Primavara pe ghetar (jurnalele pinguinilor veseli)

Raspunsuri - Pagina 25

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Feciorul meu l-a intrebat pe tac'su daca pe vremea lui existau oameni, deci se poate si mai naspa.

Rufus, eu zic sa-l eutanasiezi.

Michelle, super fain catel aveti!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dark_sun spune:

Neata! O cafea cu mult lapte de la mine:). Buflea, daca am 1,60 si 48 kg se cheama ca sunt randunica, nu?:) zic si eu. Povestea nickului...ehe...eu ca fire sunt optimista, vesela, solara si sociabila daar am zile (cam multicele uneori) cand ma loveste o dunga de pesimism si negreala in cerul gurii.Sper sa nu fie alambicata 'explicatia'.Imi plac orgasmele 'tale' si tavanele Vivianei:))Baba mea va fi pe 8...ca aproape in fiecare an. Kari, multumesc de primire.
Acceptata pe ghetar?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Citat:
daca am 1,60 si 48 kg se cheama ca sunt randunica

sunt verde de invidie,auzi la ea,mai vrea si pe ghetar ,sa fie contrastul mai puternic.

Rufus bafta !

Buflea faina ideea cu concursul .

Michelle absolut adorabil catelusul.

Viv interesanta conversatie ,mai spune-ne,cum era cu tzatzele ?

Rox portocalie am fost si eu dar era in degrade asa ca...se poate si mai rau.

Laura si la noi sunt discutii d-astea cu :"mama pe vremea ta..." si ma simt de 101 ani .

La subiectul mucenici sfat: nuca amestecata cu scortisoara puneti in farfurie nu in oala deoarece adeseori scortisoara si nuca imbalesc zeama mai ales daca este calda.
Eu fac si din cei moldovenesti.

Andra ,mamica de 3+1 album no1 albumul no2

Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dark_sun spune:

Ralu, eu ma simt bine pe la 45-46 kg asa...pt ca fiind miniona fiecare kg in plus se cam cunoaste...fac fund de brazilianca:)) si brate de gospodina autentica (ceea ce nu este cazul)...sa nu mai zic ca mult discutatele galusti(sau galuste) n-am habar cum se mesteresc, am luat si eu lectii de la voi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Hai mai....io-s una din cele mai batrane Pinrandunici.Azi mi-am facut comanda de niste fuste...in amintirea tineretilor...cand m-o vedea Sforaiciu`...si cand o vedea cat au costat... iar o sa zica ca am ceva cu el.

Mai eu o pun pe mama sa mi le caute,le scanez si...dar am nevoie de inspiratie..trebuie sa le aleg....bine ca pe mine ma veti recunoaste usor....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mickyyy spune:

Neata pinguini si randunici .
Chiar ca sunteti guralivi...abia fac fata cu lectura, darami-te cu postatul!

Intrebare intrebatoare: pe vremuri aia la yahoo aveau un fel de site gen facebook, pe care iti faceai profil si incarcai poze. Io nu's fan chestii de genul, dar mi-am adus acum aminte ca acu vreo 10 ani scanasem si pusesem acolo o poza din copilarie, si nu mai stiu cum sa mai dau de ea. Are cineva vreo idee cum recuperez poze vechi de pe un profil de yahoo?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

io zic sa nu ne batem in ani de nastere, mai bine asa. nu de alta dar ma simt tare bine in pielea mea, chit ca-s tare aproape de pragul ala al filmului pe care vi-l laudam acum cateva zile

Mickyy, de ce site era vorba? cand facu yahoo-ul schimbarile si a renuntat la photobucket sau cum il chema ai avut o perioada de recuperare, apoi gata, s-a sters totul. ca la webshots.

Ralu, portocaliu degrade, iaix! sofisticat al naibii (tu stii ca mie imi place "imbalirea" aia?? )

copiii is funny, si la noi se intreaba lucruri din astea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CorinaDani spune:

Citat:
citat din mesajul lui Mickyyy

Neata pinguini si randunici .
Chiar ca sunteti guralivi...abia fac fata cu lectura, darami-te cu postatul!

Intrebare intrebatoare: pe vremuri aia la yahoo aveau un fel de site gen facebook, pe care iti faceai profil si incarcai poze. Io nu's fan chestii de genul, dar mi-am adus acum aminte ca acu vreo 10 ani scanasem si pusesem acolo o poza din copilarie, si nu mai stiu cum sa mai dau de ea. Are cineva vreo idee cum recuperez poze vechi de pe un profil de yahoo?


incearca o cautare de imagini pe google, cu numele tau sau al profilului pe care il aveai pe yahoo.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mickyyy spune:

aoooleeeu, nici webshotul nu mai e?? Si pe-acolo aveam o groaza de poze....

Roxana, erau puse direct pe yahoo, era un link de genul yahoo.com/user
dar sunt ani multi de cand n-am mai incercat sa intru pe acolo, si acum vad ca nu se mai poate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mickyyy spune:

Citat:
citat din mesajul lui CorinaDani

incearca o cautare de imagini pe google, cu numele tau sau al profilului pe care il aveai pe yahoo.

Corina - mamica printesei Lori ( 25.06.2007 )

"Oamenii eficienti sunt cei mai mari lenesi, dar sunt niste lenesi inteligenti" (David Dunham)


Am dat o cautare cu yahoo + mickyyy + poze....si ce credeti ca deschide domnul google prima data?! Un subiect de pe forumul DC...cum naiba l-o fi nimerit fix pe asta?! Ma rog, m-a dus la pagina 3, si mesajul era postat pe prima.....

Edit - am gasit la semnatura de-atunci povestile nasterilor primelor 2 fete.....ce amintiri......cauta omu o poza de cand era mic....si uite peste ce da

Mergi la inceput