LMA Fluturasi minunati !!! 2011 (41)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Buna ziua!!!

Mada, super frumosi !!! Ce incantat parea Cristinel pe patine, tare dulce si sarmant ca de obicei. Multumim pentru capitol nou!

Am terminat si eu mancarea...sarmalute am facut astazi in foi de vita dar si de varza. Abia astept sa le mananc cu multa smantana si painica calda.

Lavinia, eu nu am dar inca propolis.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

...nici polen. Mierea nu prea ii place.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Din categoria nazdravanii...aseara i-am gasit guma de mestecat in par si a trebuit sa ii taiem o parte destul de mare din par direct de la radacina si nu va spun cata gaura se vede . Nu am idee de unde a luat luma respectiva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

Doamne am o pofta de mancare.... as manca non stop cate ceva.....
Ally o fi gasit vreo guma de a voastra..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

Doamne am o pofta de mancare.... as manca non stop cate ceva.....


mamica implinita cu 2 comori: printesica si junior !!


..poate pentru ca nu sunt copii acasa si nu ai ce face?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

ally, multumim de aprecieri
yasmi, si tie, ca ma tot tin sa-ti multumesc pentru vorbele frumoase dar mereu ma iau cu altele

am fost pe afara si imi e din ce in ce mai greu sa o bag in casa..la noi nu e pb ca nu pleaca din parc, ea nu vrea sa intre in casa..cat timp e afara nu-i trebuie nici masa nici somn .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

buna!
am vb cu laura pe fb si mi-a transmis sa va pup pe toate si sa o scuzam , ca n-a mers cu mutatul la soacra, cica bea, face pe ea... etc... o umfla pe daria cu mancare etc... asa ca au revenit in vechia casa si iar tb sa despacheteze saci si cutii..
noi am fost pe afarasi acum andra face nani si eu fug sa spal ca s-au adunat rauu


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

Mada mai facut sa rad :)) bag si cu copii cand sunt dar uneori pe furis la dulciuri :))
Te poop!! Chiar asa este cum ti am spus :"infloresti pe zi ce trece!"

Uff eu iarasi cu ale mele...am stat si am tot cugetat impinsa in "a ma gndi mai bine" si de mami meu...totusi cred ca sunt cam multi km (3000 km dus +3000 km intors) de mers cu masina pana in sicilia.....parca bat in retragere, desi al meu sot face trasee optime , etc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Copy-paste din mesajul Andreei :

Buna mami! Suntem bine,eu muncesc ca o nebuna pana la ora 5,apoi directia acasa sa stau cu Rares,care imi simte lipsa enorm,motiv pt care nu prea mai doarme noaptea ca stie ca daca adoarme cand se trezeste nu mai sunt langa el.Intr- o singura zi am ajuns la 9 seara,dar aia a fost o zi cu sedinta.Pe 23 ii serbam ziua la un loc special pt copii,abia astept.Ce eram eu slaba, acum am slabit si mai mult am 45 de kg.
Am sters ultimile randuri care erau pt mine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Lavinia, poate trebuie sa-ti vina si de aia ai apetitul mai crescut. Eu asa patesc.


Mergi la inceput