FIV in Ungaria 174

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

daniella cand mergi la eco ?

eni

la toate fetele..




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

23 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

multumesc mult,daniela astept vesti bune de la tine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eni0301 spune:

Velvet...mult succes miercuri,o sa fie bine,ai sa vezi
Daniela...da m-am plimbarit prin satu mare,acolo locuieste prietenul meu de suflet,si deja trebuia sa-i fac o vizita,ca tot el a fost pe la noi.
la nunta nu am dansat,ca era nunta evanghelica,si acolo nu se danseaza,dar a fost frumos si asa,a fost prima experienta de acest gen.
Imi...fii mai optimista,pana la proba contrarie nu ai de ce sa-ti faci griji,o sa iasa cu ai sa vezi
off...ploaia asta nu mai vrea sa se opreasca odata,eu vreau sa infloreasca copacii,sa vina primavara
Olimp



14+


















Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

eni multumesc mult.sarcina usoara in continuare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DaniellaSM spune:


Saluti fete dragi , e weekend acusica !!!
Fete dragi ,intrebare intrebatoare????
am utrogestan luat mai de demult din ungaria care expira in aprilie 2013, mai pot sa l iau pana in aprilie sau pot sa l iau si in luna aprilie?? de obicei medicam.expira la sfarsit de luna nu ????
Nu de alta dar nu am vrut sa mi cumpar iar, si daca nu iesea stateam cu ele pe cap.
Daca nu si nu o sa cer de la medicul de familie reteta


Olimp , maine merg la ecograf, dar am emotii cat carul cati sunt? daca sunt? oare bate inimioare la 6 saptamani? , raceala nu mi a trecut , tusesc de zici ca fumez 5 pachete pe zi.
am o zi super busy maine , daca nu va raspund maine e ca am sa fiu pe drumuri , zi de nastere, cadouri deci intr un cuvant spart de bani si distractie !

Eniam fost si eu la o nunta pe vremuri ,dar sincer nu mi a placut toata lumea se ascundea sa bea olecuta , apoi sa fumeze afara pe la colturi .

Vapi toate!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

daniella poti linistita sa le utilizezi , soacra mea lucreaza la farmacie , data trecuta pe medicament e cea oficiala dar medicamentele se mai pot lua cel putin o luna sau doua dupa , ei trec o data de siguranta...

bafta mare maine , la mine doar la 6 saptamani si jumatate am vazut inimioara..




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

24 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns umbra01 spune:

salutare gagici !

am intrat sa va salut, va urmaresc postarile sa vad care ce mai faceti ..
eu sunt bine, zilele trecute m-a cam durut inauntru, nu stiu de ce,poate de la vremea asta schimbatoare, o zi am rabdat dar apoi am luat un calmant si m-a mai lasat. Sapt viit tb sa sun sa-mi fac programare pe 17-18 apr, vedem cand se poate.
Velvet bafta la histero !
Rxx bafta la interventie oricand ar fi ea !
Gravidutele va pup...asteptam vesti acum mai ales de la Daniella , despre celelalte stim ca sunt ok,mai tb Dani sa ne confirme eco ...Doamne ajuta azi !

IMI cum zic si fetele....pana la analiza de sange sa fii optimista ! trebuie sa fie de data asta cu . Mult noroc !

Gasca de la Szeghed ce faceti , cum sunteti ? Aseara chiar am vazut la TV ce dezastru de zapada si blocaje sunt pe Ungaria si chiar m-am gandit la voi fetelor !!! Sper ca sunteti bine toate !

Eu va pup pe toate si va doresc un sf de sapt minunat !! Sa vina o data primavaraaaaa !!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

fete

umbra multumesc mult

daniela Doamne ajuta la eco!sa se auda tare inimosul!

Imi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

fetelor WE minunat sa aveti !

asteptama o saptamana plina de vesti bune

la toate




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

24 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana3110 spune:

Buna fetelor.
Nu am mai intrat de fff mult timp pe la voi, dar acum am vrut sa vad ce faceti si constat ca IMI e pe clocitoare . Imi dear, eu cred ca trebuie sa fii mai optimista! De ce presimti tu ca nu o sa fie de data asta? Trebuie sa iti vezi BB-ul cu ochii mintii si o sa vina!!!
Te pup si succes sa ai!

Pup si toate unguroaicele!

Mergi la inceput