Juniori de Iulie - August 2004 * (109)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

mergem la Slash.
am si eu cd-uri cu pilates, acolo stau . dieta e de baza la inceput, sport... cand oi avea timp.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

vreti sa va corup la sport? :)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leeloo2004 spune:

Eu nu ma bag in discutia asta pt ca cine stie de pe fb, eu sunt in campanie majora din 13 decembrie. Pina acum sunt f multumita de ce am realizat - ba si mai mult: am sperante ca pina la vara ajung asa cum eram acum 15 ani, cind m-am maritat, sau pe acolo...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

Gabi, am vazut pe FB ce vointa ai , dar nu am indraznit sa te intreb acolo ce faci in acest sens...

Eu m-am apucat de vreo 10 zile de sport, aerobic de pe net, chiar m-am tinut, si stiu ca sportul ma va readuce in forma dorita, de aceea vreau sa merg la sala. Deocamdata am apelat la daneza pentru ca am nevoie sa dau macar 3 kg jos repede, adica ce am acumulat de sarbatori...

Scuze ca vb despre mine atat de mult...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amironeanu spune:

Nu stiu restul mamicilor, dar pe mine chiar ma intereseaza subiectul pentru ca am ajuns in acel punct in care trebuie neaparat sa fac ceva In plus trebuie sa fiu un exemplu pentru Stefi, pentru ca din pacate si ea are un metabilism foarte lenes si imi seamana si la constitutie.

Gabi, daca ai chef poti sa dai mai multe amanunte, am inteles ca faci sport, dar despre dieta nu stiu prea multe. Oricum, felicitari pentru determinare!

Si eu vreau sport, dar din pacate la sala este mai greu de ajuns. Macar niste abdomene acasa ar trebui sa ma mobilizez sa fac!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dorsilia spune:

hello

spor la diete si sport cui se incumeta !

si spor si inotatorilor, matematicienilor sa castige medaliile visate!

Sanatate Giulikai si distractie in excursie, nu cred sa-i faca rau aerul montan, dimpotriva, doar sa nu transpire si sa stea uda-n spate

weekend placut!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Si io`s de luni la dieta :D iar :D
Dar la mine e urgenta dtpdv :D



Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,
empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi
ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati,
nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi:
Copiii Monicai Alex Luca Lorena
U R G E N T: I n i m i o a r a l u i ALEX
Si micuta O L I V I A are nevoie de noi ... acum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

Mutumim, Lia! Ce faceti cu somnul?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

Pai sa vorbim aici, de ce sa nu vorbim!? :)
Roberta, Andrea, Daria,Roxana, Olivia ...mult spor!
Gabi, felicitari si tine-o tot asa!
Am uitat pe cineva!?

Io la diete nu ma bag , dar ma uit si eu ce altceva mai face lumea ...sport/masaje/impachetari.
Trebuie sa ma mobilizez si sa ajung de 2 ori pe saptamana la sala. Sau sa fac sport acasa (ceea ce e improbabil intr-o proportie demoralizatoare )

Ma gandeam ca daca pun mers de doua ori pe saptamana la sala, un masaj anticelulitic saptamanal si o impachetare pe luna ajung ca o zana! Dar e complicat tareeee si lenea e mareee (asta e din putul gandirii!)
Dar compensez prin alergatura, ca ma agit ca o nebuna (fara motiv si/sau randament )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

merci Lia o sa stau in ceafa ei :D




Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,
empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi
ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati,
nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi:
Copiii Monicai Alex Luca Lorena
U R G E N T: I n i m i o a r a l u i ALEX
Si micuta O L I V I A are nevoie de noi ... acum

Mergi la inceput