aspirante optimiste>20ani!(822)FELICITARI SilviaT!

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns damiana spune:

hello, fetele! felicitari silvia!!! sarcina usoara si bebe sanatos!! n-am mai scris de ceva vreme nika, v-am citit doar... sunt non-stop obosita, n-am chef de nimik... asa eram la prima sarcina, dar nu vreau sa-mi fac sperante, mai bine sa ma ia prin surprindere! de azi intr-o saptamana ar trebui sa imi vina cm... silvia poate ne molipsesti!
va pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iarina_r spune:

Buna dimineata fetelor va invit la o calda!

Damiana mult noroc.

Aspirantelor

Gravidutelor



mamica de ingeras Eva 38 s
MTHFR - C677T heterozigot; Factorul XIII - V34L heterozigot; tiroidita Hashimoto
We don't see things as they are, we see them as we are.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LumyMony spune:

Neata fetelor ,si eu vreau o
Damiana mult noroc
Raisa multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SilviaT spune:

damiana, doamne ajuta sa va molipsesc pe toate :) tin pumnii sa fie bine

am fost azi la medic, mi-a confirmat sarcina, inca nu se vede bebelul, s-a vazut doar sacul vitelin, peste doua saptamani m-a chemat din nou si atunci o sa imi spuna si toate analizele ce trebuie facute si sper sa auzim si inimioara. intre timp mi-a dat sa iau si utrogestan sa-l "crestem" :)

de molipsire...

p.s. emilia, azi a fost ziua cea mare... sper ca esti bine si te asteptam cu vesti cat mai curand

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MeAlex spune:

Buna seara, fetelor! Am un mesaj de la Emilia:

Azi, 3 aprilie, la ora 17.50 s-a nascut bebe Anna Patricia, 3100 grame, 49 cm, apgar 9!
Anna Patricia, sa fii sanatoasa, voioasa si sa ai o viata frumoasa alaturi de cei care te iubesc!
Emilia,, refacere usoara, bebe cuminte si papacios!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iarina_r spune:

Felicitari Emilia si multa sanatate amandurora!





mamica de ingeras Eva 38 s
MTHFR - C677T heterozigot; Factorul XIII - V34L heterozigot; tiroidita Hashimoto
We don't see things as they are, we see them as we are.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corina.ion spune:

Felicitari Emilia sa-ti traiasca si sa fie sanatoasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corina.ion spune:

Buna dimineata fetelor, cine bea o dulce cu mine?
Dupa o intarziere de 2 zile si multe multe sperante au venit rusii asa ca acum astept cumintica hysg de luna viitoare si insemninarile din iunie.Nu ma gandesc decat ca timpul va trece foarte repede si acusi vine vara si pana la sfarsitul anului sunt sigura ca voi avea ceva cu ochisori in burta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angy_angela spune:

Neata fetele
Corina vin eu cu cereale si lapte
Felicitari emilia,sa ti traiasca printesa si refacere usoara
Restul fetelor ce mai faceti? Va si o zi usoara ca e prea urat afara sa foe frumoasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iarina_r spune:

Buna dimineata la .

Corina o sa fie in vara o sa vezi, pana atunci trebuie sa fii zen - a se citi relaxata.

E urat afara si eu trebuie sa ma plimb putin prin ploaie, dar dupa-amiaza ma asteapta muuulta apa calda la aqua gym.





mamica de ingeras Eva 38 s
MTHFR - C677T heterozigot; Factorul XIII - V34L heterozigot; tiroidita Hashimoto
We don't see things as they are, we see them as we are.

Mergi la inceput