FIV Turcia - 7

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Nelay_star spune:

Hatice,
Velvet, fii mai optimista! Pastreaza-ti zen-ul si capul sus!
si pt toata lumea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hatice spune:

Nelay iti multumesc si te imbratisez cu mare drag.
Ma bucur mult ca sarcina evoluaza ca la carte si ca traiesti toate aceste bucuri.Ai grija de tine si micul/mica sultan(a).


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

nelay lucrez la asta..multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nelay_star spune:

Hatice, si eu te pup si te imbratisez cu drag! De abia astept sa pleci in Turcia si sa te intorci insarcinata sa nu ii mai spui lui Albu nimic. Te duci dupa ce nasti sa il arati pe bebe si sa ii spui : uite, este copilul meu si al sotului meu! Am reusit!!
Muuult succes si iti tin pumnii de pe acum
Multumim lui D-zeu e totul bine pana acum. Dar noi ne rugam in continuare sa fie totul bine pana la capat
Velvet, stiu.. Cred ca lupti pt visul tau.... Cred ca iti doresti un bebe... Dar eu cred ca ai nevoie sa te impinga cineva de la spate...
O sa fie bine! Tu roaga-te la D-zeu
Muuuult succes si tie si iti tin si tie pumnii de pe acum



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

nelay multumesc mult.e nevoie sa ma ajute cineva cu banutii,ca datorii am destule,care ma tin cu mainile legate,nu sa ma impinga nimeni de la spate,ca m-am impins singura,am facut carare la doctori,laboratoare de analize si investigatii.si degeaba.dar Dumnezeu stie cel mai bine cand trebuie sa se intample orice s-ar intampla...nu vreau sa ma plang.nu voi renunta niciodata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns o-baba spune:

Dragelor, purcedeti la un nou capitol aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns QiaoBing spune:

Hatice e adevarat, Akin nu e pe lista, dar il cam adauga romancele Daca Acibademul reuseste sa obtina din scurt reducerea pe care ti-au dat-o si tie, eu zic ca poti forta putin, eventual cu ajutorul celor de la Acibaden, si obtine si early booking. Doar e patria negocierilor ! Merota macar sa incerci.

Mergi la inceput