LMA Fluturasi minunati !!! 2011 (42)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

ally multumim de capitol si bravo lui Edy ca face si caca si pipi la olita

cami nici nu stiu ce sa-ti zic....multa sanatate si Doamne ajuta sa fie totul bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Cami, foarte important este sa te linistesti pentru a nu-i transmite starea ta acum. Sunt convinsa ca Petra este bine si daca ai nevoie de ceva, noi suntem aici...alaturi de tine indiferent de ora!

Roxy, ma bucur ca ai reaparut! Pozisoare cu Anastasia cea blondina pe cand? Vreau si eu sa ma tund dar parca nu imi vine sa il surtez atat de mult pentru ca stiu sigur ca apoi voi plande dupa el ca fraiera. Momentan merg sa-mi taie varfurile si dupa nunta ma gandesc la o schimbare majora. Nu, rochita cealalta in martie este gata. Atunci am stabilit ca o vreau pt a avea timp de modificari in caz ca va fii nevoie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Ally, taie-ti breton si fa-te un pic mai deschisa la nuanta, usor aramiu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Delia, nuuuu cu breton nici nu ma gandesc iar ca si nuanta ma gandeam la o cumlare putin mai inchisa decat satenul meu . Alte idei???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Incearca doar sa vezi cum ti-ar sta cu un breton filat, pls, culoare inchisa dar cu o nunanta de rosu armiu, ti-ar scoate ochii si culoarea tenului in evidenta


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

deci fetele am facut pana la urma o mancare cu cele 2 pulpe de nu am mai putut opri copii din mancat... la cuptor am pus asa: pulpe, cartofi, morcov, dovlecel, ceapa, usturoi si.....mar!!! condimente si ulei de masline....un deliciu....

ally ma gandesc si vin si eu cu o idee mai tarziu ca acu' mi-a ajuns sotul acasa...tre sa ii servesc cina :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deea99 spune:

Cami imi pare rau sa aflu ca treceti prin asa problema...sa nu zic necaz..te inteleg ca esti distrusa ,dar te-a sfatuit bine Ally ...important este ca fata sa nu te simta ....si ai incredere..poate nu-i asa grav...si stefy a fost suspecta de suflu sistoloc...ba chiar a zis la echo ca ar avea..dar la cativa ani dupa nu s-a mai vazut nimic....echo mi-a facut un dr. de la budimex..era cardiolog si echografist sa zic asa....dr nu stiu cum il cheama.. sa ai incredere si in medicii din ro....
cumnata ta e un caz fericit...are ea steaua ei norocoasa.si ii doresc sa fie din ce in ce mai bine....familia mea ,bine din partea sotului ,a pierdut 2 membri intr-un an jumate de la cancer la cap...tratati/operati in germania si la viena


Ally stii ce fac????m-am tuns..doamne ce-o fi fost in capul meu..am iesit la fasrmacie si marecket azi.si ce zic daca tot mersesem mai in oras si coborasem fix in fata unui renumit salon..ia sa intreb eu daca se poate un mic tuns....tipa de la receptie se uita pe registru si imi zice ok..dar fara samponare..e perfect..ajung pe mainile unui baiat....ii explic si explic..cum vreau..el da d-na....of si infasurata cu chestia aia la gat la final ....m-a tuns tare scurt....si eu nu vroiam de loc sa-mi las gatul gol..ca-s genul ''gat lung'' si se vede tare aiurea....mai ales ca am si o gushulita de toata frumusetea....i-am zis...a mai dres-o el cu un tapat..umflat...aranjat...dar in zadar...sunt depresurizata rau....toata ziua am stat plouata....acum intrasem pe net sa caut remedii pt crestrea parului mai repede....niciodata nu mi-a parut rau dupa ce m-am tuns....dar acum sunt praf

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

deea lasa ca creste
nu te mai supara asa

cat despre medici
in ei am incredere cat de cat
dar nu si in aparatura lor
asta e un mareeeee bai
si cumnata mea nu e un caz singular rezolvat la clinica din hanovra
sunt mii
dar e adevarat ca fiecare cu steaua lui si cazul lui

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

deea, sa nu-ti para rau dupa par, creste la loc...eu sunt sigura ca doar nu esti obisnuita cu el mai scurt , ia pune un fond de ten si un rimel..si sa vezi ce bine arata tunsoarea Sti ca m-ai facut tare curioasa, nu? daca ai timp pune poza tunculici sa ne dam cu parerea

cami, ma gandeam sa vb cu Pisuc poate iti poate recomanda pe cineva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

pe ultima suta de metri iarasi m am razgandit cu petrecerea lui lucas... totusi nu sunt deloc incantata de a face acasa , imi este groaza si de daune ( nu dezordine!) si suntem si prea multi....

Mergi la inceput