Stelute de iulie-august 2013(71)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Bobitza_85 spune:

Paula si sotul Dianei , multa sanatate!!! bagati muuulta lamaie, vit C, multe fresh-uri, adica multe vit naturale pt cresterea imunitatii



Bobitza 20+ Rebeca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happy_ama spune:

Multumim de capitol!! sa auzim numai de bine!

Delia, nb!

Paula, sanatate multa! sa scapi repede! pe mine m-a chinuit in weekend si mi-a trecut tot cu oscillo si cu lamaie fiarta pana nu mai puteam inghiti de scarba. Si lovitura de gratie i-am dat-o cu inghetata De papa...uite, vorbeam de musaka. Nu te tenteaza?

Happy Ama 25+ si Eva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unidanad spune:

Bobitza asa am auzit cu A2 dar sigur este un mit . Mama are tot A2 si mananca si peste si carne. Lactate nu mananca nici ea.
Paula cu siguranta voi vorbi cu cineva dar astept sa vad ce spune si doc gine ca vad ca Diana asa a spus ca med de fam nu prea are treaba cu gravidele. Cred ca ea mi-a spus ce parere are ea in general altfel nush acum depinde de doc mea . Eu una ma simt chiar f bine nu am ameteli sau ceva sa imi dea de banuit ca as duce lipsa de ceva. La Calciu imi faceam griji pt ca aveam dureri de dinti . Acum nu mai am.Eu vreau sa mananc cat mai sanatos pt ca m-am tot speriat cu retardul de crestere la bebe si am vazut ca ala il poate face si din cauza alimentatiei proaste la mamica

25+ David sau Patrick
Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Citat:
citat din mesajul lui diana_popa27

Amalia eu eram obisnuita cu fataiala si dormeam ca o purcica cu toate exercitiile ei dar de cateva zile are o forta de speriat. Si ma mut de pe o parte pe alta si gem si sforai ca o tractorista... ce mai... sunt de vis! Sotul e traumatizat

26+
viitoare mamica de Medeea



EU DE 1 SAPTAMANA DORM IN ALTA CAMERA CA E JALE SARACU NU AI AVEA LOC CU MINE SI CU PERNA DE GRAVIDUTA

amalia tsakoniati
25+ Maria-Anastasia Irini-Ioanna
DOAMNE ITI MULTUMESC!
FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota .










Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana_popa27 spune:

Bobitza ma asez si eu in pat sa ma uit la House poate vine mos Ene nai devreme.
Noapte buna fetele !!!

26+
viitoare mamica de Medeea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unidanad spune:

Paula multa sanatate
Fetele nb si de la mine se pare ca somnul sa reintors de cateva zile as dormi intr-una.

25+ David sau Patrick
Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happy_ama spune:

Nb, fetelor!! Ma retrag si eu

Happy Ama 25+ si Eva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cris_25 spune:

Paula, nu-mi vine sa cred ca esti din nou racita! Trebuie sa faci cumva sa eviti total oamenii raciti ...se pare ca esti foarte "receptiva" intr-adevar Iti doresc multa sanatate!

21+ Miruna


Gena MTHFR Mutatia 677 C>T Heterozigota, Gena PAI Mutatia -844G Homozigota

FIV1, FIV2, feb-nov 2010 Cluj, dr. Surcel, nereusite
FIV3, FIV 4, august 2011, aprilie 2012 Budapesta, dr. PK, nereusit, FET noiembrie 2012 Budapesta, dr. PK, reusit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia_Rodica spune:

Buna dimineata

Paula si sotul Dianei, multa sanatate
Si al meu este racit de cateva zile, sper sa nu ma prinda si pe mine . De doua zile l-am bagat la bai fierbinti cu sare si e muuult mai bine. Ieri ca se simtea bine nu a vrut sa mai ia paracetamol, ce l-am ca daca-l intoarce raceala ma imbolnaveste pe mine. Si el cuminte s-a conformat, daca scap, fac chef

Paula in lipsa de inspiratie, ieri am facut ciorba de legume....nu mai stiam ce sa gatesc


viitoare mamica de hocheist 22+ Lóránd

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia_Rodica spune:

Aseara ca sa incerc sa previn o raceala, am prajit doua felii de paine si le-am frecat cu usturoi, asa le-am mancat. Sper sa aibe efect , vampirii sigur n-au stat langa mine


viitoare mamica de hocheist 22+ Lóránd

Mergi la inceput