Burtici cu stelute de iulie-august 2013 (40)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Bobitza_85 spune:

Multumim pt noul capitol!

Delia,multumesc, am trecut si eu nr de tel.

15 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doxy spune:

Cris, dar de ce te abtii??? Da-ti drumul la gura, elibereaza-te!
Uneori am perioade cand sunt ciufuta si am observat ca e al naibii de bine sa spui ce gandesti fara sa te simti obligata sa zambesti cand nu-ti este a zambi deloc.


Oxana, mami de Rares (11.03.2009) si 21+ Letitia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bobitza_85 spune:

Citat:
citat din mesajul lui happy_ama

Diana, asa e! Adevarul e ca la capitolul miscare....Initial voiam sa fac sport din T2 dar cu contractiile astea, mai bine ma astampar... Dar eu imi ador burtica si de-abia astept sa creasca, si bebelina cu ea. Dar zau, eu care eram obsedata sa fiu numai oase, acum mi se pare ca burtica este cea mai frumoasa parte a corpului meu!

Happy_Ama 20+ si Eva



Ce frumooos!

15 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula_m spune:

Citat:
citat din mesajul lui Bobitza_85

Citat:
citat din mesajul lui happy_ama

Diana, asa e! Adevarul e ca la capitolul miscare....Initial voiam sa fac sport din T2 dar cu contractiile astea, mai bine ma astampar... Dar eu imi ador burtica si de-abia astept sa creasca, si bebelina cu ea. Dar zau, eu care eram obsedata sa fiu numai oase, acum mi se pare ca burtica este cea mai frumoasa parte a corpului meu!

Happy_Ama 20+ si Eva



Ce frumooos!

15 +



Ar fi si mai frumos, daca ar ramane valabila teorema asta si dupa nastere

Paula, mamica lui Raul Ionut nascut la 24.07.2010 si 20+ , bb2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hadrianae spune:

Citat:
citat din mesajul lui paula_m

Citat:
citat din mesajul lui Bobitza_85

Citat:
citat din mesajul lui happy_ama

Diana, asa e! Adevarul e ca la capitolul miscare....Initial voiam sa fac sport din T2 dar cu contractiile astea, mai bine ma astampar... Dar eu imi ador burtica si de-abia astept sa creasca, si bebelina cu ea. Dar zau, eu care eram obsedata sa fiu numai oase, acum mi se pare ca burtica este cea mai frumoasa parte a corpului meu!

Happy_Ama 20+ si Eva



Ce frumooos!

15 +



Ar fi si mai frumos, daca ar ramane valabila teorema asta si dupa nastere

Paula, mamica lui Raul Ionut nascut la 24.07.2010 si 20+ , bb2



Ha ha, Paula, asa e. Chiar ma gandeam acum cateva minute ca o sa treaca iar muuult timp pana sa pot sa mai port ceva cat de cat mulat pe talie. Da acum e bine cu burtica. Ce-o fi dupa, mai vedem.

Adriana, mama lui Alexandru (17.09.2010) si 19+

Poze


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happy_ama spune:

Paula, eu sunt asa: daca vreau sa spun ceva dragutz despre cum arata o persoana pt ca imi vine, spun; daca nu imi vine, tac. Eu v-am mai zis ca parerea mea este ca o femeie e frumoasa la 40, 60 sau 90 de kg daca se simte bine in pielea ei si se pune in valoare si e placuta ca persoana. La fel cum am cunoscut femei frumoase ca tipar dar...urate/neintersante din varii motive. Dar acum in sarcina toate stralucim asa, cel putin asta vad la voi Deci Paula, daca nu am tacut, e de bine

Happy_Ama 20+ si Eva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maitreyi spune:

neata mai spre seara

fetele cu trombofilie, cu mutatii de tip heterozigot, faceti clexane? sau doar cele cu mutatii homo? cica in afara pt cele hetero nu se recomanda tratament si 2 edici mi-au spus ca nu e nevoie dar vroiam sa stiu daca mai sunteti in situatia mea.

-----

O poveste cu Minuni - o roza, un fluturas dragalas si 16 s


Slava Tie, Doamne!

The colder the winter the warmer the spring

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

maitreyi dupa cum vezi la semnatura mea am 2 heterosi1 homo mie si medicul hematolog dar si cel ginecolog mi au recomandat doza de 4000

amalia tsakoniati
21+
DOAMNE ITI MULTUMESC!

FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty200 spune:

Maitreyi, eu am doua heterozigote si fac clexane dar pt. ca mi-au iesit DDmerii mariti si pt. ca am facut amniocenteza asa ca a trebuit sa renunt la aspenter care trebuia inlocuit cu ceva, ulterior am analizat iar DDmerii si dr. au vazut ca au scazut usor asa ca nu mi-au mai scos Clexane-ul, il fac in continuare. Ambele dr. mi-au zis ca mai mult pt. varsta si ceilalti factori asociati e bine sa fac injectiile astea ca pt. mutatiile respective in mod normal n-ar fi nevoie. Sper ca am reusit sa-ti explic cat mai acurat cum sta treaba la mine.

20+

bebitza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bobitza_85 spune:

Paula, Esti gorgeous!

Numai burtica e de tine, de ce spui ca te-ai ingrasat, ca noi nu vedem asta!

15 +

Mergi la inceput