Stelute de iulie-august 2013(71)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Delia_Rodica spune:

Ce-mi place acest carucior pt tripleti http://www.bebe-magic.ro/carucior-triplette-sw-peg-perego.html


viitoare mamica de hocheist 22+ Lóránd

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoyJoy spune:

Citat:
citat din mesajul lui Delia_Rodica

Ce-mi place acest carucior pt tripleti http://www.bebe-magic.ro/carucior-triplette-sw-peg-perego.html


viitoare mamica de hocheist 22+ Lóránd


Neatza

Caruciorul asta e fratele mai mare (lung ) al lui Duette, cel de care m-am indragostit eu. Doar ca multa lume imi spune ca e un carucior greu si ca n-o sa am viata usoara incercand sa il car. Zau daca mai stiu catre ce sa ma orientez... Cu scaunele in lateral nu mai intri pe usi, cu rotile mici iar nu e bine... pffff!!!

Mai iau o guritza de cafea poate imi vine vreo idee.

O zi excelenta!

Jo 18+

Gugulushele

Never give up on a dream just because of the time it will take to accomplish it.
The time will pass anyway.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

neata fetelor

paula ce faci draga dintr-o raceala-n alta...tie doar asa iti place , glumesc multa sanatate..

si am inteles ca mai avem un bolnavior , sotul Dianei ? si lui sanatate multa..

diana sa sti ca si eu ma gandeam acum cateva zile exact la acelasi lucru , ca vine primavara , luna mai si am sa ma plimb graviduta prin parc , sa merg in gradina botanica infloresc lalelele , sa ma plimb pe faleza somesului ...etc , dar avand in vedere situatia cred ca ma voi plimba prin balcon e destul de mare cuprinde 2 camere din apartament

eu sunt tare intoarsa pe dos , ma laudam ca dorm noaptea , ei azi nopate de la 1-3 nimic , acum sunt stoarsa de puteri si am un puls de-mi sare inima din piept , sper sa imi mai revin mai incolo...

bobita si eu m-am descarcat aseara de nervi , plansul imi face bine cand sunt tensionata , dar apoi nu pot respira bine , asa cum mi-as dorii...nici cum nu e bine , apropo de sot nu te supara pe el , nu vrea decat sa te protejeze , ca si sotul meu vede ca suntem mai sensibile si incearca sa ne ocroteasca...

amaila
multumim de capitol

la toate fetele






XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

26 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia_Rodica spune:

Citat:
citat din mesajul lui JoyJoy

Citat:
citat din mesajul lui Delia_Rodica

Ce-mi place acest carucior pt tripleti http://www.bebe-magic.ro/carucior-triplette-sw-peg-perego.html


viitoare mamica de hocheist 22+ Lóránd


Neatza

Caruciorul asta e fratele mai mare (lung ) al lui Duette, cel de care m-am indragostit eu. Doar ca multa lume imi spune ca e un carucior greu si ca n-o sa am viata usoara incercand sa il car. Zau daca mai stiu catre ce sa ma orientez... Cu scaunele in lateral nu mai intri pe usi, cu rotile mici iar nu e bine... pffff!!!

Mai iau o guritza de cafea poate imi vine vreo idee.

O zi excelenta!

Jo 18+

Gugulushele

Never give up on a dream just because of the time it will take to accomplish it.
The time will pass anyway.


Te inteleg, daca mie imi este greu sa ma hotarasc la unul si noi avem de unde alege, tu si celelalte, chiar aveti batie de cap. Nu credeam ca poate sa fie atat de greu sa alegi un carucior

Am vazut de dimineata pe facebook un carucior bmw, pun la mesaj poza


viitoare mamica de hocheist 22+ Lóránd

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia_Rodica spune:

Olimp imi pare rau ca treci prin insomnii si sensibilitatea asta, bat-o vina

Iubi zice ca acest carucior e de manelisti si cam are dreptate, dar e haios


viitoare mamica de hocheist 22+ Lóránd

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoyJoy spune:

Citat:
citat din mesajul lui Delia_Rodica

Olimp imi pare rau ca treci prin insomnii si sensibilitatea asta, bat-o vina

Iubi zice ca acest carucior e de manelisti si cam are dreptate, dar e haios


viitoare mamica de hocheist 22+ Lóránd


Am vazut si camere pentru piticoti la Kika, paturile sunt in forma de masina de curse, dulapurile in forma de racheta, nu mai stiu ce sa inventeze.

E fain sa cumperi caruciorul BMW daca stai la bloc, sa il urci cu liftul [:)))]

Asta imi aminteste de un cuplu care a locuit cu mine in bloc. Aveau un apartament cu 2 camere si parcau in fata scarii un Porsche mai scump decat apartamentul .



Jo 18+

Gugulushele

Never give up on a dream just because of the time it will take to accomplish it.
The time will pass anyway.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia_Rodica spune:

Avem din astia cu gramada, eu as lua casa in locul masinii, dar unii trebuie sa arate nivelul lor financiar Daca iau casa, nu mai vad vecinii, pitipoanca...etc


viitoare mamica de hocheist 22+ Lóránd

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia_Rodica spune:

Problema mea este ca m-am indragostit de doua carucioare, as putea alege unul din cele doua, dar nu mai pot sa ma reorientez la altele. Si ca sa iau unul din acesta, trebuie sa-l conving si pe iubi, am inceput de vreo 3 zile sa-l sacai incet, picatura chinezeasca Sper sa cedeze
acesta e preferatul http://www.bebe-magic.ro/sistem-lux-2-in-1-carucior--cos-landou-cadru-aluminiu-scaun-reversibi-primii-pasi.html
urmat de acesta http://www.bebe-magic.ro/carucior-lux-2-in-1-c519-primii-pasi.html


viitoare mamica de hocheist 22+ Lóránd

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happy_ama spune:

Neata, burtici!

Olimp, e posibil sa nu fi dormit bine pt ca te-ai supi inainte de culcare. Hai sa-ti dau un pupic apasat sa treaca!

La Bucuresti iar e urat si ploua. Si cum de dimi m-am trezit la 6...sunt numai buna de

Va doresc o zi minunata!

Happy Ama 25+ si Eva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

delia , joy ce crede-ti ca la Cluj nu locuiesc snobi , si pe aici sunt o gramada care nu au dupa ce bea apa dar masina e la mare inaltime...si o mai si accesorizeaza cu tot felul de jante super scumpe de mii de euro...de ce-i trebuie chelului tichie de margaritar nu


delia cered-ma ca si eu m-am cam saturat de starile astea dar mai este putin 2 luni si un pic...si sper sa-mi revin dupa ce eliberez pachetul...sa imi revin...




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

26 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput