Stelute de iulie-august 2013 (67)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns stefana0909 spune:

Joy, bine ni te-ai alaturat!

19+ "Bubu"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana_popa27 spune:

Olimp multumesc de raspuns.

25+
viitoare mamica de Medeea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefana0909 spune:

Bobitza, pune o poza in album cu noua tunsoare, sa te admiram!
Eu de 3 zile o tin tot in saloane: miercuri am fost la tuns si la pensat, ieri la epilat si tratament cosmetic, azi la mani si pedi, iar maine, in afarsit, la un coafat, ca merg la un botez!
Nu m-am mai aranjat asa de tare, din toamna trecuta! Dar maine am intalnire cu multi cunoscuti care nu m-au vazut insarcinata, asa ca trebuie sa fiu "sclipicioasa"

19+ "Bubu"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andra28 spune:

Doamnelor, dar ati scris azi, nu gluma!!!

Joy, bine ai venit! Sa-ti creasca mari buburuzele si sa le nasti cat mai aproape de termen.

Am primit o veste buna azi, m-a anuntat sora mea ca si ea este insarcinata. Am inceput deja sa visez cum ne vom plimba bebeii impreuna, va fi o diferenta de 5 luni intre ei.

Betty, cum e cu chestia aia ca intre tine si urmatoarea gravi de la odisee sunt 10 ani? Te rog, nu-mi jigni intelepciunea!!!! M-oi crede eu ca o tanara domnisoara, dar tot am 38 de ani!!!!


Andra 23+ cu si mami de Alexandru (27 ianuarie 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happy_ama spune:

Bobitza, daca te consoleaza putin sa stii ca azi chiar m-am gandit ca nu ai scris deloc

Intre timp am tras un pui de somn. Azi m-am simtit rau toata ziua si, surpriza, m-am trezit cu gatul in piuneze Sper sa fentez si de data asta bolesnitza, ca la cat mi-a dat tarcoale ....

Happy Ama 24+ si Eva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

andra felicitari surorii tale si sarcina usoara




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

26 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

happy sper sa fentezi si de data asta...sa scapi de dureri de gat ca-s tare neplacute....




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

26 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happy_ama spune:

Andra, felicitari pt surioara ta! Sa aiba un bebe sanatos!

Ms, Olimp! la noi la serviciu a fost epidemie viroza cu pneumonie

Happy Ama 24+ si Eva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doxy spune:

Joy bine ai venit printre noi!
Andra felicitari pentru vestea buna!
Ama, ai grija baga repede un sac de citrice!
Diana tot incerc sa te prind in timp real... cum te mai simti. Intrebai de ameteli, eu is ametita de cand ma stiu, de la tensiune mica, imi pierd echilibrul la miscari bruste. Starile de rau pe care le am eu sunt cu tremurat de genunchi, greata la stomac, stare de slabiciune sora cu lesinul iar inima imi sare din piept. N am ajuns inca la dr. ca sa l intreb. Mi s a intamplat de 2 ori. Ultima data a fost din senin. Era dimineata bausem elevitul, am mancat doua bombonele de cioco si un mar si ststeam comod pe scaun in fata laptopului si dintr o data brusc m au luat pandaliile, am masurat tensiunea si era 86 cu 56 iar pulsul 93. Cand mi am revenit am mai verificat o data tensiunea si era 101 cu 60.

Oxana, mami de Rares (11.03.2009) si 25+ Letitia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula_m spune:

Am fost si la cursuri intre timp.
Diana, iubita, nu eu am facut acest capitol

Andra, sarcina usoara surorii tale!! Ce va mariti familia! Frumos.

Mai voiam sa zic ceva, dar bineinteles ca am uitat...mi-aduc eu aminte imediat.

Paula, mamica lui Raul Ionut nascut la 24.07.2010 si 24+ , bb2

Mergi la inceput