Burtici cu Ciresele de mai-iunie 2013 ~46

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns VIOIKA76 spune:

Buna dimineata !
Monik eu la Ana am folosit pt ragade bepanthen si mai imi alina un pic durerea dar cel mai bine pt mine a fost ca am stat cu sanii descoperiti in casa ,a ajutat la vindecarea ranilor.
Mony si Carmen sa stapaniti sanatosi lucrusoarele !
Vicky tare adevarat ce se spune in articole ! Felicitari pentru cele 35+ ,si sa mai stai un pic cumintita sa treaca si saptamana asta !
Vorbiti de torsoane ,eu mi-am facut la nastere si erau cam de marimea unui tampon obisnuit ,eu le-am terminat repede ca am pierdut de fiecare data f mult sange,mie si la menstruatie imi curgea f mult de obicei si eram obisnuita.Dupa ce le-am terminat(torsoanele) mi-am luat niste tampoane de la Bella care sunt f groase si au un invelis mai moale ,eu nu suport plasticul acela de la Always,ma irit de la el si cu epiziotomia de-abia suportam si torsoanele.

Mami de Ana(13.12.2003) & Dragos(22.12.2008)
si acum34+Eduard-Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VIOIKA76 spune:

Raluca felicitari si tie pt 35+ si sa stapaniti sanatosi noile achizitii !
Mai e un pic si incep nasterile si la noi !
Irinuka tu pe unde esti ca nu ai mai intrat nici la schimbul de noapte ?

Mami de Ana(13.12.2003) & Dragos(22.12.2008)
si acum34+Eduard-Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela-p spune:

buna dimineata!
sotul a trebuit sa plece la bucuresti , sunt singura cu fetele.maia a vomitat ieri, a vomitat si de dimineata, sper sa fie mai bine, maria are diaree, stefi e cea mai ok, doar niste muci.
asa ca va rog sa imi tineti pumnii sa ies cu bine din ziua de azi...
pup toate fetel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea.nsd spune:

Neata, fetelor.
Ati vazut ce frumos e afara? Cred ca o sa ies la o plimbarica mai incolo.
N-am mai intrat sa scriu de sapt trecuta, dar am citit din urma asa ca felicit si eu fetele cu rezultate bune la eco si cele care ati facut achizitii sa va bucurati de ele.
Chiar, merge cineva la babyboom? Noi am vrea sa mergem sa dam comanda de patut transformer si sa luam cariucior. Asta asa, in prima faza. Sa vedem de ce ni se mai lipesc manutele , ca ne-am facut o idee cu ce-am vrea cand am fost la baby expo si acum mergem sa cumparam.
Va pup si sa va bucurati de ziua asta superba.

32+ Mihai Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VIOIKA76 spune:

Mihaela sanatate multa fetelor ! Sper sa treceti cu bine de ziua de astazi !
Eu nu l-am mai dus pe D la gradi ca a facut iar o bronsiolita ,continuam in acelas stil: o saptamana la gradi ,una acasa
Andreea ce este babyboom ? Unde are loc ?
Am vazut acum ca esti din Ploiesti ,presupun ca acolo are loc .

Mami de Ana(13.12.2003) & Dragos(22.12.2008)
si acum34+Eduard-Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monik86 spune:

Neatza!

Cu +17kg si din pacate nu este nici o pacaleala Andreea, ma bucur ca la voi e frumos, la noi e vreme inchisa, e innorat, de dimineata a si plouat. Mai trimite niste soare si spre vest, ca avem nevoie

27+ cu Adelina Timeea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluca1109 spune:

Buna!

Da, Andreea, e super frumos afara . A venit primavara!
Eu nu merg la babyboom, desi romaero e destul de aproape de mine, dar mi-am luat cam tot ce am nevoie. Mai imi trebuie pentru bebe cateva hainute, dar voi merge in dragonul rosu pentru ca sunt preturi foarte bune.



Raluca


S 36+ Miruna-Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kabecka spune:

Neata fetele,

Nu am reusit deloc sa intru zilele astea, dar v-am tot citit.
Vicky, multumim pt informatii, foarte utile. Si eu aveam inainte sa se nasca Radu idei preconcepute despre luatul in brate...Dar, asa cum ai zis si tu, stateam si zile intregi cu el in brate in perioadele mai grele...De fapt, e logic ca ei sa doreasca sa stea la mama lor in brate.

Eu ieri m-am destrabalat. Am iesit in oras cu prietenele mele cele mai bune din liceu. A fost suuuuper, am stat la o sueta ca pe vremuri, dar am resimtit fumul de tigara din incapere si statul pe scaun.
M-a usturat nasul si azi ma ustura si gatul...Sper sa nu ma ia raceala, ma tratez.

Vio, baby boom e in Bucuresti la Romaero Baneasa!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea.nsd spune:

Vio, babyboom e un targ pt copii, la fel ca cel care a fost in martie la Polivalenta. Numai ca asta e la Roamero Baneasa de pe 4 (sau 5) aprilie pana pe 7.

Acum am vazut ca a raspuns si Kabecka.

32+ Mihai Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VIOIKA76 spune:

Acum am inteles.Mersi fetele Kabecka si Andreea !

Mami de Ana(13.12.2003) & Dragos(22.12.2008)
si acum34+Eduard-Mihai

Mergi la inceput