Burtici cu Ciresele de mai-iunie 2013 ~45~

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Kabecka spune:

Madd, sa stapaniti sanatosi casuta!Abia astept poze sa vedem burtica.
AZi m-am cantarit si eu, +9, sunt multumita avand in vedere ca am mancat dulciuri la greu in ultima vreme.
Vad ca de 2-3 zile m-am mai calmat!

Elyana, ma bucur ca bebeii sunt ok.

Acum am si eu un stres cu cordonul asta pt ca si a mea e suuuper miscatoare. Joi ajung la eco, abia astept!

Ce bine a fost azi acasa, desi eu sunt o fire super activa care imi place mereu sa fiu in priza, azi chiar am savurat astea 2 ore de liniste de cand doarme piticul.Plus ca am stat si eu intinsa in pat ceea ce e muult mai bine decat statul pe scaun la birou.
Eu mi-am propus sa mai lucrez si aprilie si apoi gata, sper sa fie totul ok pana atunci. Vom vedea.

Flafi, ce putin mai este. Si eu zic ca e mai bine ca dr nu vrea sa riste nimic, sunt sigura ca o sa fie bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hellie spune:

Criu, imi place rochita! Sper sa o probezi si sa iti vina bine!!!
Eu inca conduc sa stii, dar nici nu am burta sa ma incomodeze. La cum evolueaza cred ca voi putea conduce mult si bine...dar vom vedea. Ma concentrez bine inca la volan...sau cel putin asa cred eu .

Flafi, eu acum am facut socoteala...tu in 14 aprilie o sa ai deja 37 saptamani, nu? Deci cum trebuie....


27+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VIOIKA76 spune:

Elyana bravo pentru bebei !
Criulica si mie imi place rochita.
Si eu mai conduc dar mult mai rar ,il mai duc pe D la gradi cand tati are treaba ,mie a inceput sa-mi fie cam greu la volan ca e burta mare si mie imi place sa-mi dau scaunul la maxim in fata ,nu pot sa conduc stand mai pe spate.

Mami de Ana(13.12.2003) & Dragos(22.12.2008)
si acum33+Eduard-Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea.nsd spune:

Criulica si eu mai conduc, dar mai incetisor, asa (si neaparat cu centura de siguranta, care nu ma dernajeaza deloc). Eu seman cu tata si cam am putin mania vitezei. Bine, nu va ganditi ca "rup" soselele in doua, dar nici nu merg cu 50 prin oras, cum ar fi regulamentar (mai bag cate-un 80-90).
Chiar ma gandeam, de cand a inceput sa mi se vada burtica bine, ca daca ma opreste vreun politist prin oras sa incep sa plang si sa-i spun ca ma grabeam la doctor ca ma simt rau. Dar nu a fost cazul.

31+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea.nsd spune:

Rochia este minunata si chiar ca are o reducere buna de luat in seama. Sper sa-ti vina.

31+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns criulica spune:

Multumesc fetele, tineti-mi pumnii sa intru in ea! va tin la curent!



30+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcoca spune:

Criulica imi place!!!!!




Vicky, Printzesone and BB (34+)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simcri spune:

Elyana felicitari pentru bebei!
Madd sa stapaniti sanatosi casuta!
Frumoasa rochita Criulica
Flafi ce repede se apropie, dar sunt sigura ca totul o sa fie bine si poate bebe se gandeste sa stea cat mai mult la caldurica.
Hellie da le-am zis numai de bine cu garzile :)

Eu inca conduc, si am burta, dar ma incomodeaza doar cand urc si cobor ca in rest mi-am ridicat volanul la maxim, si prevad ca o sa conduc si cand o sa ma duc la spital, ca pe sot cam de vreo saptamana l-a cam apucat fricile, cum o fi si ce-o fi cu bebe, nu stiu ce-o sa ma fac cu el :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simcri spune:

Deny ma bucur ca s-a lamurit problema cu aspirina, si nu te mai gandi, ca totul o sa fie bine cu bebe, incearca sa stai cat mai calma, cat mai mult repaos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lillyas spune:

Si eu coduc inca. Mai rar ce-i drept: mai mult seara si in weekend. Port centura de siguranta, caci altfel ma simt in pericol. Asa m-am invatat. Oricum nu ma deranjeaza. Insa ma simt mai stresata la volan pe masura ce trece timpul. Parca mi se incordeaza si burtica mai des.

Maddie, felicitari pentru achizitie! Sa fiti fericiti in noua voastra casuta!
Elyana, ma bucur ca sunt bebelusii ok!

32+

Mergi la inceput