Nervi de primavara (saradele ghetarilor)

Raspunsuri - Pagina 23

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns michelle-usa spune:

restaurant medieval times e si in los angeles si au multe locatii in alte orase/tari...va pun linkul

e super...o experientza deosebita!

http://www.medievaltimes.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Gata ...am reusit sa le fac mai mici ...si nu ma las pana nu le pun pe cele mai frumoase, ca am vreo 100

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmaw spune:

Bravos BUFLEA...sa traiasca campionul nostru nr 9!
Se vede ca i place!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Bufleo da' fara casca n-ai?Sa admir si eu ficioru' in toata splendoarea lui

Sa ma razbun ,pun si eu una de meci asa...dar cu masca,naturala,de noroi

Andra ,mamica de 3+1 album no1 albumul no2

Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

Hello
Roxana si Rufus-LA MULTI ANI SANATOSI SI NOROCOSI!!
Sefa-baiatu' e mortal, la cat mai multe succese..
Si mama mea vine maine, asa ca sigur o sa fie bine, ea pleaca la 9 dimi si vine cu KLM,pacat ca nu se intalnesc:)
A si legat de ce te intrebasem, forget about, am decis ca merg sa vad Londra, si asa ii vad si pe cumnati:) la Shefield..Mersi oricum-next time!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_alinta spune:

roxana si rufus , va doresc multi ani fericiti si voiosi!!! La Multi Ani!!!

buflea, dar imi creste si mie sufletul cand iti vad feciorul cum alearga pe patine, mi se normal sa pleseneasca bluza pe tine! felicitari voua si tanarului , este BESTIAL de frumos!
lasa grijile ca iti spun eu ca ai tai ajung cu bine si o sa te oftici de cate griji ti-ai facut aiurea!

ralu, care dintre cei 3 superbi e al tau?

noi ne-am intors acasa, unde bineinteles este cel mai bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Ralu, nu stiu exact care este fiu-tau dar banuiesc ca ala cu gura cat mai deschisa, nu ? Mie de ala mi-a placut ... si sesizez ce prejudecati am cu rugby-ul asta, eu aveam impresia ca rubgy-istii sunt toti cat dulapul, cu ceafa groasa si bratul tatuat cu "LOLA" ... sau nu face rugby fiu-tau si eu dau constant cu bata in balta pe aici ?

Poze cu fiu-meu fara masca am mai pus ... ti le pun si tie acum pe cele mai frumoase, normal, alea in care nu ii auzi vocea, nu iti cere nimic, nu negociezi nimic cu el, nu te enereveaza de cat se crede de atotstiutor , nu iti spune "nothing is fair in my life" si nu bate din picior de nervi, de iti vine sa-l lipesti de parchet ... in materie de look, ca sa scot masculul "alpha" din el, mai am pe lista sa stie sa pupe sexos fetele si desigur, mai incolo, sa marcheze la pat, ca sa spun asa , , ... nu stiu insa daca exista cursuri pentru asta, caci copiii mei in general, tot ce stiu, stiu din diverse cursuri organizate in care i-am inscris . Eu as deschide subiect aici pe forum despre cum invata baietii sa fie "buni" dar nu cred ca imi raspunde nimeni ...

P.S. Domnul din poza NU este barbata-meu ...as vrea eu sa mai fie asa de tanar . Este invatatorul Flaviei

P.P.S Si v-am pus o poza cu el si adunat de pe maidan ...ca sa vedeti ca nu este mereu asa la camasa si 4 ace

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmaw spune:

Citat:
citat din mesajul lui ralualexandrei

Bufleo da' fara casca n-ai?Sa admir si eu ficioru' in toata splendoarea lui

Sa ma razbun ,pun si eu una de meci asa...dar cu masca,naturala,de noroi

Andra ,mamica de 3+1 album no1 albumul no2

Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!




Mai ,mai,mai ce baieti mari si sportivi aveti...o sa se bata fatucele pe ei!!
Pregatiti va din timp

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmaw spune:

Mich...nu mai calcati baietzelul pe botosei!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Ah ! Si ca sa mai spulber putin farmecul jocului de hockey, asa cum iese el din poze, am sa va spun ca echipamentul ala de pe ei, nu stiu din ce materiale este facut, dar combinat cu transpiratia a 4 partide PUTE, PUTE, PUTE de s-au cojit peretii vestiarului.

Valeu, valeu ... fiu-meu a ajuns printre ultimii in vestiar si mi-a propus sa il dezbrac afara, in holul patinoarului ... moamaaa, numai cand si-a dat manusile alea jos din maini si m-a anesteziat ...cred ca nu numai pe mine, ca a evnit cineva si ne-a sugerat frumos sa ne ducem inapoi la vestiar ...damn it ! Intre timp, si mai multi se dezbracase-ra ... va spun, cred ca si o masca de oxigen tusea la ce era acolo. Mai, si nu era de la patine, cred ca picioarele le miroseau cel mai frumos ...

Dupa turneu, ne-am dus la un restaurant si desi il schimbasem in haine de strada, tot putzea fiu-meu ...barbata-meu cica : asa pute performantza - hahahaha

Pai noroaiele lui Ralu cred ca sunt parfum ...macar al ei joaca afara in aer liber ...

Mergi la inceput