Licurici de ianuarie-februarie 2009 mutati!

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

ohoho, chiar! azi e ziua Carlei!! la multi ani !!

deci, mut subiectul? sau il mai las azi aici, pana se face 5 martie si in Canada? voi hotarati.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisspy spune:

Rox mai lasa-l pana maine...ne mai bucuram si noi un pic de scutece

Hai sa vedeti cum face Andra mea cand e bolnava aici pe la 10 jumatate aseara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flowerbee spune:

La multi ani, Carla!

Si uite asa, marcam inca un capitol in dezvoltarea minunilor noastre. Trecem la nivelul superior si ma bucur. Sunt sigura ca va fi la fel de frumos si de interesant!

Si eu zic sa asteptam pana maine, ca sa putem sa ne obisnuim cu ideea.

Va pup si multumesc pentru urari!

Bee

Mamica de fetita dulce ALEXIA - MARIA (20.01.2009) si 4+

Doamne, ai grija de noi si de copiii nostri!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns veronica75 spune:

Buna fetelor
La multi ani Carla!!!!
Felicitari Bee

Crisspy ce scumpa e Andra ptiu ptiu

Am o intrebare Leo are pe degetele aratator pete maronii ca si cum ar fi fript, asa am crezut initial ca s-a fript...insa acum realizez ca dureaza de prea mult timp si nu trec, ba chiar am impresia ca se maresc.
Alte degete nu sunt afectate si nici unghia...stiti ce ar putea fi?????
Am vrut sa fac o programare azi la pediatru si mi-a dat tocmai pe la mijlocul lunii aprilie Nu stiu daca sa incerc in alta parte sau sa mai astept


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andre_ea spune:

Carla! Sa fii sanatoasa si fericita, frumoasa mica!

Bee, multe, multe felicitari! Sa dea Dumnezeu sa fie o sarcina usoara, bebe sanatos si tu sa te bucuri de fiecare moment!

Maine va caut in noua casa?

Vero, n-ai alt pediatru? Daca vrei o parere urgenta iti dau datele pediatrului nostru, desi nu stiu daca e stralucit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Naty spune:

bee ce veste buna! Ma bucur enorm pentru tine. Sa fie intr-un ceas bun, sa ai o sarcina usoara, sa mearga totul "ca la carte"! Bravo!

Sa ma laud si eu cu mandra a mare, care a castigat primii bani munciti din viata ei; a dansat la Balul Vienez la Palatul Parlamentului si surpriza a fost sa fie platita. Ce fata mare am!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

Carla La multi ani sanatosi si fericiti!

Bee,sarcina usoara si un bb sanatos!

Crisspy e mortala Andra si e frumoasa foc,mi-e tare draga!Sanatate multa va doresc!

Alta casa deja?pfff,eu m-am obisnuit cu asta si fac urat la schimbari,ca ma acomodez tare greu in casa noua.Si in plus..cand au trecut frate 4 ani,ca nu-mi dau seama..acusi imi pleaca copilu la facultate si plang pe aici ca nush cand au trecut anii.

of of..fii-miu vrea si el surioara,eu am alte planuri..el insista..of si iar of..
In rest..in weekend l-am dus pt prima data cu autobuzul si i-a placut teribil.Acum mai am sa-l plimb cu trenul si cu vaporul..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuliacris spune:

Buna dragutzelor,

in primul rand, felicitari Dark si Flowerbee pentru bucuriile din burtica! Sa fie in ceas bun!

Multumim de urari, uite c-am ajuns si noi la 4 ani! Sarbatorita inca doarme, nu si-a primit inca urarile asa ca puteti sa stati pana maine cu mutatul. Noi suntem bine, mandra e ocupata cu gradi (cand nu e virusata), iar noi cu predatul, cercetatul etc., abia ne vedem capul de treburi. E la fel de mofturoasa, cred ca n-o sa- i treaca veci. Sambata avem party ca weekendul asta am fost pe drumuri.
Va pupam cu drag!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DarkBendis spune:

La Multi Ani, Carla!!

Dark Bendis 14+
& The Goblin Prince (31.12.2008)

"I dream of wolves. With them I run."
"Ye harm none, do what thou wilt shall be the whole of the Law"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Daiopri spune:

La Multi Ani sarbatoritilor!!!
Si felicitari Bee
Are Dark un ochi, ca eu puteam sa ma uit mult si bine
Vai nu imi vine sa cred ca nu mai deschid si rubrica asta de acuma. Doar intr-un singur loc pentru amandoi motaniiPentru inca vreo doi ani numai
Hai sa ne revedem cu bine in noua casuta!

Mergi la inceput