FIV CU OVOCITE DONATE - Cap40

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alynutza26 spune:

MIRACOL imi pare rau,fii tare o sa reusesti si o sa fii cea mai fericita!sa nu te dai batuta da?este greu,dar lupta incontinuare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miracol11 spune:

Fetelor...nu am somn...parca traiesc un cosmar si ma rog din rasputeri sa ma trezesc iar maine sa vad ca a fost doar un vis urat...e greu,nu sunt cuvinte sa imi exprim regretul...insa sunt constienta ca tot ce a tinut de mine di de medic am facut...dupa et a fost msna lui Dumnezeu...El a decis ca de data asta sa nu gust in a o data durerea pierderii unei noi sarcini...ci doar experienta unui esec!...eu dupa prima sarcina oprita in evolutie din cauza ca nu stiam de mutatii,am facut chiuretaj prin aspirare pt ca nu am eliminat tot!pot sa zic ca a fost ca o histeroscopie...am fost la mai multe eco dupa di totul era super...uterul era ok...endo refacut trilaminar...sau cum ii spune:(...asa ca eu sunt 100%sigura ca aici nu au fost destul de puternici embrionii...am oprit tratamentul,durerile de sani parca s-au mai domolit,dupa ce vine menstra ma duc la dr di vreau sa vb cu el sa vedem de o histero...vreau ca tura viitoare cand merg sa fiu sigura ca e totul ok!va multumesc tuturor!nu las eu garda jos asa usor!!am trecut prin prea multe ca sa ma impiedic acum...!!!acum imi doresc mai mult ca oricand sa reusesc si sunt sigura ca va fi totul ok!Dumnezeu sa fie cu noi!noapte buna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaasta spune:

Miracol, imi pare tare rau

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Looana spune:

Miracol i-mi pare foarte rau pt esecul de data aceasta,dar capul sus si gindestete ca esti mult mai tinara decit multe fete de aici si nu esti strinsa din cauza virstei.Vei deveni mama atunci cind crede DD ca trebuie sa fi,eu asa m-am gindit si in cazul meu,tu stii povestea mea mai detaliata.....si minunea sa intimplat atunci cind mi-a fost scrisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tusferi spune:

Draga mea Miracol, imi pare nespus de rau! Am sperat din toata inima sa fie bine, dar asa cum au zis si fetele, Dzeu are planurile lui pentru fiecare dintre noi. M-am convins dupa 3 sarcini oprite in evolutie, ca avea un plan minunat si pentru mine. N-am nicio indoiala ca vei deveni si tu mamica, atunci cand iti este scris. Acorda-ti timp sa plangi, sa fii trista iar apoi ridica-te si lupta, pt ca iti vei implini visul. Asa cum zicea si Looana, esti tanara si ai tot timpul. Eu de exemplu fac 41 ani peste o luna, nu ma gandesc decat la faptul ca n-o sa fiu suficient de mult timp langa copii mei, ca nu o sa apuc sa imi vad nepotii...
Te imbratisez cu drag si sunt alaturi de tine!

Mutatie 677 C>T in gena MTHFR in stare heterozigota, Mutatie -675 4G in gena PAI- I A in stare heterozigota, Mutatie fact. XIII - genotip heterozigot

28+ cu si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irilac31 spune:

Miracol, o imbratisare stransa pt tine, stiu ca e greu, stiu cum e sa se spulbere toate visele/ sperantele din ultimele zile intr-o secunda....cat privesti acel nenorocit de rezultat...toate de aici am trecut prin experiente de genul asta, dar uite ce multe am reusit intr un final.
Nu am cuvinte sa-ti spun cat de rau imi pare pentru esecul asta . Citind mesajul tau de aseara vad ca ai inceput cu pesimism si ai terminat cu optimism...asta esti tu, iubita noastra, o luptatoare si intr un final vei reusi. Probabil ca DD vrea ca tu sa treci prin anumite etape inainte sa reusesti. Nu-ti pierde speranta, acorda-ti acum timp sa te refaci si psihic/ fizic si financiar(ca si asta trebui luat in calcul) si apoi sa o iei de la capat....a 3 -a oara e tot timpul cu noroc (asta a fost deviza mea de cand am inceput tratamentele si asa a fost)
Te pup si multa incredere in tine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ivisor spune:

Miracol
te imbratisez .am stat cu pumnii stransi pentru tine, dar n-a fost sa fie acum, sunt sigura ca va fi cat de curand!
(din experienta mea: am avut momente cand credeam ca nu voi reusi niciodata dar totusi...)
pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bioana spune:

buna dimineata,

MIRACOL un pupic de la Irina.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefana0909 spune:

Miracol, draga mea, te imbratisez strans si sunt alaturi de tine! Trecuie sa ai incredere in Dumezeu, ca el stie ce e mai bine pentru tine!

11+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Wish42 nu inparti bucuria ta cu noi?cum a fost intalnirea cu puiuti
Bichi si sanatate multa

amalia tsakoniati
17+
DOAMNE ITI MULTUMESC!

FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota

Mergi la inceput