MONTIGNAC (184)...STIL DE VIATA NU DIETA

Raspunsuri - Pagina 30

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns puisorul spune:

Ariel, felicitari De trucul cu crema cand te vopsesti stiam si eu de la o coafeza.

Carmen, ce surpriza frumoasa ai avut Abia astept si eu serbarea lui Stefi de sambata viitiare.

Branduso, ce povestesti cu sportul sunt semne de anemie. Scoicile au mult fier. Dar daca valorile sunt asa de scazute sunt mai rapide rezultatele cu suplimente. Si zice bine Ninha, sa asociezi cu suplimentele si carnea si vitamina C pt ca ajuta la absorbtie.

Meniu alaltaieri:
MD: wassa, magiun de prune
P: salata cu ton, rosii cherry, salata salbatica
C: fishfingers cu legume mexicane

Meniu ieri:
MD: telemea, avocado, ou fiert, rosii
P: ciorba de salata, wassa cu slanina si ceapa verde
C: mere, raffaello

Pt saptamana viitoare planuiesc asa:
- curry de fasole si linte
- fasole verde cu usturoi si ochiuri
- friptura de iepure
- varza calita cu piept de curcan la gratar

Inca nu stiu ce sa imi fac pt servici, mai vad azi ce idei imi vin.

Va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brindusik spune:

girls saru mana de grija

pentru mine valoarea aia a fierului e f surprinzatoare pentru ca am o dieta destul de echilibrata..ninha mananc tot ce ai enumerat tu acolo...mai putin ficatul si varza de bruxeles...da in schimb...carne zilnic, cereale, fructe de mare (creveti ca nu-mi plac scoicile)...iau zilnic suplimente cu omega 3...mananc apaoape zilnic porto sau clementine

foarte foarte ciudat ca am fierul asa scazut...peste 2 sapt o sa-mi repet acasa hemeolucograma da intre timp iau supli cu fe. bine ca le iau acu inainte sa merg acasa ca o sa ma ia mama la analizat cum face mereu si iar imi spune ca is galbena la fatza ca eu nu eram ashea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brindusik spune:

avm capitol nou (185)

Mergi la inceput