Stelute de iulie-august 2013 (57)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Bobitza_85 spune:

Citat:
citat din mesajul lui happy_ama

Multumim de capitol!! Sa auzim numai de bine!

Bobitza, ms Imi place maxim REBEKA!! Si suna ff bine cu numele de familie

Yvy, you sexy thing!!

Happy_Ama 23+ si Eva


Happy, ideea e ca eu vreau neaparat si un nume se sfant si nu stiu care sa fiepe langa Rebeka ...ma gandeam ca Nicolae e si de sfant si suna si frumi

Ce aprare aveti?

18+ "Minunica"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula_m spune:

Yvyana, tu sigur nu ai tripleti?Ce burtica mare ai...tb sa fac si eu o poza, dar am impresia ca am stagnat, Doamne ajuta!!!
Eu vreau burta mica, pt cicatricea de cezariana, vesnica mea pb

Alexandra, asa am zis si eu cu Raul, in august e cald si in oct deja nu l-a mai accepta. Nu ai tu idee, cat am injurat eu ca nu l-am pus in sac de cand s-a nascut... Sunt si subtirele, de vara.
Raul a dormit toata noaptea de la inceput, imi puneam eu telef sa sune noaptea sa-i dau sa manance, si dupa 3 luni am inceput sa ma trezesc f des sa-l acopar, ca nici nu statea mai mult de 1/2h acoperit. Si eu de obicei noaptea am 21 de grade in casa. Am jurat, ca pe daca mai fac un copil, din prima noapte il bag in sac de dormit.

Paula, mamica lui Raul Ionut nascut la 24.07.2010 si 23+ , bb2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cris_25 spune:

Multumesc Paula! Eu am fost harnicuta care a facut capitol nou deodata cu tine ... dar ai fost pe faza si ai reparat... Pupici!

Cred ca ati discutat capitolul trecut de cosuri ... pe mine ma termina ... nici la 15 ani nu am avut atatea ... pe fata, pe piept ... pe "pasa" ... te miri pe unde mai apar... Oare situatia asta ramane asa pana la sfarsitul sarcinii? Ca eu nu ma pot abtine si ma tot bazai!!!

Si mai am o problema ... cred ca in ultima saptamana am mancat zilnic cate o lamaie... asa goala taiata felii...cred ca as putea manca si doua! Lamaia in sine stiu ca e buna, dar oare in sarcina poate face ceva rau?

Si inca una si gata ... ca acuma mi-o venit toate in minte ... De cand sunt , poftesc bere Reeds cramberies, pe care o ador ... Oare ar fi grav tare daca as bea cateva guri? Are 4% alcool

19+ Miruna


Gena MTHFR Mutatia 677 C>T Heterozigota, Gena PAI Mutatia -844G Homozigota

FIV1, FIV2, feb-nov 2010 Cluj, dr. Surcel, nereusite
FIV3, FIV 4, august 2011, aprilie 2012 Budapesta, dr. PK, nereusit
FET noiembrie 2012 Budapesta, dr. PK, reusit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happy_ama spune:

Bobitza, sa nu razi de mine dar mi se pare ca suna f bine cu Ioana
Maracineanu Rebeka Ioana Nicole pe langa Rebeka mi se pare prea mult...dar poate e numai impresia mea. La nume tine mult de cum iti suna...

Happy_Ama 23+ si Eva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delia_timpau spune:

Bobitza

Mie imi place Rebeka. dar ce s-a intamplat cu Eva??

20+ , mami de Mircea Andrei

bebitza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happy_ama spune:

Bobitza, si Antonia mai merge cu Rebeka

Happy_Ama 23+ si Eva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doxy spune:

Multumim de capitol, sau capitole .
Paula, aceeasi problema o am si eu. Nu m-am gandit ca sacul de dormit ar fi solutia, am sa incerc... Rares nu doarme invelit nici acum si sunt convinsa ca-i este racoare noaptea. Il imbrac mai gros, ca altceva nu stiu ce sa-i fac...


Oxana, mami de Rares (11.03.2009) si 24+ Letitia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yvyana spune:

Ama

Paula Jesus Christ I hope not!!! Si eu vreau burtica mica, dar n-am ce sa-i fac acum, sa vezi prin iunie cum o sa ma tarasc prin casa si cum o sa curga apele de pe mine afara

Cris eu am baut vin cam o data la 2 saptamani, am baut si un pic de jack la un party, am fumat pana acum 10 tigari in total (de cand am ramas gravi) deci eu zic sa bei!
Mai vezi la Dana care a dat si cu tuica si cu vin cand cu maseaua Glumesc, dar eu mai bine beau decat sa mi se usuce gatul!

Happy Mom si S24+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bobitza_85 spune:

Delia, o mica din grupul nostru , care naste in Mai ii pune Eva fetitei...
Si eu nu freau sa il mai pun in aceste conditii,chiar daca e numelela care am visat de la inceput

18+ "Minunica"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bobitza_85 spune:

Citat:
citat din mesajul lui happy_ama

Bobitza, si Antonia mai merge cu Rebeka

Happy_Ama 23+ si Eva



Antonia e nume de sfant?

18+ "Minunica"

Mergi la inceput