yuppi!sweet_dreams,angy_angela,criss83,flowerbee

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iarina_r spune:

Salutare fetelor.

Si eu intru zilnic insa nu am noutati, doar ca am inceput sa merg la aqua gym si mi-am luat si un ministepper, asta asa ca sa mai dau cele aproape 3 kile pe care trebuie sa le dau jos, si in plus daca se poate. Imi place senzatia de dupa, chiar daca is obosita e minunata gimnastica in apa, iti da o stare de bine per ansamblu.

Raisa imi pare rau pentru tine nu pot decat sa iti spun sa pastrezi speranta si credinta ca va veni si la tine o mica minune.

LumyMony succes maine iti tin pumnii sa fie cu II

Caresse cum a fost la olimpiada si ce mai faci?

Valicutza ce mai faci, nu te-am mai "auzit de mult".

MeAlex, Angy, Bubuali si celelate fete ce mai faceti?





mamica de ingeras Eva 38 s
MTHFR - C677T heterozigot; Factorul XIII - V34L heterozigot; tiroidita Hashimoto
We don't see things as they are, we see them as we are.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Michelle_S spune:

Eu astept sa-mi vina menstruatia si o sa ma duc la Polisano.Indicatia este inca o IA dar eu as vrea FIV.
Vom vedea. Va tin la curent.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimi32 spune:

Buna fetelor,
Sa fie cu noroc LumyMony, si eu maine fac prima mea inseminare. La mine este pe ciclu natural luna aceasta. Se zice ca sunt sanse mai mici pe ciclu natural, decat pe cel stimulat, dar noi am vrut sa incercam.
Ceva ce stiti ca trebuie facut sau nu dupa inseminare? Pentru fetele care au mai multa experienta?
Seara buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubuali spune:

Mimi si Lumy sa aveti noroc si sa veniti cu vestea minunata...
Raisa capul sus,incepe o noua luna plina de speranta...
Iarina multumesc de intrebare,n-am mai scris dar va citesc in fiecare zi,n-am nici o noutate,sunt cam in a 5a zi dpo,luna asta am incercat si testele de ovulatie de la minut si s-au pozitivat pe 8-9 iar pe 10 deja era mai slab,menstra o astept la sfarsitul lunii de pe 27 incolo...
Va pup pe toate si va astept cu noutati...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angy_angela spune:

neata fetele
eu intru mai rar ptr ca saptamana aceasta sunt la munca (lucrez 1 sapt cu 1 sapt) si nu ma simt nici f bine,trag de mine sa pot veni la munca. Astept sa treaca perioada asta de rau si sa ma pot bucura si eu de sarcina.
iarina ma bucur ca ai inceput sa faci sport,este f bun inotul,din pacate eu nu stiu sa inot
carease ce ai facut la olimpiada?
Lumy,mimi bafta si sper sa se lase cu ochisori
Fetelor anumite intepaturi in burta sunt normale la 7sapt jumate?ieri spre exemplu am simtit niste intepaturi care parca le simteam in fund..(scz expresia dar nu stiu cum sa ma exprim ca sa intelegeti )
o zi buna la toate fetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angy_angela spune:

bubuali mult succes in continuare te

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valicutza spune:

si eu va citesc zilnic..dar nu am nici o noutate, asteptam sa treaca timpul doar..
si eu sunt la dieta, tin dukan de 2 luni, am dat in jur de 8 kg dar nu prea mai pot sa tin..ma dor si un pic rinichii de la atata carne si imi lipsesc mult si fructele. cred ca ma bag la o dieta doar pe baza de fructe si legume si atat, de detoxifiere.
va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubuali spune:

Angy la munca stai cumva pe scaun?dac da ai grija,incearca sa te ridici sa te mai misti,daca nu se poate atunci sa intinzi picioarele cand stai jos...nospa iei?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angy_angela spune:

bubuali din pacate da,stau ff mult pe scaun..incerc sa ma mai ridic.da iau nospa 3 pe zi scobutil si utrogestan.
Am sunat mai dvrm ptr rezultatul analizelor si in mare sunt ok doar INR este 1.12 adik exact la limita de sus. Este grav? Se da tratament pentru asa ceva? chiar nu ma pricep la astea de coagulare..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Didi81 spune:

iarina, unde mergi tu la aqua gym? Langa mine e o sala unde au asa ceva, dar eu am abonament doar pt activitatile aerobice si fitness, nu ma duc la psicina.


Mergi la inceput