Stelute de iulie-august 2013 (76)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns teodora86 spune:

apa nu prea beau max 1 litru pe zi ,pai eu am 3 iezi daca nu ii culc nu mai apuc sa am timp si de mine in timpu sap ii culc de la 8 fiindca e scoala si dimineata la 7 se trezesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teodora86 spune:

DELIA zici ca e posibil sa fie glicemia si de ce imi scade nu stii?imi afecteaza cu ceva sarcina?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unidanad spune:

Multumim de capitol

Si eu stiam cu ciocolata ca e glicemia scazuta. Mi-am facut baie si vad ca ma ia durerea de cap . Musafirii mai intarzie jum de ora . Eu nush ce vizite sunt astea la ore dastea . A inceput si vantu nu cred ca mai fac ei gratar ca eu sigur nu ies afara.

26+ Patrick
Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teodora86 spune:

da PAULA vineri am testu sper sa imi iasa bun ca aici doctorii iti scot bebele cu 3 sap inainte de termen daca faci diabet si pina nasti te cheama zilnic la control si eu nu am timp ca nu am cu cine sa las copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia_Rodica spune:

Citat:
citat din mesajul lui teodora86

DELIA zici ca e posibil sa fie glicemia si de ce imi scade nu stii?imi afecteaza cu ceva sarcina?


Nu stiu sa-ti spun, dar stiu ca eu aveam problema asta si inainte de sarcina, desi beau apa si 3 l altadata. Bine, inainte aveau legatura cu menstruatia, acum o fi de la copil , dar nu mi-am prea batut capul. Dar daca incerci sa te resuscitezi cu suc de fructe, facut acasa, e macar mai ok decat ciocolata la prima ora, imi dau si eu cu parerea



viitoare mamica de hocheist 23+ Lóránd

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana_popa27 spune:

Multumim de capitol Paula!
Teo e de la glicemie.

27+
viitoare mamica de Medeea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia_Rodica spune:

Dana, asa zic si eu, ce musafiri sunt astia asa nocturni?

Am pus poze cu burtoiul, sa nu va speriati de fata mea speriata


viitoare mamica de hocheist 23+ Lóránd

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia_Rodica spune:

Va rog sa observati si papucii de casa ai lui iubi, frumos aruncati langa mine


viitoare mamica de hocheist 23+ Lóránd

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teodora86 spune:

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana_popa27 spune:

Nu cred ca e vb de diabet daca e scazuta. Mie la analize mi-a iesit sub limita in primul trim (62) si apoi la limita (71) si Dr a zis ca e normal sa scada in sarcina. Eu rontaiam ciocolata amara cand aveam o stare amortita.
Daca e hipoglicemie nu poate fi vorba de diabet cred eu. Nu afecteaza cu nimic pt ca o poti ridica f usor ca si tensiunea... daca e subtensiune nu e problema.


27+
viitoare mamica de Medeea

Mergi la inceput