Burtici cu stelute de iulie-august 2013 (40)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns happy_ama spune:

Doxy, si eu am pus pe fund...OHO!!! spre fericirea sotului Esti ff frumoasa!! Nu esti deloc gandac!! Din hainute ne mai putem ascunde oricum

Happy_Ama 20+ si Eva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happy_ama spune:

Paula, acum te-am vazut si eu!! Arata perfect!

Happy_Ama 20+ si Eva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doxy spune:

Ama .
Paula ti-am admirat si eu burtica, unde sunt alea 9 kg de care tot zici...
Diana tot vreau sa zic ca-mi plac foarte mult pozele tale, se vede ca sotul e din domeniu, foarte artistice!

Oxana, mami de Rares (11.03.2009) si 21+ Letitia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happy_ama spune:

Am gasit la noi un site dragut de hainute: www.bravos.ro/5813-maternity" target="_blank">asta. Are hainute de pe asos dar si din colectii mai vechi.

Happy_Ama 20+ si Eva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula_m spune:

Burta mea de 9 kg?
Exagerati, gagici...o sa-l prind pe sotul meu sa-mi faca o poza toata sa vedeti cata sunt!!!

Paula, mamica lui Raul Ionut nascut la 24.07.2010 si 20+ , bb2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happy_ama spune:

Ia sa te vedem!! Cate TONE ai!! S-au mai "laudat" si alte fete pe aici si nu a vazut nimeni elefantei

Happy_Ama 20+ si Eva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula_m spune:

Eeee, Happy si de as fi cu adevarat mare, niciuna dintre voi nu mi-ati spune asta, ca sunteti cu prea mult bun simt si mult prea dragute

Paula, mamica lui Raul Ionut nascut la 24.07.2010 si 20+ , bb2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana_popa27 spune:

Oxana Multumesc . o sa il informez pe domnul ca fac furori pozele lui poate il incurajez sa ma pozeze pe toata perioada sarcinii. initial aveam in plan sa facem poze in fiecare duminica in aceleasi haine cu aceeasi freza din aceeasi pozitie si apoi sa le monteze sa faca un minifilmulet ..a tinut 4 sapt toata faza apoi pauza de la 10 sapt pana la 20 o poza si gata.
Adrina ma bucur ca ma incurajezi cu salturile . Eu una nu am stagnat de cand am inceput sa pun.. dar mai e vreme (spun asta in timp ce molfai ceva si va citesc )
Nu se vede nici un kg in plus la niciuna in afara de burtici!

21+
viitoare mamica de
Medeea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cris_25 spune:

Paula ... nici mie nu mi se pare ca esti prea mare ... sincer! Eu am pus 3 kg ... dar parca burta mea e mult mai mare! In plus, au grija colegele mele de la job sa se mire pe mine de fiecare data cand nu ma vad 2-3 zile ... reactioneaza uneori de parca as fi un elefant. Cred ca o sa ma scap intr-o zi si-o sa le zic vreo doua
Oricum, mi se pare de prost gust sa-i spui unei gravidute ca e prea grasa! Nu cred ca vrea niciuna dintre noi sa se faca cat o balena ... si nici nu cred ca are vreuna ca unic scop sa manance pana nu mai poate ... Fiecare cu ritmul ei, cu metabolismul ... cu posibilitatea/imposibilitatea de a merge la baie cat trebuie! Dar as vrea maxim sa le pot da cate-o replica taioasa celor care merita

16+


Gena MTHFR Mutatia 677 C>T Heterozigota, Gena PAI Mutatia -844G Homozigota

FIV1, FIV2, feb-nov 2010 Cluj, dr. Surcel, nereusite
FIV3, FIV 4, august 2011, aprilie 2012 Budapesta, dr. PK, nereusit
FET noiembrie 2012 Budapesta, dr. PK, reusit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana_popa27 spune:

Cris ai mai zis tu ca te deranjeaza colegele. Probabil ca au impresia ca daca se exprima de fiecare data de marimea burtii tu o sa te simti flatata. Poate nu isi dau seama ca suna a nesimire...sau poate pur si simplu sunt niste nesimtite care nu trebuie bagate in seama
Paula ai o burtica superba!

21+
viitoare mamica de
Medeea

Mergi la inceput