aspirante optimiste>20ani!(822)FELICITARI SilviaT!

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns SilviaT spune:

Multumesc de galerie ... acum am venit de la farmacie... mai astept cam o ora si o sa-l fac va tin la curent

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubuali spune:

Lumy de ce nu mai incerci un test/stiu ca ai mai facut unul care te-a dezamagit dar poate...poate..Si eu iau progesteron de vreo 4 luni si dimpotriva mi-a reglat cm de la 33-34 la 29 de zile deci nu cred ca il intarzie...incearca totusi un test ca poate nu e bine sa-l opresti
Silvia e foarte bn ca ai baut doar o cafea si nu apa mai multa...te asteptam cat mai repede cu vesti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angy_angela spune:

Neata feteleee,brrr ce frig este afara
Silvia dupa intarzierea pe care o ai ar trebui sa ti apara la orice ora. Eu dupa o zi d intarziere mi am facut dupa masa pe la 3 s a iesit imediat asa ca te asteptem mai rpd cuvesti
Mult succes . Restul fetelor va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SilviaT spune:

feteloooooorrrrr.... nu pot sa cred, am vazut dublu, vad inca dublu... doamneee... in sfarsit, nici nu ma asteptam la asa surpriza

Va multumesc pentru galerie... a ajutat... doamne ajuta sa fie totul bine... abia astept sa vina luni sa imi fac programare la medic... inca nu realizez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MariaBcf spune:

Silvia Felicitari . Sarcina usoara si un bebe sanatos

Mutatia PAI 1 - homozigot. Mutatia MTHFR C 677T- heterozigot.
19+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raisa28 spune:

Neata fetelor
Mimi imi pare rau pentru beta negativ,dar lasa ca va fi luna viitoare
Cami9027 bine ai venit si sa stai cat mai putin la aspirante.
Lumy si eu stiu ca progesteronul regleaza cm asa ca daca nu-ti vine azi,mai incearca maine dimineata un test ca poate pe celalalt l-ai facut prea devreme.Iti tin pumnii
Silvia si eu zic ca intarzierea este destul de mare si ar trebui sa-ti iasa la test indiferent cand il faci.Asa ca nu mai sta, fugi si fa testul ca abia astept sa te felicit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raisa28 spune:

Sivia vezi ca nici macar nu apucasem sa trimit mesajul si tu ne-ai si dat vestea...Bravooooooo..felicitariii Sa ai o sarcina usoara si un bebe sanatos si frumos.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SilviaT spune:

Multumesc fetelor, doamne ajuta sa fie bine... ma cam tem ca eu nu ma asteptam sa raman asa usor, fara pastile, fara stimulare, fara tratamente... asa ca in perioada asta in care am renuntat la pastile si ziceam ca fac o pauza de medic am cam fumat... ultima tigare a fost de dimineata si acum gata nu mai pun gura pe ele... stiu ca o sa ma certati, eu singura ma cert, dar este atat de neasteptat, ma tem sa nu ii fi facut ceva rau inainte :((

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubuali spune:

Silvia te felicit din suflet...ma bucur enorm pt tine...sa ne tii la curent in continuare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MeAlex spune:

Felicitari, Silvia! Sa fiti sanatosi! Stai linistita, pana acum nu au existat schimburi intre tine si embrion. Baga acid folic si mai vezi ce iti zice dr. cand te duci.

Mergi la inceput