Stelute de iulie-august 2013 (65)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns hadrianae spune:

Diana, mda, multumesc pentru incurajari. Asta e, el ducem, ce sa facem.

Eu am taiat-o ca trebuie sa fac o piata in pauza de pranz, ca pe aici e vacanta week-end-ul asta, ca e Pastele. Revin.

A! Am pus si eu niste poze cu achizitiile de sambata. Alea pe care nu le luam inca.

Adriana, mama lui Alexandru (17.09.2010) si 23+

Poze


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanka80 spune:

CRIS DA_MI PM CU NR TAU DE TEL SA TE SUN.am vb cu o tipa de la farmacia Donna si imi face rost de clexane pt tine, dar sa le iei fara reteta pt ca reteta nu e valabila in iasi. sa imi spui daca e ok, de cate ai nevoi si de ce concentratie m-a intrebat. iti trimit prin curierat

Oana, mamica fericita de Maria-Emilia (28.02.2010)
23+
minune mica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delia_timpau spune:

Ama, Adriana, multumesc

Adriana, sunt superbe hainutele!! Nu am cuvinte! Asa ceva n-ai sa gasesti la noi

21+ , mami de Mircea Andrei

bebitza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ele spune:

Facem un adevarat stol al "pasaricilor" zburatoare.
Daca as sta doar in varful patului cred ca nu m-ar durea. Dar as face crize de nervi..sigur...inactivitatea ma deprima.

Elena & Denisa (26.10.2004)
25 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana_popa27 spune:

Adriana eu inca sper ca la unele macar sa fie dureri normale de pasarica si de spate. Ca prea suntem stol cum zice Ele cu disfunctii de simfiza!
Eu am mancat bine, am baut cafea si deodata mi s-a facut rau , m-am albit si am ametit . Mi-am luat tensiune si era 98 cu 65. E prea mica ?
Am baut o cafea mica si am si mancat o portie buna de paste ar trebui sa fie mai mare nu mai mica nu?


25+
viitoare mamica de Medeea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanka80 spune:

adriana si eu m-am intreabt ce e cu explozia asta de gravidute cu dureri de duda? la odiseea iepurasilor, 1-2 fete s-au plans de dureri asa mari ca ale noastre!
diana a venit randul tau sa te luam la ciomageala. unde sunt kg alea de care vorbesti?te vad asa draguta si radioasa in pozici

Oana, mamica fericita de Maria-Emilia (28.02.2010)
23+
minune mica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanka80 spune:

unde gasesc listuta cu nr de telefon? cris are lasat nr? ma gandesc ca poate e plecata si nu vede ce am scris

Oana, mamica fericita de Maria-Emilia (28.02.2010)
23+
minune mica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula_m spune:

Am citit acum ca www.babycomfort.ro/produse/230-carucioare-copii/344-carucioare-sport/4869-carucior-4moms-origami-silver.html" target="_blank">asta ar fi ultima fita in materie de carucioare...

Paula, mamica lui Raul Ionut nascut la 24.07.2010 si 24+ , bb2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happy_ama spune:

Adriana, ce frumu sunt hainutele!!!

Happy Ama 24+ si Eva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula_m spune:

Citat:
citat din mesajul lui oanka80

unde gasesc listuta cu nr de telefon? cris are lasat nr? ma gandesc ca poate e plecata si nu vede ce am scris

Oana, mamica fericita de Maria-Emilia (28.02.2010)
23+
minune mica


Nu, nu si-a trecut nr de telef. Si nici tu

Paula, mamica lui Raul Ionut nascut la 24.07.2010 si 24+ , bb2

Mergi la inceput