Burtici cu Ciresele de mai-iunie 2013 ~47~

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns raluca1109 spune:

Neata!

Ma simt asa molesita azi, cred ca o sa mai dorm.
Eu mai trebuie sa imi iau calmantele, firele de sutura, burtiera si pompa de san si gata pot sa pun totul in geanta
Ne-am programat pe 23 pentru ca atunci e doctorita de garda, marti ma interneaza si vineri deja voi fi externata.
Mai e putin...


Raluca


S 36+ Miruna-Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kabecka spune:

Neata,
Vin si eu la ceai, pe asa o vreme, merge perfect!

Raluca, ma bucur ca totul e in regula.

Flafi, ce putin mai ai...te cred ca nu mai ai nervi sa mai astepti...Saptamana viitoare scoatem motatele

Eu sunt ok, la fel ca si voi cu toate durereri aferente care parca se accentueaza cand e asa urat afara...
Plus ca ma supara o tuse cu care am ramas in urma racelii, se manifeta mai mult spre dimineata
Scap eu.

Va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluca1109 spune:

Flafi, cred ca veti sta ca pe ace saptamana viitoare, dar nu uita ca trebuie sa iti pastrezi toate fortele pentru perioada de dupa operatie.

Raluca


S 36+ Miruna-Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VIOIKA76 spune:

Kabecka sanatate multa !
Vremea asta cred ca dezgroapa toate durerile astea din noi, pe mine de ieri au inceput sa ma doara labele picioarelor ,asa pateam inainte de sarcina cand era nor afara.
Flafi ce putin mai ai !

Mami de Ana(13.12.2003) & Dragos(22.12.2008)
si acum34+Eduard-Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flafi spune:

Hellie sa fim Zen :)
Ralu- incearca ceiut de codite de cirese pentru retentia de apa, nu mai mult de 3 zile si nu foarte multe cani pe zi, mai faci o pauza de 1-2 zile, apoi iar bei 3 zile. O sa iti muti sediul central in baie, dar mai reduci din umflaturi :)
Doamne Simcri- imi tresare inima de cate ori citesc de alunecaturile tare. Mi te imaginez foarte grabita, pe fuga, sa faci lucrurile repede si deranjata ca nu te mai misti ca inainte. O fi vreo proiectie de a mea, dar asa mi te imaginez :)
Raluca inca putin mai ai din bagaj :) si eu l-am terminat. Mai am de adunat trusa mea de cosmetice (dar pur si simplu nu imi pot aminti unde am pus borsetule acelea cu care plec in concediu) si de cumparat 2 ceaiuri pt cand vin acasa. Sotul termina pana sambata patutul acela ce ne-a dat Simcri poza
Vio- pun acum pe picasa pozele cu printurile pus epe pereti in camera strumfului, fetele le-au vazut deja pe FB.

35+ cu Vlad Alexandru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hellie spune:

Flafi, incearca sa cauti in trollere borsetutele. eu asa am facut anul trecut...cand sa plec in concediu habar nu aveam unde sunt toate borsetele si am cumparat altele, iar cand m-am apucat de bagaj si am deschis trollerul, surpriiizzaaa.
Si daaaaa...pune te rog si pe picassa pozele cu printurile! O sa iti dau si eu mesaj diseara sa imi dai un invite ceva pe grup in FB.

Criulica, tu pe unde mai umbli zilele astea?

Cosmy...la fel, pe unde umbli?

Eu pe Simcri o suspectez de indragosteala majora, altfel nu s-ar impiedica asa mereu...

29+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kabecka spune:

Citat:
citat din mesajul lui Hellie

Flafi, incearca sa cauti in trollere borsetutele. eu asa am facut anul trecut...cand sa plec in concediu habar nu aveam unde sunt toate borsetele si am cumparat altele, iar cand m-am apucat de bagaj si am deschis trollerul, surpriiizzaaa.
Si daaaaa...pune te rog si pe picassa pozele cu printurile! O sa iti dau si eu mesaj diseara sa imi dai un invite ceva pe grup in FB.

Criulica, tu pe unde mai umbli zilele astea?

Cosmy...la fel, pe unde umbli?

29+



Apropo de absente. Miche, tu pe unde umbli?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hellie spune:

Asaaaa...daaa..si Miche!
ai dreptate, Kabecka!

29+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VIOIKA76 spune:

Flafi multumesc ,super pozele !
De unde zici ca ai facut rost de printurile acelea ?

Mami de Ana(13.12.2003) & Dragos(22.12.2008)
si acum34+Eduard-Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flafi spune:

Vio iti dau detaliile pe PM sa nu fiu acuzata ca imi fac reclama :)

35+ cu Vlad Alexandru

Mergi la inceput