Homeland cu miros de tocanita de cartofi

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Maru, la tine m am gandit aseara Cata vointa ai sa faci miscare
Am inceput si eu asa cu juma` de masura si chef si nerv, dar m-au durut shalele noaptea de am zis ca crap; n-am crapat :D Asa ca trebuie sa vad ce exercitii pot face (am hernia de disc la Lnustiucat).



Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,
empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi
ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati,
nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi:
Copiii Monicai Alex Luca Lorena
U R G E N T: I n i m i o a r a l u i ALEX
Si micuta O L I V I A are nevoie de noi ... acum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maru spune:

Daria, nici eu nu fac abdomene si alte nebunii de alea de la gym. Nu merge la mine. La mine merge alergarea. ataca toate punctele vulnerabile.
cauta sa vezi pentru tine ce merge, as zice sa incerci inot, ca afecteaza cel mai putin incheieturile si scheletul osos...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Oh, nu, eu ce fac va trebui sa fie seara sau dimineata devreme acasa O sa ma mai dau cu bitza mea belita de camera :D

Pup la voi si seara faina tuturor, mai am un pic la munci si zbor dupa fi`mea care e la sport, nu ca mama`sa :P


Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,
empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi
ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati,
nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi:
Copiii Monicai Alex Luca Lorena
U R G E N T: I n i m i o a r a l u i ALEX
Si micuta O L I V I A are nevoie de noi ... acum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

ma duc sa fac o tocanita de cartofi!cu carnita de porc si mult marar,ca mi-ati fcaut pofta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

tocanita asta a voastra este oare krumplipapricashu` meu ? :-)
care e de fapt mancarea saracului: ceapa calita + boia + cartofi taiati, apa si neaparat 3-4 frunze de tzelina :P
visez si eu ...


Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,
empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi
ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati,
nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi:
Copiii Monicai Alex Luca Lorena
U R G E N T: I n i m i o a r a l u i ALEX
Si micuta O L I V I A are nevoie de noi ... acum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maru spune:

da, Daria, aia e tocanita!


acu daca vedeti rosu in stanga, sub numele meu, va anunt ca sunt mandra de medalia de onoare... Asa ca in cinstea ei, am sa intru pe forum macar o data pe zi, fie sa va citesc, fie sa... completati voi dot dot dot...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

curcubeu daca mai pui si ceva carnita la krumplipaprikas iese dumnezeieste!

maru .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Acum am citit
"- nelia, cont inchis
- mianna, cont inchis"

Ce... puncte puncte, prefer sa nu mai scriu ce gandesc
Sper ca mai activeaza mianna pe SP

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariavi67 spune:

Da, da musai cu ceva carnita
Am facut si eu ieri pentru Ioana. A zis ca n-a mai iesit demult asa de buna. Pai am avut inspiratie de la voi. Si-a luat toata oala cu ea cand a plecat ieri "la casa ai" . I-am zis sa imi cumpere un set de oale noi ca sa am ce umple ca altfel o sa manance astia ramasi acasa doar uscaturi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maru spune:

rall, imi plac punctele punctele tale...

mianna nu e pierduta, cum am zis mai sunt platforme de socializare

Mergi la inceput