Clubul "babelor" FIV-oase 78

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns elly_me spune:

Adina- felicitari.
Sa-ti traiasca printesa si sa fie sanatoasa .... iar numele este super ....

Asa se va numi si fetita mea .. .daca voi avea ...
Eu deja am ales si numele .. caci nu ma gandeam ca se fac asa de greu copii ...

Sophia Ana Maria
Sonia (sau Sidonia) Anne-Marie

Vai de mine .. ce nebuna sunt ...

Cand nu are omu' ce face viseaza cu ochii deschisi ...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:



aadina,sa-ti traiasca bulinuta,sa fie sanatoasa si norocoasa.

qiao...dap,sunt harnicuta ca nu vreau sa-mi lasa casa murdara chiar daca plec la munte de Paste...cand ma intorc acasica imi place sa gasesc o casuta curata si primitoare.

elly...Sidonia???ca pe vrajitoarea...care a "mostenit harul" de la regina-mama-Maria Campina....care vindeca de epedepsie si la care vin oameni de stat puternici sa-i dezlege etc etc....numai cu magie alba,evident

manny

maine seara merg la o petrecere de copii...un domnisor care implineste minunata varsta de 6 ani.
pentru un baiat de varsta asta sunt oare potrivite ca si cadouri jocuri de jucat, fie cu alti copii si/sau parintii-gen "Nu te supara frate"...sau Lego de constructie...sau puzzel-uri???
la asa ceva ma gandesc....deja masinute,tractorase,sabii mi se par deja prea banale.
oare gandesc bine???

nah...si cand ziceam ca ma cumintesc...am primit un cupon de reducere de la Tako...si nu pot sa-l las nefolosit
am multe hainute de la Tako si chiar imi plac modelele,
materialele,culorile.
hmm...sa avedem...in saptamana 24-30 Aprilie tre' sa-l folosesc.

dragele mele...va las....ma duc sa-mi pregatesc echipamentul de sala si tocurile ca azi dansam pe tocuri.

va doresc o seara minunata.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns QiaoBing spune:

samira baietelul colegei mele anul trecut cand avea 6 ani era fascinat inca de personajele-eroi din desenele animate, roboti care se transforma, dinozauri etc, nu avea rabdare de lego, puzzle. Mai bine intrebi parintii sa fii sigura ca nimeresti ceva ce ii place.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

qiao,merci de sugestie.
am vb cu mama sarbatoritului si se pare ca am nimerit-o cu jocurile/puzzel-urile/lego de constructie.
si parintii tot un Lego i-au cumparat asa ca o sa ma orientez la vreo 2 jocuri...asta ca sa ma injure parintii cand o sa-i solicite piticul sa se joace cu el.

va pup dragelor...sper ca nu-i vreo sarbatoare azi ca eu am bagat la spalat.
daca maine tot nu fac treaba am zis sa mi se usuce macar toate rufele pana Sambata cand reiau smotruiala.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabyv spune:

Adina, felicitari! Sa-ti creasca mare si sanatoasa!

Va pup fetelor ca sunt tare ocupata!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorelei78 spune:

Felicitari,Adina!Sa-ti traiasca si sa fiti fericite,iar tie insanatosire grabnica!Si noua ne-a placut Sofia si unul dintre numele bebelinei e acesta.Inca o data,mult noroc micutei,sanatate si toate cele bune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

Samira si eu as merge pe Lego, Puzzel, Nu te supara frate, Monopoly.

Constat ca acum ptr. baietii mai marisori este mare nebunie cu Lego Hero Factory. Stiu de la finutul meu si verisorii lui, care au trecut acest joc in scrisoarea ptr. iepuras.
Noi suntem inca la lego city si puzzel cu personaje din desene animate, dar vad ca deja prin rafturi se uita si la altceva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

neata fete

adina felicitari!

eu va citesc,dar pt ca nu am trecut prin IA sau/si FIV ma voi limita la citit.va multumesc tuturor pt sfaturi va doresc succes in tot!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabyv spune:

Cine stie ce e cu platforma noua? Nu inteleg nimic, nu ma pot loga pe situl nou si in plus vad acolo ca subiectul asta este migrat partial, ultimul raspuns fiind din 4 aprilie. :)

Velvet, de ce zici ca te rezumi numai la citit?

LE: am aflat ce e cu noua platforma raman pe asta deocamdata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

gaby asa cred ca e mai bine...mult succes la FIV!

Mergi la inceput