Strugurasi de Septembrie-Octombrie 2011 *12*

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nanna_mika spune:

Hello fetele!

Noi abia m venit de la film, ne-am facut de cap!

Dragelor, dati-o-ncolo de vreme! Ce conteaza! Oricumnoi ne1 intalnim sa ne cunoastem, sa palavragim, sa ne distram vazand strugurasi ata de multi la un loc! Si mai respiram si niste aer curat, bonus, chiar daca va fi mi innorat sau va picra! Eu sunt super happy ca ne vedem, iar cateva picaturi de ploaie nu vor reusi sa imi strice dispozitia!

Andreea, aveti target pe 1 an, sa inteleg? Ce haios e Andrei cum isi face el bagajul!

Sei - nici nu am schimbat de curand job.ul si nici nu urmeaza sa fac asta. Oare ce am spus de s-a inteles asta?!

Camady - si Inez este innebunita dupa ta-su. Cand venim acasa amadoi, trece pe langa mine ca si cand nu as exista si se duce direct la el . Bine, eu sunt oarecum obisnuita, stiu de la Indra ca nu m sanse in fatza tatilor...

Si Inez are perisorul mare, numai buclisoare! Dintisori are 4 sus, 4 jos, 4 masele si ii ies caninii, am impresia toti de-o data.

Eu nu ii dau nici ciocolata nici dulciuri. De ce i-as da?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanna_mika spune:

Va doresc un we minunat!
Va pup cu drag!

MAI ESTE ATAT DE PUTIN PANA LA MUNTE!!!!!
YUPIIIII!!!!

( ma bucur si eu caAndreea, ca un copil ce pleaca in excursie cu clasa )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_i spune:

Noua ni s-au cam rupt rotile de la carucior si am luat unul usor de vara mai ieftin. Ma intreb daca avem ce face cu rotile celui vechi. Anvelopele s-au rupt.
S-a mai rotunjit Dani, e rumen in obraji. Doarme bine si mananca bine. Curand trecem pe lapte de vaca care nu e UHT. Am convingerea ca il tolereaza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_t spune:

Da, Nanna, am target pe 2013...Sper totusi sa fie bine. Problema mea mare este ca nu am adus niciun proiect pana acum si intram curand in luna mai :(

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alayna spune:

Citat:
citat din mesajul lui May3

neatza.

Camady, nici lui Bibi nu-i place in scaun. Noi ne planuim calatoriile in functie de programul ei de somn. Ca o adoarme masina.
Apoi daca e treaza, ne folosim cu succes de asta:
http://www.amazon.co.uk/gp/product/B0053VPUHE

Ii punem desene :D

...........................................
mamica de www.youtube.com/BeatriceAna2011" target="_blank">Beatrice-Ana - 26.09.2011
..........................................
zebraroz.ro



Se poate atasa si stick usb ?

Alina,mamica fericita de NOURA (09.10.11)

Blog cu retete Montignac

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns May3 spune:

saluuut
la noi a fost asa frumosss aziii.
am fost intr-un parc mare cu multe locuri de joaca, lacuri si rate, era si o ferma mica de animale.
englezii astia exceleaza cand e vb de locuri pt copii!

da, alayna, are si pt usb.
dar noi inca n-am probat asta. i-am pus numai de pe cd-uri.
sunt si mai bune decat asta, dar mai scumpe...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanna_mika spune:

Buna seara,

Mihaela -cum adic alapte care nu e uht? Llapte proaspat? Ai vreo sursa? De roti nu stiuce sa itispun.

Andreea- mai ai destule luni pana la sf anului. Ce fel de proiecte?

Si noi am stat pe drumuri iei si azi. Nu imi v8ne sa cred ca deja a trecut we.ul.

May - mi.ai amintit de Ferma Animalelor!

Va doresc un inceput de saptamana minunat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_i spune:

Nanna: As vrea sa incep sa iau curand lapte de la automat de la agronomie. E mai bun ca ce se gaseste in comert. Doar ca trebuie fiert bine, evident. Nu risc sa ii dau lapte nefiert lui Dani daca nu e UHT. Ii merge f bine cu lapte de vaca. In ce priveste cel praf... te-ai intrebat vreodata de ce e mai ieftin ca cel de vaca? Daca e asa de sanatos?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluca050 spune:

Neata fetelor, haideti la cafea .

Va dca ati avut un week-end frumos, cu plimbari, cu delectari....bravo .
Eu am bagat munci pe acasa, curatenie casa, sifoniere, curte.... munca de ocnas
Dar lasa ca vien el week-endul viitor si sa vezi distractie. Am emotii mari, una ca nu ne cunoastem si alta ca o sa fie nebunie mare cu atatia pici, si cu "Goe" al meu.... Face numai ce vrea el.

Va pup, fug la treaba...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanna_mika spune:

Neatza fetelor!

Ma bine dispune soarele dimineata! :-)
Eu am vazut ca in we vor fi chiar rezonabile temperaturile la munte, cat despre ploaie, doar sambata cativa stropi...

Mihaela - eu vad ca lp este 8.5 lei 450 gr gata preparat desigur, deci clar muuult mai scump decat lp fie el uht sau proaspat. Mai scump si decat cel bio.

Raluca - si eu abia astept we sisa ne vdm toti acolo. Daca e Goe....de Inez ce sa mai zic?! Oricum va fi f distractiv, sunt sigura.

Sa aveti o zi superba! Pupici!

Mergi la inceput