Piersicute de iulie august (32)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ali24 spune:

Ola ola...sa nu ma Dati disparuta...sunt prin zona dar mi am redescoperit un joc de pe vremea cand eram gravida si imi ocupa mai tot timpul liber(adica cand Stam la tzitzilealea)
Am intrat sa vad cum e fleur cu munca...vad ca nu a scris in cap nou si din cel vechi mai am de recuperat.
Adriana bine ai venit.
Ioana sper sa iesi din starea asta si EU as mai cere o parere...2..3inainte sa ii pun alea.
Sper ca toate piersicutele si fratiorii si surioarele,mamici,tatici sunteti bine sanatosi.
Noua parca nu ne mai trec mucisiorii astia de o Gramada de timp...si rafi a inceput cu ei si sa tuseasca.sper sa fie doar ceva usurel.
EU i am facut azi papanasi cu branzica.i au placut asa si asa.
Ptr doritoare reteta...branza de vaci 200 gr,2linguri de gris un galbenus de ou...se amesteca si se formeaza bilute care se fierb in apa 10 15 min
Va pupicesc pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ca_Mila spune:

Bine ai venit Adriana !!!! sa-ti traiasca Misha !!!

Vera felicitari pt catelusa, si mie imi plac cainii tare mult, nu stiu daca m-as incumeta sa iau unul la bloc.

eu azi am tras o sperietura zdravana, Ana mea si-a bagat in gura prinsoarea de la par, elasticul...abia l-am scos, m-au trecut toate apele si mi s-au muiat picioarele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana3110 spune:

LML Irinuca de Ile!!!!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilenutza spune:

Intru rpd pana nu se termina ziua sa va servesc o felie de tort pt cele 8 lunitze ale bambinei

Multu de urari si va pup

Ps
Mie mi s-a parut grea manduca, carrierul de la D e fff usor, asemanator cu cel de pe ebay



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilenutza spune:

Ioana, Vera pup

Ioana daca are cu placere!

Vera. Ai gatit pasaroiul?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns drusu spune:

Cu intarziere, dar si eu repede pana nu se termina ziua, urez LML Irinei, cea mica si alba a Ilenutzei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorenaflore spune:

La multi ani pt Irinuca! Cu o mica intarziere, dar mai primim tort?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ali24 spune:

La multi ani irinuca.EU nu am intarziat ca la noi e cu o ora in urma.asa ca m am scos si poate mai primesc si EU o feliuta de tort.
Ile care e carrierul de pe eBay?e in germania.
Fleur ma bucur ca a fost ok prima zi de cresa-lucru.sper sa fie bine si pe Viitor si sa fie din ce in ce mai usor.
Carmen abia astept sa mai vina caldura sa iau si EU tricicleta.de mult ma gandesc la ea ...
Laura bine ca mi ai amintit de mamaliga.tot am zis sa incerc si EU si am tot uitat.
Si EU va admir mult fetelor care aveti gemenasi si pe cele care va descurcati singure cu bebei.
Guten nacht

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns muraturica spune:

Buna dimineata. Haideti la cefeluta cu lapte si la ceai.
La multi ani Irinuca cu intarziere. Sper ca se accepta.
Bine ai venit Adriana.
Multumesc pentru raspunsurile cu canuta. Eu deocamdata i-am dat-o sa se joace cu ea, dar nu are nici un chef sa o duca la gura. In schimb o cerceteaza foarte interesata. I-am si aratat cum se face....degeaba. poate mai traziu.
Fleur, multumim de articol. Si eu i-am dat din cele "rele" la borcan bio.
Cu spanacul si eu sunt cam in ceata. Adriana, nu cred ca e diferenta mare intre cel normal si baby spanac. Dar nu stiu exact..
Ioana, imi pare rau de vestile proaste. Sper sa scape micuta de orteze cat mai repede.
Ali, ce te joci?
Nu mai imi amintesc nimic ca sunt cam zombie. Aurora s-a fatait toata noaptea. Nu vroia nimic, de cele mai multe ori se agita in somn, o mangaiam putin si ii trecea, dar eu adormeam foarte greu la loc. Pana adormeam eu incepea ea iarasi.
Va pup.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns letitzias spune:

Multumesc Muraturica pt cafea.O beau deja.
Noi ne-am trezit de mult timp,k de bine ce l-am laudat mai demult k doarme toata noaptea,de 2 saptamani la 5 e in "picioare".Nu stiu de ce dar a inceput sa doarma putin,noaptea 7-8 ore si ziua maxim 2 ore adunate,
Mai fetelor cere imi spune si mie unde pot sa pun si eu niste poze cu pitiku, k eu cont de facebook nu am si nici nu vreau sa imi fac.
Am inteles ca voi puneti pe picasa,please dati-mi si mie ceva informatii pe pm.
Multumesc anticipat.
Ile,LMA pt Irinuca.Zicem si noi cu intarziere ca ieri am fost plecati si nu am intrat.

Mergi la inceput