Pingunici, sosete si altele...pe'ndelete!

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Pe mine soro m-ai zapacit ... Cand scrii "show day", cand scrii "snow day" ... si-mi scoti ochiide la slipi de pomana.
Eu nu fac nici un pariu ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aqai spune:

:P

Nu ti-i scot, iti ofer solutii de imbunatatire, nu ca le-ai fi cerut, dar sunt pe val. imbunanatesc tot ce prind de fuge lumea cand ma vede. si te imbunatatesc si pe tine for free si ti-am scris si chartul in loc sa te trimit sa-l faci in excel pentru
ca-mi place de tine. altii nu au norocul asta, nah, ca nu stiu sa distreza lumea cu plaja

asa si de scrisul meu nu ma nacaji ca si asa is varza. am mana dreapta vraiste mai rau ca baba stau cu 3 fulare legate de se cruceste lumea

de la postul trecut pana acum a inceput sa ninga... mai rau ca-n povesti


snow day here I come!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Bine bai, inchei cu vara si controalele aferente ... sa trecem la iarna.

Cica maine la noi o sa cada 42 cm de zapada ... si desigur ca noi nu stam acasa. Sper sa nu hotarasca astia sa inchida scolile, ca am incurcat-o.

Vestea buna este ca sambata seara sunt la ski ...

P.S. Ma intorc putin la vara - Cine si de unde sunt pozele alea luate asa de sus ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle-usa spune:

al noi azi a dat o ploaie de 10 min....si de o luna nu mai plouase.

suntem in high alert, cica e un mountain lion prin zona...chiar pe strada din spatele casei mele...fug sa-mi bag catzelul in casa.
la noapte nu mai ies cu el la pipi...sa iasa barbate-meu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Eu vreau perna pentru Eva.Se plange de asta pe care o are.Vreau una anatomica,de 90 cm lungime,dar ingusta,sa doarma perfect pe ea.
La dormeo am vazut cevada` nu ce vreau eu.Sau nu am vazut bine?Help..asta noapte micuta mea a zis toata noaptea..ceva nu e comod aici si-si aranja pernuta.....



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali spune:

Neata ! cafeaua de azi o facem mai tare, ca ploua intr-un fel somnoros pe aici ...


Mountail lion ? Fazani, sconcsi inteleg, da chiar asa salbaticiuni ...
Michelle, aloooo, se aude ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

E noapte la Michelle....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali spune:

Citat:
citat din mesajul lui eumada

E noapte la Michelle....

Madalina


Copiii gasesc de toate în nimic. Adultii, nimic în toate."


Mai, era pentru cand se trezeste ...

In alta ordine de idei, daca vrei o perna noua, ai grija sa nu fie de adulti, ca, mai ales cele noi anatomice, cu spume si alte dracii sunt destul de inaltute si tarisoare pentru umeri si gatut mic de fetita.

Poate gasesti ceva pentru copii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viviana spune:

Si io m-am trezit de muuuultisor bine.
Am baut cafeaua de una singura.
Ploua, ploua, ploua

Cum zicea un amic e o vreme de fui lamaia.

Vreme de betie, ce melancolie!


Io-te tocmai a dat-o in fulguiala! Ma lasi!

Am de calcat bluza fii-mii pentru scoala. Ce cap de tinichea a avut ma-sa de i-a cumparat o bluza cu cute, la gat, la piept, la mansete, la spate, in fata, la umeri + un material din ala necalcabil?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CorinaDani spune:

Citat:
citat din mesajul lui eumada

Eu vreau perna pentru Eva.Se plange de asta pe care o are.Vreau una anatomica,de 90 cm lungime,dar ingusta,sa doarma perfect pe ea.
La dormeo am vazut cevada` nu ce vreau eu.Sau nu am vazut bine?Help..asta noapte micuta mea a zis toata noaptea..ceva nu e comod aici si-si aranja pernuta.....



Madalina


Copiii gasesc de toate în nimic. Adultii, nimic în toate."


eu i-am luat fetitei mele o perna de la ikea, umplutura din puf de gasca (sau rata ?), are dimensiunile 50 x 70 cm, doarme foarte bine pe ea, nu-i inalta, nu-i tare, e numai buna. i-am luat modelul pentru dormit pe burta, pentru ca asa doarme de obicei. perna se poate spala la masina.

Mergi la inceput