Burtici cu stelute de iulie-august 2013 (41)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns diana_popa27 spune:

Oxana de-aia sunt si eu cu gura pe al meu . Nu suntem noi prea romantiosi iar eu sunt mai rea ca el .. eu il stric din punctul asta de vedere . La inceput imi lua flori si dupa ce am piedut pe drum vreo 3 buchete(le-am uitat prin oras sau pe unde ne-am oprit) a realizat si el ca nu are cu cine si s-a relaxat.
Ultimul a fost cel de la cununia noastra si cu atat placere s-a dus sa il aleaga cu poza cu pantofii si cu rochia dupa el. Asa de taranca m-am simtit ca nu sunt genul si cred ca lui i-ar face placere. Cred ca ii place sa aleaga culorile la ele (deh pictorul din el iese la iveala)

De martisor isi face datori fata de mine si de maica-sa dar cu restul nu are nici o treaba . Eu sunt aia care insist ca mi se pare ca se bucura fetele si ma simt eu bine sa stiu ca se bucura fetele care imi sunt dragi
PS: am incercat sa imi schimb poza de la profil cu una cu martisor dar nu merge . O pun la in pozele celelalte . Pt voi !

Laura ce burica serioasa ai crescut si tu !!!!

21+
viitoare mamica de
Medeea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doxy spune:

Se vede martisorul Diana. Foarte frumos!
La voi se pare ca este invers :))) si cred ca nu din intamplare ne potrivim asa cu caractere diferite, sa nu ne plictisim.

Oxana, mami de Rares (11.03.2009) si 22+ Letitia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mony08 spune:

sweety nu am cuvinte. Multa putere iti doresc.

olimp


Am fost si eu la doctor ieri. Bebele e bine,are 327g daca imi aduc bine aminte.Doctorul meu mi-a verificat colul si a zis ca ceclajul e ok,nu intelege de unde acele scapari,dar lichidul a spus ca e suficient,asa ca spune ca nu ar fi vorba de lichid. Mai mi-a spus ca scurgerea care o am s-ar datora unei candida,si a zis ca o sa-mi dea ovule dupa 24 de sapt pentru candida.
Morfofetala am facuto la un alt doctor,am dat 400lei,dar nu pot spune ca am fost si multumita de acel doctor.A durat 30 min,a masurat tot ce era de masurat,nu mi-a dat multe detalii,dar mi-a zis ca totul este bine si ca este fetita. Acum nu stiu daca se mai poate gresii la 21 sapt,dar sper ca nu,ca nu-mi place sa se tot schimbe asa,de aceea nici n-am vrut sa aflu sexul.

Mony de Denis Adrian (01.08.2009) + 21+

puiut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doxy spune:

Mony, felicitari pentru fetita! Teoretic nu se poate gresi la varsta asta, dar practic se mai poate intampla. V-am povestit despre niste cunoscuti de-ai nostri care au cumparat totul roz inclusiv carut. Si a fost baiat.

Oxana, mami de Rares (11.03.2009) si 22+ Letitia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mony08 spune:

Nu stiu unde sa scriu numarul de telefon

Primavara vine cu atatea viroze ca simt ca nu mai fac fata. Saptamana trecuta a avut piticul o viroza digestiva,saptamana asta laringita
Sper sa-i treaca repede si sa nu i-au nimic de la el,desi de vreo 3 zile m-a tot durut gatul,am luat oscillo si vad ca azi sunt mai bine.




Mony de Denis Adrian (01.08.2009) + 21+

puiut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mony08 spune:

Imi este f greu sa fac modificari in lista.
De Gabi8631 mai stie cineva ceva? Ca citisem pe un subiect vorbind de o pierdere prin decembrie.

Mony de Denis Adrian (01.08.2009) + 21+

puiut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mony08 spune:

Multumesc Doxy

Mony de Denis Adrian (01.08.2009) + 21+

puiut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happy_ama spune:

Mony, felicitari pentru printesa!!

sunt multe fete care nu au mai scris...de Adde mai stiti ceva?

Happy_Ama 20+ si Eva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana_popa27 spune:

Mony felicitari pt fetita!!!
Multe fete nu mai zic nimic de cam multisor.

Mi-a ajuns patutul si caditza. Dupa ziua de ieri plina de incurcaturi s-a rezolvat intr-un final. Sunt asa de incantata de ele!!!

21+
viitoare mamica de
Medeea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia_Rodica spune:

Mony felicitari pt bebitza

Tot la fetele care n-au mai scris ma gandeam si eu zilele astea. Nu stim nimic de ele, dar eu sper ca sunt doar aglomerate cu treburile cotidiene


viitoare mamica de hocheist 18+ Lóránd

Mergi la inceput