FIV la Clinica Promed System ( 5 )

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cris8 spune:

Multumim fetelor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

buna fetele

mai depune cineva dosarul la promed in perioada asta?nu au deblocat fondurile,nu se stie cand le vor debloca.dar am decis sa il depunem,pt ca am facut o greseala ca nu l-am depus in toamna,chiar daca nu au mai fost fonduri...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

engi,luminita,ce mai faceti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns engi1975 spune:

Sunt in umbra .....va urmaresc dar nu am mai avut taria sa scriu...
Sangerez de aproape trei saptamani si aseara am fost la dr. si trebuie sa trec pe AC....am o mai mare dereglare pe ovare...
Cu "mansarda" zic eu ca-mi revin ...insuflet inca e un mare gol...of, of,...era ultima mea sansa sa am bebe....asta ma termina si nu pierderea sarcinii...
Poate mai fac un FIV daca se aloca banii de la stat....poate, dar mi-e prea frica....
Voi , fetelor ce mai faceti?
Va pup si mult succes.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

engi iti doresc multa putere si sa nu renunti!tu ai depus dosarul deja?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns engi1975 spune:

da, am dosar aprobat....dar nu sunt fonduri ....oricum nu stiu daca am curaj sa mai incerc..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

engi,da,a zis zilele trecute ministrul ca vor incerca sa dea drumul la fonduri in prima parte a anului.cine stie cand se va intampla asta?e bine ca ai dosar aprobat deja.nu se stie niciodata...eu iti doresc ca data viitoare sa fie bine pana la capat!

eu cred ca ma voi programa in aprilie pt a depune dosarul.ce-o fi o fi...daca nu sunt fonduri,oi vedea ce voi face.oricum pe mine ma costa mult si asa,pt ca nu sunt din bucuresti...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lumynytas81 spune:

buna fetelor ,nu am mai scris deoarece "am pierdut forumul",eu astept ,deabia sunt in a 4 zi de la transfer,mi-e teama sa sper
Doamne ajuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

luminita Doamne ajuta!iti tin pumnii stransi stransi! cu ce dr ai facut?

eu m-am programat pe 10 aprilie sa depunem dosarul.macar sa stiu ca nu mai fac aceeasi greseala de anul trecut.si l-am programat si pe sot la spermograma sa o repetam.dar nu ne poate lucra sperm dr andreea mustata,ci domnisoara biolog popa.e noua,nu era in august cand am fost noi la dr.sper ca ne-o va lucra bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela_tutuianu spune:

lumynytas81 felicitari !

esti extraordinara . ai facut alt fiv deja . stiam ca esti puternica , asteptam vesti de la tine si tu ai venit cu una extra . asteptam sa ne dai vestile acelea cu beta in grafic . si 9 luni de liniste sa urmeze .

Mergi la inceput