FIV in Ungaria 174

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miha2004 spune:

Candy poti sa faci in ziua 10,mai repede nu stiu daca e bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rxx spune:

Neata!!
La multi ani cu intarziere
Felicitari Daniela, Imi..bafta multa
Umbra, am fost atat de ocupata si mai am o luna cam tot la fel incat mi-e greu sa fixez ceva..va fi cat de curand pentru ca nu s-au schimbat prioritatile, tu cum esti?
Va cu drag!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns umbra01 spune:

buna fetele

Rxx sunt bine, mai stau si sapt asta acasa in medical,sper sa fie ok si cand o sa merg la control si sa nu am vreo surprise neplacuta .Iti doresc multa bafta !

IMI sa stii ca asa cum ti-am promis m-am gandit la tine ! Sper ca totul a decurs conform planului ! Sa ne auzim cu bine, de vazut ne vedem prin aprilie cand vin la control.

Gravidute burtica !

Bafta fetelor in focuri !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DaniellaSM spune:

Salut fetele mele dragi ,

pai Olimp, deci somn si sanii cam durerosi ,azi dimi nu m-au durut ,nu stiu ce e cu mine am baut nist apa rece joia trecut de sambata am ramas fara glas si de azi tusesc tare naspa ,am luat niste miere Manuka dimineata ,dar simt ca i zdruncin pe bebei cand tusesc, oare mai sunt gravi?? si nu mie greata inca , s ar putea sa incep greturile de acum incolo??

Imi ,te si iti doresc 2 saptamani usoare de asteptare si fi ZEN.
Umbrarito, sper in Aprilie la control sa ti spuna ca esti ca noua

Rxx te si ai grija de tine!

Miha, cum stai cu rabdarea?? hai inca o saptamana si te astept cu II liniute!!

Va pe toate !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

fete

haideti cu II!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

daniella cumpara miere , baga multa lamaie si daca gasesti ridiche neagra pt tuse , eu asa am folosit si am sacapat . mai poti lua sirop STODAL nu stiu daca este la voi...

ai grija sa nu faci temperatura , bea mult ceai cu lamaie...

pe mine greturle m-au luat dupa 6 saptamani si sanii la fel ...orice este posibil , somnul si acum e rege pe mosie...toata ziua as dormii...

la toate fetele...

cele in focuri tinem pumnii....




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

23 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maxia spune:

Buna dimineata fetelor!
Stiti cumva pentru Budapesta exista traducator?..cele care au facut acolo FIV..si alte detalii daca imi puteti da.
Fetelor....
Imi, Candy tinem pumnii!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana12345 spune:

Buna fetele,
Azi e prima zi cand sunt in Szeged, iar maine la ora 11 am programare la Zadori. Ma tot incearca o raceala de cateva zile, am luat Nurofen raceala si gripa, Fervex si Vitamina C. Ce altceva imi mai recomandati? Tare vreau sa treaca pana maine, ca sa nu ma duc racita la consultatie. Am mari emotii pentru maine, sper ca totul sa mearga bine.
Va pup.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DaniellaSM spune:

Buna fetele,

Maxia, nu stiam ca la Budapesta ar fii traducator, dar vezi pe prima pagina daca exista ceva nume , dar nu te descurci in engleza asa oleaca ? chiar si asistentele 1-2 vorbeau binisor engleza , ba chiar una se straduia sa mi spuna ceva in romana.

Ioana , si eu sunt racita ,adica tuse din alea magaresti
, imi sfasie abdomenul, dar nu am temperatura, eu nu iau nimic , in afara de Miere multa si lamaie.
Nurofenul eu l am avut cel mai bun amic mai acu cateva luni , doar sa ai grija ca in tratament FIV sa nu l mai folosesti deloc!!

Olimp , multam fain iau tot in afara de sirop dar l am gasit pe Amazon daca il vreau , dar sper sa mi treaca tusea asta!!

Fetele va

graviduta 5 +

If you can you should,No matter what!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DaniellaSM spune:

Maxia

asta e ce am gasit pe prima pagina, nu stiu daca e de actualitate!
Lorinczi Ida - mail: lorinczi69@freemail.hu (pentru budapesta)



[graviduta] 5+
If you can you should,No matter what!

Mergi la inceput