Burtici cu stelute de iulie -august 2013 (38)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns diana_popa27 spune:

Buna dimineata fetele!
O duminica frumoasa va doresc!

21+
viitoare mamica de
Medeea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia_Rodica spune:

Heeeellooooooo!!!! si de la je moi
Mi-ati facut pofta de praji cu mere, daca ma simt apta o sa fac si eu dar tarta cu mere.


viitoare mamica de hocheist 17+ Lóránd

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hadrianae spune:

Buna ziua si de la noi!

Si eu sunt pe baricade de la 8. Ce-as mai fi dooormit, dar matzul meu imi da trezirea devreme in fiecare week-end. N-am mai dormit si eu ca omul pana mai tarziu intr-o duminica de nu stiu cand si tare bine mi-ar prinde.

Ele, Paula, multumesc pentru aprecieri.

Delia_Rodica, eu mananc ciocolata la greu. In fiecare zi. Doar ciocolata e un aliment foarte sanatos, nuuuu?

Betty, sa-ti fie de bine prajitura. Suna foarte bine.


Adriana, mama lui Alexandru (17.09.2010) si 18+

Poze


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula_m spune:

Betty, multumesc de reteta, acum am apuc...iti spun cum mi0a iesit!!

Paula, mamica lui Raul Ionut nascut la 24.07.2010 si 19+ , bb2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty200 spune:

Spor Paula!, sa nu te sperii chiar daca merele au mult suc si ti se par foarte lichide, pune-le linistita asa ca o sa vezi dupa ce se coace ce buna si moale iese praji.

19+

bebitza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia_Rodica spune:

in final am facut o prajitura cu mere, pandispan si caramel, este coproductie cu iubitul, nu m-am riscat sa stau mult la bucatarie. Acum e la cuptor


viitoare mamica de hocheist 17+ Lóránd

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula_m spune:

Betty, f buna prajitura. Si usor de facut. Mama mea are o alta reteta, cu unsoare, dar niciodata nu mi-a iesit. Doar ca eu am stors un pic merele, dar tot moale si buna e!!
Mai ai retete bune si usor de facut?
Multumesc inca o data, o notez in caietul meu cu retete

Paula, mamica lui Raul Ionut nascut la 24.07.2010 si 19+ , bb2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty200 spune:

Paula, praji asta cu mere si Tiramisu sunt cele consacrate, in afara de astea experimentez retete de pe net dar tot timpul altele. Cele 2 consacrate le fac cand vreau sa fac ceva bun si foarte repid. tiramisu fac in special cand este la Lidl oferta la Mascarpone, zilele astea a fost, probabil inca mai este, au o cutie de 250 g cu 4,99 lei ca inm rest e cumplit de scumpa in jur de 8 lei cutia peste tot.

19+

bebitza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

betty apropo de analize mie niciodata nu mi-a zis dr Nicorica ca nu ar fi bune analizele , o sun si intotdeauna zice sunt bune si urina ...nu am pus intrebari suplimentare..




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

21 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happy_ama spune:

Va pup, fetele!

Interzis pofticiosilor: eu m-am apucat de niste cartofi cu rozmarin cu salata de multe legume. Am o poftaaaa!!!

Happy_Ama 19+ si Eva

Mergi la inceput