FIV in Ungaria 172

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns CANDY1902 spune:

eu stiam ca acest forum se numeste fiv ungaria nu fiv PK asa ca eu nu am zis niciodata nimik rau de PK nu aveam cum nici nul cunosc nici nu mam interesat despre el si daca nu am voie sami spun parerea despre medicul care cu mine a facut minuni atunci ma retrag si ar trebui sa numiti acest forum NEREUSITELE lUI ZADORI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ImiMS spune:

Candy...sa stii ca nu te retine nimeni aici...daca te simti bine stai, daca nu, pleci...este simplu.
Eu/noi oricum iti dorim numai bine!

---------------------------------------------


FIV1 Szeged,aprilie 2012, dr.Zadori...nereusit!
FIV2...urmeaza in februarie 2013...cu PK

MTHFR C677T heterozigot
MTHFR A1298C heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DaniellaSM spune:

Maxia , imi pare tare rau,ce pacat ca ai ajuns asa aproape de a ti se implini visul , ti a spus macar ce analiza anume tre sa faci,sau toate din nou?Sper sa ai puterea sa o iei din loc !

asta crezuse si astia de aici acum cand mi a fost foarte rau , dar le am spus ca sunt doar la inceput si nu aveam cum sa fac inca hiperstim.

Fetele cochetele mele

5 Fivuri nereusite - 2008-2012(London & Szeged) .
MTHFR A1298C-heterozigot
PAII 675-4G/5G-heterozigot
risc tromboza

If you can you should,No matter what!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DaniellaSM spune:

eu vin cu un vot sa se deschida FIV la PK only !!!cred ca ar fii super !

5 Fivuri nereusite - 2008-2012(London & Szeged) .
MTHFR A1298C-heterozigot
PAII 675-4G/5G-heterozigot
risc tromboza

If you can you should,No matter what!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikkid spune:

Buna fetelor.
Eu nu am mai scris nimic de anul trecut din primavara.
Atunci ne hotarasem sa mergem la budapesta,dar am avut probleme cu prolactina marita si a trebuit sa amanam.
Acum vrem sa o luam de la capat si speram ca totul va fi bine.
Vreau sa-i scriu mail lui pk si am vrea prima intalnire cu el la inceputul lunii aprilie.
As dorii sa va intreb(fetele care ati fost recent la el) cat ati platit la prima consultatie (eu o sa merg cu toate analizele facute de aici) si cat ati dat pe medicamente.Trebuie cumparate toate medicamentele din prima sau pe parcurs ?Asta asa,ca sa-mi fac o idee.
La prima consultatie cu el ati fost in a cata zi de ciclu ?
Va multumesc si va doresc multa bafta la toate,sa se implineasca visul mult dorit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DaniellaSM spune:

Buna Nikkid, nu stiu exact cat a fost doar consultatia,am sa ma uit pe hartiute acasa , ca eu mi am facut si cateva teste care in total m au dus la suma de 60.000 de forinti , nu pot sa ti zic exact pretul poate celalte fete stiu pretul exact,ce tine de medicamente eu am primit doar pe primele 6 zile injectii si ceva estrogeni inainte de tratament(suma de 153.000 de forinti doar pe medicam, Gonal f-900 ml si 2 cutii de menopur), (dar tratamentele nu sunt la fel ,asta in functie de analizele tale si history-tau )Eu una nu am tinut cont de ziua de ciclu m am dus la mijlocul lunii.
Iti doresc succes !



5 Fivuri nereusite - 2008-2012(London & Szeged) .
MTHFR A1298C-heterozigot
PAII 675-4G/5G-heterozigot
risc tromboza

If you can you should,No matter what!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maxia spune:

Fetelor nu va mai certati ca nu are rost. Fiecare avem dreptul la opinii, pareri proprii dar ceea ce ne uneste este faptul ca TOATE NE DORIM ACELASI LUCRU! indiferent unde il obtinem Romania, Szeged, Budapesta,Viena, Debrecen, Israel...si mai stiu eu unde. Eu cel putin de aceea am intrat pe acest forum, care m-a ajutat si ma ajuta foarte mult.
Eu va doresc tuturor sa fiti....macar o data!!!


Imi ai PM!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikkid spune:

Multumesc frumos,Daniella.
I-am scris mail lui pk,acum astept raspuns.
Trebuie sa ne apucam sa refacem iarasi analizele,care sper ca o sa fie ok toate si in aprilie sa luam si noi drumul Ungariei.
Daniela,iti doresc multa sanatate,sa nu te mai simti rau si de data asta sa se lase cu .
Imi,pe tine te tin minte de anul trecut,iti doresc si tie ca de data asta sa fie cu noroc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

daniella micuta eu zic ca e bine , am inceput sa o simt cum misca ca un fluturas ..pana pe 11 februarie cand am urmatorul eco sper si ma rog sa fie bine ...





XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

17 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ImiMS spune:

Buna seara fetelor!

Dani...iti scriu acum PM!
Maxia...am vazut PM dar nu am apucat sa raspund...incerc acum!!!
aaa...si nu ne certam...ne expunem doar opiniile si parerile!
Nikidi...si eu imi amintesc foarte bine de tine!Multumesc de incurajari,acelasi lucru ti-l doresc si eu tie
In ceea ce priveste intrebarea ta, eu in iulie 2012 am fost la prima discutie cu PK...si intamplator eram in ziua 2 de CM.Nu asa am vrut,asa s-a nimerit.Si am platit ptr prima consultatie 15.000 ft si m-a pus sa-mi repet atunci si hormonalele ( fsh, lh, e2 si prolactina), toate la suma de 14.000 ft + amh = 5.500 ft.

O seara placuta

---------------------------------------------


FIV1 Szeged,aprilie 2012, dr.Zadori...nereusit!
FIV2...urmeaza in februarie 2013...cu PK

MTHFR C677T heterozigot
MTHFR A1298C heterozigot

Mergi la inceput