Stelute de iulie-august 2013 (62)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Delia_Rodica spune:

Ele mancarea de dieta nu era pt mine, eu am mancat turtele

Olimp scuze ca am inteles gresit

Dana practic acel chec e o chiftea imensa, cand nu am timp sau sunt obosita, asa fac si chiftelele clasice, tot in tava de chec. Iar acum cu sarcina si interdictia la efort...asta e solutia ideala


viitoare mamica de hocheist 21+ Lóránd

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yvyana spune:

N-am putut sa merg la nani fara sa vad burticile!

Sint superbe!!!

Ma bucur ca a dat Diana startul la poze sexy

Ama si burtica ta a crescut si esti f f slaba in rest! Dar cum ai spus fiecare se stie cum era inainte, avea o imagine despre sine, dar clar pe oricine intrebi nimeni nu va zice ca te-ai ingrasat!

Ele inca se vad muschii tonifiati

Bubulina confirm ca burtica e mareee si frumoasa!

Olimp si a ta e mareee si dospita bine! Nu stiu ce zici tu, dar mie mi se pare ca n-ai pus nmk in plus, nici pe coapse nici la fata!

Azi m-am luptat cu niste contractii mai toata ziua, am tinut-o pe No-Spa, nu stiu ce naiba s-a intamplat ca nici efort n-am facut, am gatit un amarat de piure si un piept la cuptor pt pice si atat!

NB!!!








Happy Mom si S25+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

am pus poze cu mine inainte de a fi gravi in costum de baie..




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

25 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

delia nu ai dece sa-ti ceri scuze...

dana ma bucur ca esti mai bine , da sunt contractiile , atata timp cat sunt nedureroase lasa-le in pace sa-i faca treaba , eventual daca devin deranjante ia cate un no-spa

yvy am zis ca eu trisez cu inaltimea mea , am depus peste tot dar la 177 10 kg distribuite uniform se vad mai greu , oricum multumesc de apreciere




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

25 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia_Rodica spune:

Olimp, arati foarte bine


viitoare mamica de hocheist 21+ Lóránd

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unidanad spune:

Olimp so sexyyyy Cik u nu aveai talie esti superrrr sexyyy

24+ David sau Patrick
Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

delia in pozele puse aveam 75 de kg , apoi cu tratamnetul dat de doctorita ca sa raman garvi am ajuns la 80 kg acum am 90




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

25 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

dana ..multumesc imi creste inima




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

25 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana_popa27 spune:

Buna seara burtici1. Am admirat pozele cu burticile sexoase!!!
Degeaba va plangeti! aratati suuuppeeerr!
Si burtica mea e alba fara urma de linea negra.
INTERZIS POFTICIOSILOR!

Azi am facut cateva cumparaturi pt sot si acum ma doare pe peste tot in zona vesela si m-am intors cu o foame de mai aveam putin si mancam si fata de masa. Niciodata nu mi-a fost asa de foame cum mi-a fost azi cand am ajuns acasa. M-am infipt direct in slanina afumata cu ceapa verde, rosii si branza. Maine merg sa imi fac testul de toxo daca ma trezec devreme. Sper sa nu am surprize (a fost congelata)
Eu ma simt oficial ca o elefantica. Am intrat la cabinele de proba cu sotul si m-am vazut din toate unghiurile Parca oglinda mea de acasa e mai dragastoasa cu mine.
Mi-am si mutat nasturii la paltonul pe care o sa il ared imediat ce iesim din iarna. E singurul care ma incape si l-am purtat zi de zi Nu ma indur sa iau altceva ca inca mai sper sa se faca frumos si sa scap de el.
Nu mai suport iarna cu 10 randuri de haine care nu mai stau nicicum pe mine

25+
viitoare mamica de Medeea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliana83 spune:

Fetelor sunteti fantastice!Am dat refresh si am gasit 5 mesaje noi cu parola.Multumesc tuturor,lacrimile mele amare au avut efect imediat.

Dupa cum am mai zis eu va urmaresc constant, sunt si zile cand nu pot intra, insa cu postatul mi-e mai greu... as avea si eu multe lucruri sa spun si sa intreb, insa cum nu pot intra imediat sa vad ce s-a mai raspuns, mi-e frica ca n-as raspunde tuturor si decat sa supar pe cineva mai bine citesc ce povestiti voi.
In linii mari : bebe e bine, am facut morfologie fetala sapt trecuta, totul este in limite normale, sunt putin ingrijorata ca am burtica cam mare si stiu ca e de la faptul ca am lichidul amniotic aproape de limita superioara insa doctorul a spus ca nu trebuie sa ma ingrijorez ca e bine, nu este in exces.Am luat 10 kg pana acum, dar ma simt foarte bine, inca am mobilitatea destul de buna.Va pup pe toate, sunteti niste dragute , acum ma grabesc sa va admir burticile.Promit cat de curand sa pun si eu poze cu burtoiul meu imeens

Mergi la inceput