Strugurasi de Septembrie-Octombrie 2011 *11*

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anca_toma spune:

angajatul ideal pe naiba, mereu pe fuga cu neuronii varza(defapt abseti cu desavarsire), care daca nu e in concediu de odihna e in medical fie pt ea fie pt copil , si in plus mai vine un plod pe drum deci se inmultesc problemele .

anca_toma mamica fericita a lui Iancu Matei (13.09.2011) + 26+ http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=anca&year=2013&month=7&day=8&babycount=1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

Mersi Miha4ela pentru infirmatie

Camady, Anastasia nu numai ca si le da jos din cap dar se duce si la alte fetite si le da jos clamitele.

Fetelor felicitari pentru job-uri

Si noi ne chinuim cu vorbitul si de cand a descoperit-o pe pisica kitty nu mai tace.Are Anasatsia strampi cu Hello Kitty si toata ziulica ii lua si ii pupa si kitty in sus...Kitty in jos...asa ca am cautat in toata Craiova pe Hello Kitty si i-am gasit-o si plus si un telefon.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pinkysor spune:

Michella, cred ca esti tare mandra de Teodora! Ce frumos trebuie sa fie sa ai asa fetita talentata!

Raluca, sper sa dea roade tratamentul si sa fie mai linistit noaptea!

La mine azi e o zi tare relaxanta pacat ca nu e si vreme buna ca as fi mers in oras... de cand nu am mai fost...[:d]

Va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_i spune:

Pinky: Am fost eu cu Dani in parc si imi venea sa-mi dau si bluza jos de cald ce era :P Peste 20 grade, si soare. Daca nici asta nu e vreme buna...
Racheel: Cu placere :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

Citat:
citat din mesajul lui mihaela_i

Pinky: Am fost eu cu Dani in parc si imi venea sa-mi dau si bluza jos de cald ce era :P Peste 20 grade, si soare. Daca nici asta nu e vreme buna...
Racheel: Cu placere :)
mama lui Daniel (23/07/2011)


Am vrut sa scriu informatie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanna_mika spune:

Hello fetele!

Scriu in fuga...Athosika am rezolvat. Vorbisem cu finii nostri sa vina in locul vostru, apoi am sunat cand am vazut ca puteti eni si am mqi rezervat o camera. Oficial vom fi 12 familii cu 12 ghinde plus alti copii mi mari! Nebunie maxima!
Va pup, sper sa revin curand!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluca050 spune:

Neata fetelor,

Haideti la cafea .

E asa de frumos afara si-mi place noul fus orar desi inca mi-e greu sa ma trezesc dimineata insa ma bucur cand ajung seara acasa ca mai prind si eu lumina si pot sa mai stau pe afara cu piciul.

Nanna e vreo problema daca noi venim la munte sambata? Nu avem cum sa ne luam liber sa ajungem de vinerea.

O zi cu soare va doresc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pinkysor spune:

Buna dimineata!

Raluca, servesc eu o cafea, multumesc!

Mihaela, hihi eu sunt tare pretentioasa din fire glumesc la noi in Cj a fost tare inorat

Nanna, uau ce de familii!!! Abia astept

Danni a inceput sa zica tot mai multe cuvine, e asa de haios cand vorbeste! Si face niste mutrite cateodata asa de simpatice. In rest noi suntem bine. Va pup si va doresc o zi frumoasa!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michella78 spune:

buna dimineata!
fetelor eu de-abia astept muntele! cred ca va fi o experienta super! in week-end i-am aratat si eu sotului pensiunea pe net, ca habar nu avea unde mergem. stia la munte si atat.
pinky, ce frumos ca si dany incepe sa vorbeasca! Stefan acum o striga pe Teodora. se aude un fel de tedooa. dar e asa mandru de el!
Stii, legat de pian eu sunt fericita ca am gasit o modalitate placuta de a o tine departe de tv sau calculator, fara ca macar sa constientizeze acest lucru. nu stiu daca va avea un viitor legat de muzica dar sigur e o experineta care merita traita.
va pup pe toate! sa aveti o zi usoara!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns athosik spune:

Super ...
Ne vedem la munte :)

Va poop ... Mai vine cineva de vineri????

Mergi la inceput