LMA Fluturasi minunati !!! 2011 (45)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Deea99 spune:

Neatza!!!!
La multi ani ,Anastasia!!!! sa cresti mare,sa fii norocoasa si desteapa!
Roxy, voi sa fiti sanatosi sa o cesteti frumos si tu ca mama sa-i fii mereu alaturi,cum e mami tau langa tine!!!!

Yasmi pe L l-am urat pe fb....nu am apucat si aici..asa zi groaznica am avut atunci...am spalat aragazul si hota cu A calare pe mine si cu mainile in toate solutiile....si nu zic ca de nervi si stres....cat ma abtinusem la un momentdat parca mi se inclestase maxilarul
daca vrei un sfat de la una care nu conduce...sunt de rasul curcilor dau sfaturi .....cand am luat cateva ore de sofat ,acel domn m-a scos un pic din oras. sa capat inceredere in mine si sa cunosc masina.dupa terminarea orelor cu el mi-a zuiis tot asa ,ca-i important sa fac o tura mai lunga in afara orasului....imi recomanda chiar autostrada spre pitesti...
ah nu ma mai lasa A..se jeleste asa miorlait sa merg sa ma joc cu ea..iar eu sunt varza..am cred ca un mare rosu-n gat ca imi pulseaza tot capul
mai era un sarbatorit dar revin....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

dorina.....vezi ca in vacante se prinde repede bb...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

moammaaa fetele am facut o ciorba ardeleneasca de cartofi, afumatura si smantana de imi vine sa termin oala....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

deea multa sanatate!!
pai teoretic cand incepi orele de sofat le incepi inafara orasului. asa am inceput si eu. iar acum cand ma reinceput tot infara orasului, aici si stau , langa centura.

cami, da, eu stau in TM. stii bine ca te astept cu mare drag si usa casei mele iti sta larg deschisa!!! vei venii cu buburuzele, sotul?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalely07 spune:

Yasmi draga mea, eu am permis de 10 ani si nu am condus decat de vreo 10 ori si atunci cu cineva in dreapta!
Dar toamna asta mi-am luat masina mea (una second-hand), nu este asa frumi ca a ta, dar acum merg ok!
Ce am facut???
Am luat 6 ore (cam multe recunosc), dar pana nu am fost sigura cat de cat pe mine nu am indraznit sa plec singura!
Cand am plecat singura am incercat sa merg in ore in care nu era aglomeratie, asa m-am obosnuit cu masina, cu stilul ei...iar acum merg in orice moment al zilei.Momentan am 3 luni de zile de cand merg zilnic, nu foarte mult, dar merg!!!
Asa ca iti doresc bafta multa!!!

PS:totusi mi-am facut si CASCO.. preventiv!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

buna fetele!
La multi ani Anastasia!
Sa fii sanatoasa si fericita!
Somleac suntem mai bine, dar aseara ma dureau ovarele si cezariana ingrozitor si iau ac deci nu poate fi vb de ovulatie..
deea si nu ti-a fost frica sa speli aragazul cu chimicalele alea si cu Anna langa?
yasmy, da si mie o farfurie
roxy cum petreceti?
lalely i-a mi fost rau lui David? poate doar a eliminat ce nu-i convenea... febra a facut?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalely07 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ailed_dota

buna fetele!
La multi ani Anastasia!
Sa fii sanatoasa si fericita!
Somleac suntem mai bine, dar aseara ma dureau ovarele si cezariana ingrozitor si iau ac deci nu poate fi vb de ovulatie..
deea si nu ti-a fost frica sa speli aragazul cu chimicalele alea si cu Anna langa?
yasmy, da si mie o farfurie
roxy cum petreceti?
lalely i-a mi fost rau lui David? poate doar a eliminat ce nu-i convenea... febra a facut?

mami de fete frumoase:

MARIA si ANDRA si de ingeras

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)


Delia, nu a facut febra si pana acum se prezinta oK!
Este acasa cu mama, dar mi-a zis ca nu a mai varsat, a mancat ceva!
Sa vedem cum va fi in continuare!
La mine nici data trecuta nu a facut febra si totusi a avut enterocolita!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

lalely, sa nu-l forteze cu mancarea si sa-l hidrateze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

La multi ani Anastasia sa fii toata viata ca o floare, sa iti bucuri parinti si sa fii cuminte!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

La multi ani Anastasia! Sa fii sanatoasa si voioasa! Roxy, sa va traiasca micuta, sa fiti sanatosi cu totii si sa va inmultiti cat mai curand!
LA MULTI ANI SI PETRECERE FRUMOASA!

Mergi la inceput