LMA!! Ghiocei martie-aprilie2009 *459*

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Novuselu s-a cazat iar la spital cu Ada, cu o viroza d-aia cum au mai avut (febra mare, tuse etc.).

Sanatate, Ada!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Insanatosire grabnica Ada si tuturor carora mai sunt bolnaviori!

La noi inca nu s-au asezat planetele ...prin urmare inca mai am nevoie de spiralari


La multi ani sarbatoritilor,ghiocei, din aceste zile!

iar azi

La multi ani Simpli!

La multi ani Gina!
Tot ce va doriti ,aceea va doresc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gianina34 spune:

buna dragelor,

haideti ca vin eu cu cafeau in dimineata asta si cu multe ganduri bune pentru novusel si ada si pentru toti copii bolnaviori, daca mai sunt cumva

pupacim innestire pe dragii nostri:Andrada Teona, Bogdan, Maria Cristiana,Damian Serban, Giulia Alexandra si Tudor

eu raportez o alergie la gingie, daca ati mai pomenit asa ceva(am fost la dentist la control si acum am o gingie inflamata toata - reactie alergica la niste substante de-ale lor)
dar trebuie sa vad partea plina a paharului: ma doare-nu mananc- slabesc
in rest, totul e pe linia de plutire

inapreda - cum a fost la control? sper ca-i totul ok, da?

dodo - si la voi e totul bine da?




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

vai ce rau imi pare sa aud ca Ada e bolnavioara. si eu care o certam pe novusache...
Multa sanatate Ada!

La multi ani, pentru frumoasele mamici de ghiocei, Simpyana si Inapreda





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gianina34 spune:

pupacesc in nestire sarbatoritele de astazi: simplyana si inapreda, doua super mamici si super-femei pe care sunt tare mandra ca le cunosc
sa fiti fericite dragelor, sa aveti un super an in care sa se implineasca cea mai mare dorinta a voastra




PS: astept prajituri, daa?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

La multi ani cu sanatate si viata cumpatata pentru dragele noastre Simply si Ina. Sa aveti o zi minunata astazi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Novus, multa sanatate.
Mai, oameni, dar ce e virusul asta ca e infiorator de groaznic cand ataca. Cunosc in jurul meu multe persoane de toate varstele care au ajuns in spital pt "raceala" asta de primavara. Dar cred ca e mai mult decat raceala.

Dodo, sa iasa cum trebuie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Helloooo !!

Dupa cum ati aflat deja , ne-am gandit sa facem economie la curent acasa asa ca eu am plecat la Bran pt o sedinta si apoi am atrizat direct la spital unde Ada se cazase deja de luni seara
E ceva crocobaur urat care a dat febra mare si tuse infioratoare plus stare generala naspa asa ca pediatra a decis internarea, speram ca pe vineri sa ne lase acasa, deocamdata nu mai face temp dar mai haraie si tuseste urat !!
In rest, toate bune

Vreau sa pup si pe aceasta cale pe sarbatoritele tare dragi de azi !!! sa aveti o zi minunata fetelor !!! speciala ca si voi !!






INAPREDA


SIMPLYANA





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simplyana_m spune:

Multumesc frumos pentru urari, tufete! Intorc inzecit ploaia de pupicuri, sunteti minunate!

Multa sanatate Adei, Novus!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gianina34 spune:

buna dimineara dragelor,

vin cu cafea si cu melci cu nuca

o zi frumoasa va doresc

novusel - sanatate multa Adei

Mergi la inceput