Stelute de iulie-august 2013 (63)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

eu la hainute de nou nascut nu ma arunc inca , stiu eu cat me mare va fi Ilinca ..si poate ii cumpar haine de nou nascut si ma uit la ele ca ii sunt mici..asa ca doar strictul necesar




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

25 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mony08 spune:

Bobitza ce-ti mai place sa vorbesti ,m-a amuzat replica ta la sfarsit de capitol

amalia si noi de abia asteptam sa ne aduci vesti

Despre fetele care nu vorbesc pe mine ma ingrijoreaza sa fie bine.....macar sa ne spuna ce carucior au si ca sunt bine,sanatoase.
Nu mai stiu nimic de Adde,de melisafrt,de chitaila,marrya31....fete care mai vorbeau din cand in cand cu noi.
Trebuie sa facem prezenta,ca le punem absente nemotivat

Mony de Denis Adrian (01.08.2009) + 24+

puiut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happy_ama spune:

Multumim, Bobitza!! totusi vorbeste de principiu cu sora ta inainte, poate nu vrea sa care pentru niste necunoscute

Happy Ama 24+ si Eva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mony08 spune:

Nici eu nu ma arunc la haine ,nici de nou nascut,nici pt copii mari,ca am la haine....face al meu copil in fiecare zi parada modei prin casa.

Mony de Denis Adrian (01.08.2009) + 24+

puiut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MariaBcf spune:

Mony fac prezenta . Nu vreau absente nemotivate

Mutatia PAI 1 - homozigot. Mutatia MTHFR C 677T- heterozigot.
18+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MariaBcf spune:

Am ajuns si noi duminica seara acasa. A fost un weekend de vis. Sa nu mai zic ca m-am intors in 4 zile cu 2 kg in plus

Mutatia PAI 1 - homozigot. Mutatia MTHFR C 677T- heterozigot.
18+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bobitza_85 spune:

Paula, ai dreptate, dar tu gandesti rational...eu, fiind la primul copil, nu judec limpede

Happy,
banuiesc ca nu cupara nimeni en-gross , asa ca nu are cum sa o deranjeze sa cumpere cateva costumase in plus...ma gandesc la vama sa nu aiba probleme, dar nu cred ca o cauta in bagaj, nu?

19+ Bobitza - mami de "Minunica" Rebeca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MariaBcf spune:

Am fost azi dimineata la TT , toate au iesit ok si suntem tot fetita., nu ia crescut Puta intre timp

Mutatia PAI 1 - homozigot. Mutatia MTHFR C 677T- heterozigot.
18+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bobitza_85 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Mony08

Bobitza ce-ti mai place sa vorbesti ,m-a amuzat replica ta la sfarsit de capitol

amalia si noi de abia asteptam sa ne aduci vesti

Despre fetele care nu vorbesc pe mine ma ingrijoreaza sa fie bine.....macar sa ne spuna ce carucior au si ca sunt bine,sanatoase.
Nu mai stiu nimic de Adde,de melisafrt,de chitaila,marrya31....fete care mai vorbeau din cand in cand cu noi.
Trebuie sa facem prezenta,ca le punem absente nemotivat

Mony de Denis Adrian (01.08.2009) + 24+

puiut


Mony, dar sa stii ca ma "dezlantui" numai in discutii cu oameni care-mi plac, nu ma dau la vb cu oricine

19+ Bobitza - mami de "Minunica" Rebeca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MariaBcf spune:

De azi sunt in CM , maine dimineata ma duc la Dr pt recomandarea pt sarcina cu risc maternal, sper sa nu imi faca figuri Dr de la medicina muncii

Mutatia PAI 1 - homozigot. Mutatia MTHFR C 677T- heterozigot.
18+

Mergi la inceput