MONTIGNAC (185)...STIL DE VIATA NU DIETA

Raspunsuri - Pagina 30

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

Caress eu stiu cum se face faina de la paine ... fac din trei in trei zile pentru toata familia paine din faina integrala sau faina tip 650 combinata cu tarate de grau .... dar repet , painea asta niciodata nu o mananc cu grasimi ... varianta de paine care sa se manance cu lipide nu am facut-o niciodata in acesti ani ... sincer nici nu simt nevoia sa mananc paine cu carne sau paine cu branza grasa
ce poze ai vazut ????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns caress spune:

Pozele de pe contul comun.Am vrut sa pun si eu, dar...e prea complicat, nu m-am descurcat.Promit sa ma incerc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

Ok, am inteles ..... acuma am reusit si eu sa intru ... o perioada lunga de timp tot imi dadea eroare
de ce nu reusesti sa pui poze ?? e asa de simplu .... hai pune sa te vedem si noi , sa stim cu cine povestim aici toata ziua

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ninha spune:

Ceau, frumoaselor!
Revin si eu pe baricade, refacuta dupa 3 zile de in urma aventurii cu cartofii, Am jurat ca nu mai fac! nu-mi mai trebuie in veci asa ceva!
Da, si eu as zice ca daca vrem sa slabim mai mult sau sa miscam din loc cantarul e bine sa uitam de painici de orice fel. legume, carne si salate = cea mai sigura combinatie.

Meniul de ieri
MD: un smoothie de kiwi
G: 1 covrig
P: Legume mexicane cu piept de pui cu legume la cuptor + salata de varza
G: o chifla integrala
C: briose (stiti voi care) cu humus

Azi:
MD: briose cu kefir (era sa inghit o bucata de alga,dar am salvat-o in ultimul moment, acum e in borcanel cu un pic de kefir, deseara o duc la inapoi la familia ei)
P: gratin de conopida, broccoli, morcov, cu parmeza vegetal (ce naiba o fi asta? din ce-i facut, aveti idee? o fi din soia?)
G: o bucatica mica de praji raw vegan cu caju, migdale, cacao, miere si fructe de padure
C: o sa-mi fac un smoothie de mere cu tarate de psyllium

si gata!

Somleac, cum mai merge treaba in bucataria ta?

Va si , sa vina primavara mai repede!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns caress spune:

Din pacate as putea pune doar de acum, ca la 63 de kg nu prea imi venea sa ma pozez...Am una facuta dupa prima saptamana, in care sa stiti ca par muuult mai slaba decat sunt, nu e foarte relevanta..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

caress ce sa-ti spun ... de la 63 nu poti sa pui poza cu tine ... bine ca eu am putut sa pun poza cu mine de la 95 ... asta ca sa vedeti cum am fost si cum am ajuns ... sa fie un impuls pentru incepatoare ... realizezi ca eu nici acuma nu-s la greutatea la care spui tu ca nu vrei sa pui poza ??? hai ca ma simt prost , pe bune acuma

ninha te puppp

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns caress spune:

Citat:
citat din mesajul lui andanii

caress ce sa-ti spun ... de la 63 nu poti sa pui poza cu tine ... bine ca eu am putut sa pun poza cu mine de la 95 ... asta ca sa vedeti cum am fost si cum am ajuns ... sa fie un impuls pentru incepatoare ... realizezi ca eu nici acuma nu-s la greutatea la care spui tu ca nu vrei sa pui poza ??? hai ca ma simt prost , pe bune acuma

ninha te puppp

andanii

2007...2012 de la 95 la 64 kg :):)

Draga de tine, iarta-ma...Nu am spus ca nu as pune, am spus ca nu am!!!!!

Andanii, intra putin pe cont si vezi ce-am facut acolo...Am rascolit prin pozele de pe FB, sa caut ceva comparabil, am pus si una irelevanta ca greutate dar in care mi se vede fata, si una recenta recenta.Eu le vad ca titluri dar nu le pot deschide...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

tocmai eram acolo ... m-am indeletnicit putin si-am pus poze cu mancarici pozate de mine in ultima vreme
hai ca ma uit ce ai facut acolo imediat

tu scuza-ma pe mine , doamneeee cum m-a luat valul si-am citit in graba , sunt azi intr-o pasa proasta, scuze ... nu am citit eu eu bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns caress spune:

Wow, ce de mancarici!!!!! Cu biscuitii si cu saratelele ma omori, nu alta.Nu se poate comenta la poze?Nici schimba titlul?Daca am incercat sa schimb a disparut poza...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

caress ai reusit ... ai pus pozicile , e ok ... arati ffff bine, esti slaba , doamne ce bine aratati
Nuu, aici nu se poate comenta la poze, doar le vizionam si atat ... si le pot viziona doar cei care au cont si parola nu toata lumea
Am mai pus si eu poze cu mine, trei cu un sacou din timpurile apuse .... si una de azi
si inca ceva de subliniat neaparat ... bisciti si saratele am inceput sa fac acuma ... dupa cele 30 kg slabite la fel si cheescake, bombe de biscuiti

Mergi la inceput