LMA Fluturasi minunati !!! 2011 (42)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns catank spune:

...ca dehh, la betie spune omu adevarul...(vai de varicele mele)

Eu sint ca am facut o gafa, ...legat de strumphy cu privire la sugestii-sfaturi la tema jucarii.
I-am scris eu la un moment dat, ca u conteaza nr jucariilor ci nr de jocuri pe care le pui in practica cu micutii...(citisem asta si pe fb, din acest motiv aminteam, ...dar se si potrivea cu ceea ce faceam-gandeam eu)... ma tem sa nu o fi luat aiurea ''sfatul'' sau...nici nu stiu cum sa spun...cert este ca imi fac ganduri aiurea din acesta cauza...am mustrari ...chiar daca, nu am vrut sa sune ca si cum....''strumphy, pune mana si joaca-te cu copilu, si nu cauta sa cumperi alte jucarii noi ptr a sta copilu de unu singur''...sau ceva de genu...
Am tot stat sa ma gandesc de ce a disparut din nou...lasa un semn ceva, chiar daca pe fb e cat de cat activa...

strumphyspune-mi ca nu m-ai inteles gresit, spune-mi ca nu esti supi pe mine, ...alunga-mi aceste ganduri care imi invadeaza mintea...te rog!
Si daca este asa, ...IMI CER MII DE SCUZE, DAR NU ASA AM VRUT SA SE INTELEAGA!..eu concluzia am tras-o, dupa ce am despicat firu in 4 zi de zi..., hai...zimi ca am la bord si bat campii...

te rog!
p.s. mamici, ati observat ceva dubios in afirmatiile mele la adresa lui strumphy???
atat ma invinovatesc.........

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

somleac- multam ptr link cu covorase. Merg sa-mi clatesc ochii



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

mada din pacate nu am ajuns. sotul a trebuit sa stea pana tarziu laa job si maine iarasi nu cred ca reusesc asa ca ramane pe luni. sper sa fie ok peste wk.

poza mea nu a placut nimanui??:-(

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

mada din pacate nu am ajuns. sotul a trebuit sa stea pana tarziu laa job si maine iarasi nu cred ca reusesc asa ca ramane pe luni. sper sa fie ok peste wk.

poza mea nu a placut nimanui??:-(


mamica implinita cu 2 comori: printesica si junior !!



dar unde e?in pica nuiiiiiiiii vb Ioanei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Gata chiftelutele, gata vinu...nahh ca ma trage la somn, glumesc, insa ma stradui!

Noapte buna!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Neatza,

haideti la cafeluta.

Catank super jucariile, o sa-i comand si eu Ilincai desi nu stiu daca va face ceva cu ele in afara de a arunca cu ele dupa mine, tata-su si frati.

Yasmi unde-i poza?

Ufff sper ca Strumph nu s-a suparat, pai numai ce ziceam eu ca pe aici nu se supara lumea.
Catank n-am observat nimic in neregula da cum citesc eu de aiurea...

Na ma bag la munci , uffff ce m-am saturat incepe pana si mie sa-mi piara entuziasmul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Am primit ofera pentru phoenicia Resort Holiday. Cica pentru noi toti in august cu reducerea de inscrieri timpurii 9600 lei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda15 spune:

Buna dimineata,



fericita de Alexandru (11.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda15 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Somleac

Am primit ofera pentru phoenicia Resort Holiday. Cica pentru noi toti in august cu reducerea de inscrieri timpurii 9600 lei

Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011






Somleac, pentru cate zile?Si noi tot la Phoenicia vrem sa mergem la sfarsitul lui iunie.La 7 nopti pt 2 adulti si un copil am primit oferta de 3700 lei cu storno, iar la 10 nopti sare peste 5000 lei

fericita de Alexandru (11.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

neata fetelor

la noi ningeee si totul este alb

felicitas daca vrei nastere in apa hai la noi, la Brasov nici eu nu duc lipsa de nimic aici, nu as vrea in alt oras. hai poate daca erau mai multe magazine
si mie mi-a placut Clujul. este frumos, dealuri si delurete mai sunt unele zone mai tiganoase, sa zic asa...sunt multe casute nasoale cu garduri rupte, ca la tara si asta chiar prin oras

cami ai dreptate sa nu-ti placa Constanta. nu stiu cum este in rest, dar vara este groaznic acolo. aglomeratie, nebunie, aer poluat, zapuseala, n-ai aer....nici blocurile, constructiile nu-s prea faine. cateva obiective si atat. dar acum stii cum este, fiecare trebuie sa accepte locul unde sta. sa zicem mersi ca avem unde

bb_yasmi stiu ca are nevoie de somn. bine, eu m-am gandit ca doarme noaptea prea mult, bine...de la 21 la 8, poate nu mai simte nevoia ziua?
ce rutina...s-a dus toata rutina aveam rutina de somn si noi. dar acum nu vrea si nu vrea, daca te pui cu ea in pat zice ' nuuu, Ananata' adica Anastasia face nani, nu mami sta ce sta si hop se ridica. daca stau cu ea fortat in pat si o aburesc sa dormim vrea sa se joace, sa aduc cartile...
nu am reusit si crede-ma ca eu nu-s aia care sa las lucrurile asa, ma straduiesc pana reusesc. dar asta cu somnul nu am reusit-o nici in brate, nicicum nu am reusit
Iasmi ce face? ce-a zis dr?
eu n-am vazut nici o poza

alexina noi suntem demult la capitolul 'nu, nu, nu'
foarte mica valoarea la analiza, nu cred ca-i prea ok. sa ne zici ce-ti spune medicul poate nu este prea importanta acum pe ultima suta....

catank sa-ti fie de bine vinul, chiftelele...dar mai mult vinul si eu am un vin rosu-negru de la tata si mai beau cate o canita dupa pranz ca cica-i sanatos cica de aia mi l-a si adus mie, ca asta numai eu il beau mai avem si alb pentru musafiri, din asta nu dau la nimeni
mie nu mi-a sunat nimic aiurea in mesaj, nu cred ca de aia nu a mai intrat strumphitza

Mergi la inceput