FIV cu ovocite donate Cap 41

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Wish42 spune:

Fetele dragutzele ce mai faceti , parca e cam liniste !!!

daniela74 aceeasi problema am avut-o si eu cu endometrul,la toate ET era in jur de 14-15 de am ajuns sa ma intreb daca nu cumva am o problema cu el de imi creste asa de tare.Aveam chiar emotii pt ca nu am facut histero cu biopsie de endometru inainte sa vad daca e o problema.
Dar se pare ca el chiar a fost ok (mai mult ca sigur ovocitele mele nu erau de calitate)si vreau sa iti spun ca este foarte important ca el sa fie ok,ca si structura si marime,chiar cel mai important lucru in ceea ce facem noi.Asa ca ai un avantaj !!! Doamne Ajuta!
speranta ati facut rezervarea pana la urma??
Oare cand ai programata ziua punctiei?
danah cum esti,ai mai fost la eco,sunt cu pumnii stransi alaturi de tine,stai linistita o sa fie bine si hematomul o sa se absoarba.
Valoarea progesteronului pe care mi-ai spus-o in ce unitate de masura este?
miracol superrrrrr ca ti-ai luat bilete de avion,acum esti cu totul pregatita pentru marea intalneala,noi suntem alaturi de tine si te asteptam cu vetile bune.
alynutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Wish42 spune:


Fetele as mai avea nevoie de estrimax.
Daca v-a ramas va rog sa-mi spuneti ca vi-l cumpar cu mare placere.
As evita comanda la farmacie.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza26 spune:

Miracol de data asta o sa fie bine, ia sa vezi iti tin pumnii de acum si pana in aprilie!!!analizele trebuie facute la noi in tara?ne ducem acolo cu analizele facute?daca mai trebuie alte analize nu se fac la ei la clinica?eu sunt paralela nu stiu cum o sa ma descurc!si de vorbit cum vorbesc cu doctorul ca nu stiu engleza!au traducator?(daca nu pot sa vin eu cu cineva care stie engleza)?
MIRACOL,fetelor ma scuzati pentru miile de intrebari dar numai pe voi va am si voi stiti cel mai bine cum este sa fi la capat de drum si sa nu sti nimic!

Miracol am inteles eu gresit sau suntem de aceeasi varsta amandoua?am implinit anul acesta 26.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Buna dimineata fetelor ma bucur ca sunteti optimiste si pline de sperante trebuie sa luptati pentru implinirea visului vostru
Alinutza aici pe Grecia te pot ajuta eu cu traducerea in Cehia am inteles ca exista o fata care sa oferit sa ajute fetele cu traducerea

AStept vesti bune de la voi toate

Wish cum te simnti graviduto?cand ai primul eco?

amalia tsakoniati
20+
DOAMNE ITI MULTUMESC!

FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sandy2707 spune:

fetelor va doresc un weekend de poveste

Eu sunt in asteptare si nu am noutati inca, dar va mai citesc si va sustin pe toate viitoare mamici si gravidute!

Inteleg ca urmeaza Daniela, Miracol si Alinutza? Va tinem pumnii stransi!

M-am uitat pe lista si am vazut ca mai sunt fete care n-au mai intrat de mult...
Sper ca sunteti bine si ca nu va dati batute!

Va pup pe toate cu drag

Eu o astept cu drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ivisor spune:

Wish
eu mai am o folie de 28 pastile estrimax expira in 2015 pastrata corespunzator, ti-o ofer cu mare drag pana mai faci rost de restul. Trimite-mi o adresa pe PM unde sa ajunga scrisorica. Nu costa nimic.
pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Wish42 spune:

sandy te pupam si noi cu drag ,esti o adevarata enciclopedie si stii foarte multe lucruri,chiar acum am intrat un pic la babute si am citit si postarile tale super informative.
Te asteptam cu vestea cea mare draga mea.
amalia ce burticutza frumoasa!!!
Am fost la eco luni,aveam doar 4 saptamani si cateva zile dar nu am mai avut rabdare.
S-au vazut 2 mamarutze,1 mai maricica si 1 mai micuta deasupra.
Dr-ul m-a programat pe 4 martie pentru inimioare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ivisor spune:

Sandy
te citesc cu mare drag si aici si dincolo si tare ma bucur ce citesc despre tine. Sunt sigura ca vei reusi. Imi place mult semnatura ta, si eu gandeam la fel o asteptam, o visam imi doream sa fie fetita si uite ca mai am un piculet si o sa o tin in brate, acum imi pare ca a trecut repede timpul de atunci si CREDE ca asa va fi si la tine!
pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Wish42 spune:

ivisor un de la mine pentru mamaruta.
Ma bucur ca te vad si ca esti bine.



5+


MTHFR ambele gene pozitive heterozigote,ATPO pozitivi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Wish42 spune:

ivisor
acum am vazut postarea ta,probabil scriam si eu la mesajul meu de atunci.Iti multumesc frumos.Trimit PM.




5+


MTHFR ambele gene pozitive heterozigote,ATPO pozitivi

Mergi la inceput