Juniori de Iulie - August 2004 (112)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns amironeanu spune:

Lia, stiu ca Danut merge la scoala Intrebam daca inca e racit si sta acasa sau i-a trecut raceala si merge la scoala

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Cristal, sanatati la tine si sa treaca cat mai repede problemele !
Andrea, sanatate multa si voua tuturor !



Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,
empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi
ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati,
nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi:
Copiii Monicai Olivia Ionela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

Sanatate bolnaviorilor!
Aici e un frig de nu se poate, iarna adevarata...brrr

Lia, mie mi-au spus sa ma duc de urgenta la mamografie dupa ecografie.
Eu mastoza asta o am mai demult, dar nu si-a facut de cap...acu' a devenit dureroasa...(m-am cam speriat).
Am facut pe la 30 de ani o mamografie si doctorul mi-a zis atunci ca daca, Doamne Fereste, patesc ceva mai tarziu la mine se trece la mastectomie direct. Sper sa nu fie cazul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

La multi ani, Roxi !! Sanatate multa, fericire si noroc sa ai !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Cristal, am inteles atunci. ma gandeam ca de abia acum e descoperita si incepi cu clasicele unguente, etc. o prietena buna are si a avut norocul ca dupa sarcina/nastere sa i se atenueze, nu agraveze. ca stiu ca poate evolua in ambele sensuri.

Andreea m, sanatate multa! varicela, ceva? . ca vad ca iar e epidemie.... sper sa va treaca rapid!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Tocmai am aflat ca vine codu' peste Bucuresti, drept pentru care miine nu se fac cursuri in invatamintul preuniversitar !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

Alice, in Ilfov se fac!? Ma duc sa ma uit!

Roxana, eu am tratat-o cu indiferenta ...pana acum.
Dupa sarcini credeam ca a trecut, apoi am pus steriletul cu hormoni si s-au dat toate peste cap...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dorsilia spune:

Andrea, :)) raspunsei si eu ca politistul din banc...da, Danutului i-a trecut viroza ca a fost primul apucat, e la scoala de 2 saptamani, mai tuseste uneori. Eu cu buburuza insa, o mai tragem putin, cu raguseala si tuse mai enervanta.

Monica, crezi ca de la sterilet s-a modificat ech hormonal si s au format chisturi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Buna seara
La multi ani cu multa sanatate si fericire alaturi de cei dragi,Roxi!!!...meii da stam asa pe uscat pe vremea asta
Liliana vacanta placuta
Andrea insanatosire grabnica piticilor
Eu nu mai comentez vremeaimi fac bagajele si emigrez la Marina!
Va multumesc pentru felicitariam sa i le transmit actritei... .poze am mai pus pe facebook,filmulete inca nu avem voie ca mai avem doua concursuri....am pus niste pozici si aici,sper sa mearga
http://s1228.photobucket.com/user/noigorodei/media/Facebook/2013/483793_502706793097900_1253843403_n.jpg.html#/user/noigorodei/media/Facebook/2013/483793_502706793097900_1253843403_n.jpg.html?&_suid=136423460019204767144689131061
hai pupicei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

Ioana, felicitari ariciului! Frumos!

Liliana, mini-vacanta placuta!

Olivia, frumos la atelierul de ciocolata!
Ati aflat cum stati?!

Lia, mastoza era, numai ca de la dezechilibrul hormonal isi face de cap. Parerea mea. Sa vedem ce parere au si doftorii...

O seara linistita sa avem!


Mergi la inceput