Prod. pentru stimularea memoriei

Prod. pentru stimularea memoriei | Autor: Elle_seb

Link direct la acest mesaj

Am de invatat foarte mult, trebuie sa acumulez o cantitate mare de informatie intr-un timp foarte scurt. Problema este ca nu ma ajuta memoria absolut deloc. Nu reusesc sa ma concentrez, sunt si foarte obosita si nedormita, cu 1000 de ganduri si daca nu reusesc sa acumulez aceste informatii, sunt in pericol sa pierd un job foarte fain.
Dar nu pot sa memorez si pace... papagaliceste...
Imi trebuie ceva care sa ma ajute, un produs care sa actioneze imediat, pentru ca nu am timp sa astept 30 zile pana cand incepe sa-si faca efectul, cum am vazut ca functioneaza majoritatea produselor de acest gen.
Va rog mult sa-mi spuneti daca exista vreun produs cu efecte imediate.
Mersi!



Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bird70 spune:

amfetamine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadaflorilor spune:

cred ca mai degraba ai nevoie de un sistem de invatat, memorarea nu e un sistem foarte bun nici macar pe termen scurt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Ginkgo biloba, la mine functioneaza ca o cafea.
Imi ofera concentrare si claritate

Succes!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralcat spune:

la mine functioneaza in ordine:
1. un somn de calitate,(mi-e de ajus sa dorm dusa 8 ore intr-o noapte care ma ajuta sa ma concentrez mai bine zile intregi, chiar daca restul noptilor sunt ravasita cu somnul, macar o noapte din 4-5 sa o dorm bine si sunt ok )
2. ginkgo biloba doza dubla fata de prospect
3. citrice ... doar ca tre sa ronzai toata ziua, dar ma tin fresh si cu mintea relativ acasa la ea.
Plus exercitiul autocontrolului, sa nu fac nic altceva decat ce am de facut ... this is the most difficult.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Citat:
citat din mesajul lui ralcat

2. ginkgo biloba doza dubla fata de prospect


Cate mg? La mine sunt 120mg / capsula si se pot lua doua pe zi. Dar deja dupa una dimineata nu-mi mai trebuie nimic

Cele pe care le iau eu sunt astea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A_Iulia spune:

Exista si forma de 240mg/cps (nu stiu daca si in RO)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elle_seb spune:

Citat:
citat din mesajul lui bird70

amfetamine


Pe nas sau pe vena?
Seringa de 5 sau de 10 ml?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crystall spune:

Eu luam mai demult, in timpul facultatii BRAIN TONIC (neurotonic, supliment alimentar) si am fost chiar multumita de el

Uite prospectul, sa iti faci o idee, si printre altele contine si Gingko Biloba, si nici nu e prea scump:

http://www.pcfarm.ro/prospect.php?id=904

PS: sa ne spui si noua te rog ce ai ales, si cum a functionat la tine bafta multa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bird70 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Elle_seb

Citat:
citat din mesajul lui bird70

amfetamine


Pe nas sau pe vena?
Seringa de 5 sau de 10 ml?

Fata a intrebat de solutii rapide, eu doar pe asta o stiu care sa corespunda cerintelor ei. Sunt medicamente care le poti cumpara la farmacie daca convingi pe cineva sa-ti dea o reteta .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elle_seb spune:

Nadaflorilor, noh... poti fi olecuta mai esplicita?

Rall, o sa iau azi si ginko biloba, e bun oricum si pentru circulatie (unde sunt deficitara).

Ralcat, si io functionez asijderea, doar ca la mine noptile dormite bustean cap-coada sunt dese ca firele de par din palma.

Pana una-alta, m-am dus ieri la o farmacie si mi-a recomandat farmacista Acutil, pe care l-am si cumparat, asigurata fiind ca il voi eclipsa pe Einstein in scurt timp... Astept cu nerabdare sa vad.

Mergi la inceput