LMA Fluturasi minunati !!! 2011 (49)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

Strumpy da asa sunt casele pe acolo dar mie imi place stilul ala de a amenaja casele. defapt acolo toate sunt frumoase cand am fost acolo pluteam pe unde mergeam ma minunam si eram oau!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

fetelor sunt daramata
mama mea in loc sa vina la mine e internata in spital si e cam grav
azi a fost o zi groaznica
am stat numa si numa pe telefon cu fratelo
greu nene cand ai pe cineva drag bolnav
plangeam si ma gandeam la catank tot mereu
cat de greu e
am crezut ca o pierd pe mama asa de rau a fost
acu speram sa isi revina

strumphule nu ai cum sa intelegi inca cum e cu doi
nu intrelegi ca facem asta pentru ca am zis pas zilei de nastere a antoniei si ea vrea sa fie si ziua ei nu numai a lui petra si sa sufle si ea in lumanare
adica vom avea doua torturi
unul de dulce si unul de post si fiecare cu cifra ei
ahahaha
asta daca nu cumva contramandam totul si plecam la galati la mama
acu sunt mai relaxata ca am reusit sa vb 1 minut cu ea
dar a fost o zi sinistra
o ador pe mama mea
e cea mai buna prietena a mea
nu-mi pot inca imagina viata fara sfaturile ei bune si rationale

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

va pupacesc si va imbratisez pe toate
merg sa fac nani ca cine stie ce mai am de facut maine
oricum sunt tare daramata ca s-a intamplat nebunia asta cu mama acu cand eu tre sa incep munca si nu mai am cum sa fug la ea oricand

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deea99 spune:

Cami Sanatate mamei!!!!
bine ca s-a stabilizat
eu zic ca cel mai bine e sa mergeti la galati o saptamna...ar fi cel mai frumos.i-ai face o surpiriza tare placuta mamei..s-ar inzdreveni instantaneu sa isi vada nepoatete dragi sunand la usa

eu te inteleg cu torturile.eu cand trebuia Stefy sa mearga la ziua unui copil ii cumparam si ei cadou...cel putin pana a inteles ea cum sta treaba cu zilele de nastere....caci ma tot intreba dar de ce nu e ziua si ziua mea......
acum cand mergem la ziua cuiva si are frati surori le cumpar si alora cate un cadou...chit ca-i ceva simbolic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MsBB spune:

Buna dimineata!

Imi pare tare rau de mama ta, Cami ! Multa sanatate si sper sa-si revina si sa va bucurati de ea inca multi ani de aici inainte!
Exact la asta ma gandeam si eu cand s-a intamplat ce s-a intamplat la Catank . Of, Doamne!
Ma voi ruga pt ea!

Catank

Felicitari Yasmi! Fie ca toate examenele tale sa fie incununate cu succes!

Ma striga Popia ( asa-si spune matza mica) mama, binooooo! fug

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Cami te imbratisez strans de tot. Multa sanatate mamei tale.

Lavi felicitari

Delia am vazut cateva locatii super, dar nu am dat de nici o informatie legata de pret.

Anca te imbrtisez si pe tine si ma rog sati dea Dumnezeu putere.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

buna dimi

multumim frumos.
cami multa, multa sanatate mamei tale!!

la multi ani puiut mic si frumos PETRA!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MsBB spune:

V-am spus ca am inceput si noi antrenamentul la ?
Am mai avut o tentativa acum vreo cateva luni dar dat fiind faptul ca olita atunci avea spini , am lasat-o balta si acum am incercat iar marea cu sarea.
De vreo 2 saptamani tot o invit sa-si exprime talentul de stropitoare in olita ca mai apoi sa facem " pa-pa pishu". Aseara, dupa ce a executat un preafrumos cadou mirositor in pampers si-l presa cu toata puterea sarind in fund pe canapea - am poftit-o sa incerce si olita. Zis si facut! Am plantat-o pe olita si am facut greseala sa-mi intorc capul pt o secunda sa-mi admir mutra in oglinda ( parca mi-o schimbase careva ) si cand ma uit iar la ea ... ce facea? Draga de ea ...imi uda gresia din baie ... corect! cu pishu'. Apucase viguros olita, la fel cum m-a vazut pe mine ca fac, si se indrepta mandra tare de ea catre buda sa doneze munca ei. Numai ca drumu lung de 2 pashi a inseamnat "pa-pa pishu" chiar pe jos.
Dar se pune ca reusita, nu?

LA MULTI ANI, PETRA!


Intrebare - doar nu credeati ca scapati asa usor de mine ? - are cineva hernie ombilicala?
Ma gandeam sa ma apuc iar de sport dar nu stiu daca e ok sa-mi lucrez muschii abdominali desi logica imi spune ca n-ar strica pt ca s-ar mai intari zona.
Vreau sa ma duc sapt viitoare sa intreb un medic daca e musai sa ajung la operatie. Tare n-as mai vrea dar ma rog , macar sa stiu la ce sa ma astept.
Culmea, sunt slaba dar am o burta lasata si gaurita si buricul iesit in afara de parca mai am un nas .
Sunt curioasa daca mai are cineva? Am mai cautat pe net informatii dr n-am gasit nimic sa ma lamuresc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

La Multi Ani, Petra! sa cresti mare, sanatoasa si sa ramai la fel de dulce si zambareata toata viata! Cami, imi pare rau de vestile pe care ni le-ai dat, multa sanatate mamei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

La multi ani Petra!
Cami, sanatate multa mamei tale, dar ce are ? Ma rog pt ea sa-si revina si sa prinda puteri
Somleac o sa mai caut site-uri de obicei ai undeva rezervari si iti
arata si pretul, uite aici http://www.lopar-apartments.net/lopar/patalic/lopar_apartments.html
Msbb, eu zic ca ar tb sa te duci la un dr.
yasmy, cefata mare ai
Deea, e bine ca ai dat jos si cantareala pe bune se face dimineata, dupa ce ai fost la wc, dezbracata.


Mergi la inceput