Juniori de Iulie - August 2004 (112)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Buna dimineata !

Roxana


Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,
empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi
ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati,
nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi:
Copiii Monicai Olivia Ionela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

hehee ce distractie la Silvian.
si Eva merge azi...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

La multi ani Rox! Sa fii sanatoasa, fericita si iubita!

Ioana daca e cu bucatareala te invit instant, 35 de grade, sea view ce mai doar sa nu te uiti in jos ca in rest zici ca esti in Paradis :)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

La multi ani Roxana!
Iti doresc multa sanatate si fericire!

Am fost la eco, mastoza fibrochistica (pe la chistul 30 s-a plictisit sa mai numere si masoare!), mamografie de urgenta si vizita imediata la ginecolog. Un lucru bun e ca doctorita nu a vazut adenopatie. Mamografia maine, sper sa fie bine.

O saptamana excelenta sa avem!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Cristal, succes mult. mastoza e noua la tine? ca stiu ca n-ai mai zis de ea pana acum.

multumesc mult de urari!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dorsilia spune:

La multi ani Roxana!

Monica, bafta la mamografie. Sper sa nu zic o tampenie, dar si daca o zic, nu dau cu parul, dar mie dr mi-a zis ca ce e de vazut se vede mai bine la eco mamar decat la mamografie la varsta asta, ca eco mamar e mai fidel...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

multi ani fericiti, roxana!
felicitari gorodicii, bravou!! am vazut-o si in poze
cristal, bafta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amironeanu spune:

La multi ani Roxana! Multa, multa sanatate si numai bucurii! Ce ai pregatit bun?

Felicitari Mariei! Mi-ar fi placut sa o vedem, dar suntem consemnati la domiciliu. Poze unde sunt?

Cristalina, multa sanatate! Sper ca nu e grav si se rezolva cu medicamente. Trebuie sa ai grija de tine!

Kim, super pozele! Adevarata distractie! Au si mancat ce au facut?

Noi iar suntem virusati, Matei face febra de joi seara, s-a plans de gat, joi si vineri a facut 39, dar de sambata e soft, face cam la 12 ore si nu urca peste 38, dar a inceput sa se planga de ureche Asa ca diseara mergem la ORL. In schimb Stefi imi tranteste de ieri dupa-amiaza cate un 39,5-40 la 4 ore, cu frisoane, ii scade dupa antitermic, dar nu mai jos de 38. Are si ea ceva secretii, nu o doare gatul, nu tuseste. Deocamdata primeste antitermice si curatam nasul la greu si sta acasa (azi dimineata la 7 avea 39,7 si imi plangea in brate ca ea vrea la scoala, ca au repetitii la nu stiu ce dans, ca ea se simte bine, doar ca ii este un pic frig).

Lia, voi cum sunteti? Danut merge la scoala?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dorsilia spune:

Da, Andrea, Danut merge la scoala, clasa a II-a :), azi merg sa depun dosarul si pt buburuza mica si s-o cunosc pe doamna ei.

sanatate copiilor! si noi ne recuperam cu greu dintr-o viroza urata

Mergi la inceput