Stelute de iulie-august 2013(72)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ana303maria spune:

Uau, salata de spanac. Si mie imi place la nebunie! Maine voi face si eu!

Din pacate au lesin frecvent in sarcina. Cand nu sunt gravi nu mi s-a intamplat. Imi scade brusc tensiunea si de cele mai multe ori nici nu apuc sa ma asez, cad direct din picioare... Deci, dimineata o cafeluta mica, sa nu exagerez cu sarea, dar nici sa nu ma feresc de ea. La sarcina cu david, dupa o saptamana in spital si n analize, intr-o dimineata vine dr sa ma vada si se invartea salonul cu mine. Ea mi-a cumparat o cafeluta si mi-am revenit... De atunci, cam aste e remediu. Numai ca la sarcina asta pana sapt trecuta nu m-am aprpopiat de cafea/nes cu lapte pt ca mi se facea sila. Nici acum nu-mi place... dar treb sa beau macar o gurita mica...

Referitor la nume, am deja 2 voturi pt (Sasu) Matias Ioan. Are cineva alta combinatie cu Ioan? (Sasu) Vlad Ioan suna bine sau mai bine decat Matias Ioan?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bobitza_85 spune:

Citat:
citat din mesajul lui olimp

dana merita sa faci salata

XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

26 + Ilinca
Ilinca



Hehehe, Olimp, draguta, ce ma bucur ca-ti place!!!
Spanacul crud in salata nu are nicio legatura cu cel gatit, e delicios! Nici eu nu-l sufar pe ce congelat sau conservat
Si are muuulte vit , sa vezi cum creste Ily

Bobitza 20+ Rebeca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia_Rodica spune:

amakszin, La multi ani si multa sanatate


viitoare mamica de hocheist 22+ Lóránd

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoyJoy spune:

burticute dragi, acum plec dupa rezultate, la Medlife nu se da nicio info despre rezultatele de genetica decat "in mana la receptie"...

am niste emotii cat carul!

va pup, pe curand

Jo 18+

Gugulushele

Never give up on a dream just because of the time it will take to accomplish it.
The time will pass anyway.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doxy spune:

Amalia, poza asta iti convine? Te binedispune, sau sa caut alta mai clara.

Oxana, mami de Rares (11.03.2009) si 26+ Letitia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bobitza_85 spune:

Citat:
citat din mesajul lui oanka80

flory-blanca iesi din butoi, ca nu e loc pt 2 "))) nu te mai gandi la prostii, ajunge cu bine la termen, TREBUIE!
anamaria wow cum sa lesini? esti anemica?aveti grija de voi! felicitari pt baietel, sa fie sanatos!
bobitza si eu sunt mare fan al spanacului in salata, as manca non stop. gatit in diverse combinatii, cu urzici, cu orez fac numai pt sot. sa te bucuri de concediu si de lenevitul in pat dimineata. eu am program horror la 7, cand se trezeste fiica-mea, trage draperiile brusc si zice: buna dimineataaaaaaa! mereu sar ca la armata!


Oana, mamica fericita de Maria-Emilia (28.02.2010)
24+
minune mica





Oana, concediul la mine e doar in plan pt sapt viitoare, acum sa vad daca reusesc sa il si obtin

Pana atunci, merg la scarbici


Ma apuc sa fac macaroane cu branza

Bobitza 20+ Rebeca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doxy spune:

N-am reusit sa citesc ce ati scris, acus ma duc de pe tableta... deja ma cert pe al meu ca i se pare ca stau prea mult la laptop...
Vad ca poza intarzie sa apara...

Oxana, mami de Rares (11.03.2009) si 26+ Letitia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

bobitza asa este e super bun spanacul crud , imi parea rau ca nu pot manca spanac caci e sanatos si gatit nici sa ma tai..asa macar am gasit solutia...

joy tinem pumnii..




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

26 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bobitza_85 spune:

Citat:
citat din mesajul lui doxy

Amalia, poza asta iti convine? Te binedispune, sau sa caut alta mai clara.

Oxana, mami de Rares (11.03.2009) si 26+ Letitia





Doxy, pe mine ma incanta maaaxim!!!

Bobitza 20+ Rebeca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bobitza_85 spune:

Joy, te asteptam cu vesti bune!
Fii fara grija, totul e ok, vei vedea!

Bobitza 20+ Rebeca

Mergi la inceput