Burtici de noiembrie-decembrie 2013

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anda15 spune:

Buna, fetelor

Mariell, regret ca nu a fost sa fie nici de data aceasta, dar nu trebuie sa-ti pierzi speranta. Si mie mi se pare ciudat ca s-a oprit din evolutie desi erai deja pe tratament, dar va veni si bebele mult dorit odata descoperite problemele.

Kmy Black, probabil era prea devreme sa auziti si inimioara, sigur peste 2-3 saptamani se va auzi.
Abia asteptam sa se deschida odisea oficial. Chiar, nu aveti nici o idee de nume? Eu sunt prea cheauna de la greturi sa-mi vina vreo idee

Azi e ziua pustiului meu, deseara la 6.30 face 2 anisori.Sincer, nu-mi mai amintesc cum era viata noastra inainte sa-l avem pe el, dar astept acum fiecare dimineata sa-i vad fatuca scumpa, sa-l aud cum ne striga pe mine si pe tati lui, cum se cuibareste la noi in pat sa-si bea laptele si apoi trage o repriza de joaca cu tati, dupa care la job(adica cresa).
Copiii sunt o mare responsabilitate, dar clar sunt si cei care ne dau doza zilnica de fericire, mai buna decat orice medicament de pe lumea asta

Va pup si o zi buna sa aveti



fericita de Alexandru (11.04.2011) 9+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaraluca83 spune:

NeliaCris , uite asta e hasmatuchiul :

https://www.google.ro/search?q=hasmatuchi&hl=ro&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=NZpmUaPKI4fa4ASBsYHYBg&sqi=2&ved=0CCkQsAQ&biw=1280&bih=828

Creste peste tot la noi in tara, se mai cheama patrunjel cret. E mai aromat, are frunze mai mici si crete, nu toata lumea il prefera. Mie imi place mult, chiar in ciorbe. Dar in salate de primavara daca e, bag de toate, verzituri sa fie, inclusiv ceapa verde, salata etc. Iar salata cu oua e asta : http://ingrid.typepad.com/bucuria_de_a_gati/2010/04/salat%C4%83-cu-ou%C4%83.html

Nu stiu daca e specifica vreunei zone, dar salata asta spre exemplu are si leurda, care e specifica Ardealului de unde esti si tu din cate vad :))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaraluca83 spune:

Anda, sa iti traiasca feciorul si sa fie sanatos. Sa va faca mandri de el si sa fie cuminte !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hermelina spune:

O varianta de nume pt Odisee ar fi : fulgisori de Noiembrie-Decembrie.Va salut pe toate si astept cu nerabdare inceputul lui mai pt eco.Eu am facut eco luni si aveam 5 saptamani, dar era doar o bobita, nu a putut sa imi spuna mai mult medicul.Sanatate si puiuti sanatosi sa ne dea Dzu la toate.VA pup


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns drianny spune:

Anda, sa-ti traiasca micutul, sa fie sanatos si sa aveti parte numai de bucurii dinpartea lui!


Mamica de baietel scumpel Rares Andrei de 3 ani si 9+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns drianny spune:

In legatura cu numele odiseei, eu unu nuam nici o idee, nu ma pricep la chestii dintr-astea,dar fulgusori suna bine.

Mamica de baietel scumpel Rares Andrei de 3 ani si 9+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaraluca83 spune:

Suna bine fulgisori sau fulgusori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmy_black spune:

buna fetelor!!in sfarsit pot deschid eodiseea!
incep sa lucrez la ea si dupa afisare va astept cu opinii ce treb sa sterg sau sa adaug!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nov.dec2013 spune:

odiseea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmy_black spune:

nu am apucat sa completez listele pt k tot imi inchide juniorul pc-ul dar continui mai tarziu

astept opinii pt prima pagina, ce scoatem, ce mai punem....


Mergi la inceput