobitza 20+ Rebeca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bobitza_85 spune:

Olimp, draga mea, nu stiu cum se face dar la shopping nu duc ipsa de spor niciodata , poate de bani si at ma mai limitez ca altfel...dar un bebe am si eu, pt ce muncesc, nu?

Bobitza 20+ Rebeca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bobitza_85 spune:

Happy, tu arati intr-un mare fel...esti specie rara, doar o mingiuta in fata + un manechin, serios

Am pus si eu niste poze de azi, dar cand le-am vazut pe ale voastre
...in fine asta sunt eu, am 1,60. nu e vina mea

Bobitza 20+ Rebeca

Mergi la inceput